  • Bosch GLL 18V-120-33 CG Professional linijski laser 3 x 360° (zeleni snop)
Unesite Vaš E-mail:
prodato
Proizvod je rasprodat.
Aktuelne proizvode iz ove kategorije možete pogledati klikom na dugme ispod:
Vidi proizvode
Saobraznost: 3 Godine uz registraciju
   BOSCH plavi
Proizvođač: BOSCH plavi
Šifra proizvoda: 0601065101
Opis i namena proizvoda
  • Bosch GLL 18V-120-33 CG Professional linijski laser predstavlja vrhunsko rešenje za precizno nivelisanje i trasiranje u zahtevnim građevinskim uslovima. Ovaj profesionalni laser obezbeđuje radijus rada do 120 m sa prijemnikom, uz visoku tačnost od ± 0,3 mm/m, što ga čini jednim od najpouzdanijih alata u klasi.
  • Zahvaljujući triplom sistemu napajanja, moguće je koristiti Bosch 18V i 12V Li-Ion baterije, kao i standardne alkalne C-baterije, čime se eliminišu zastoji u radu. Kućište ojačano gumom, laserski prozori i IP65 zaštita obezbeđuju otpornost na prašinu, prskanje vode i udarce, što garantuje pouzdan rad i na najtežim gradilištima.
spacer Karakteristike proizvoda
  • Napon napajanja: 18 V Li-Ion / 12 V Li-Ion / 4 x 1,5 V LR14 (C)
  • Talasna dužina lasera: 500 – 540 nm (< 10 mW)
  • Laser klasa: 2
  • Projekcija: 3 x 360° zelene linije
  • Radni opseg: 35 m (120 m sa prijemnikom LR 7)
  • Tačnost: ± 0,3 mm/m
  • Opseg samonivelisanja: ± 4°
  • Vreme nivelisanja: 3 s
  • Zaštita: IP65 (osim baterije i adaptera)
  • Radni vek baterije:
  •     Do 20 h (18V 4Ah Li-Ion, 3 linije)
  •     Do 8 h (12V 2Ah Li-Ion)
  •     Do 8 h (4 x C baterije, režim uštede energije)
  • Temperatura rada: -10 do +40 °C
  • Temperatura skladištenja: -20 do +70 °C
  • Navoj za stativ: 1/4", 5/8"
  • Masa bez baterije: 1,3 kg
  • Masa sa 4.0Ah baterijom: 1,9 kg
  • Masa sa alkalnim baterijama: 1,8 kg
spacer Obim isporuke
  • Bosch GLL 18V-120-33 CG Professional linijski laser
  • L-BOXX 136 (1 600 A01 2G0)
  • Kopča za plafon (Ceiling clip) DK 20 Professional (1 608 M00 C4C)
  • Laserska meta
  • Uputstvo za upotrebu
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Ključ cevasti, savijeni 217/2 11mm UNIOR
Ključ cevasti, savijeni 217/2 11mm UNIORmaterijal: hrom-molibdenu potpunosti poboljšan i ojačanhromiran (EN12540)Upotreba:u industriji ili se ...