  • CD plejer DEH-140UB PIONEER
  • CD plejer DEH-140UB PIONEER
  • CD plejer DEH-140UB PIONEER
Unesite Vaš E-mail:
prodato
Proizvod je rasprodat.
Aktuelne proizvode iz ove kategorije možete pogledati klikom na dugme ispod:
Vidi proizvode
Saobraznost: 2 Godine
   Pioneer
Proizvođač: Pioneer
Šifra proizvoda: 4988028147838
Opis i namena proizvoda
CD plejer DEH-140UB PIONEER
Numere u zapanjujućoj stereo . DEH - 140UB pokreće našeg proslavljenog MOSFET 50V k 4 pojačalo , koji nudi optimalne nivoe performanse uz minimalnu distorziju i poseduje RCA pred- izlaza , koji dodaje fleksibilnost da vaš audio u kolima podešavanja. To znači da možete da proširite svoj zvučni sistem sa dodatnim pojačalom za svoje zadnje zvučnike , na primer. Uživajte u svoju muzičku kolekciju u visokom kvalitetu - da li je na CD-u ili preko prednjeg USB ulaza kao MP3 i VMA fajlove. Ili na muzički plejer koji možete direktno povezati preko prednjeg pomoćnog veze. Ovaj tjuner je takođe dostupan sa : Crveni taster i Plava pozadina osvetljenje Amber osvetljenje dugmića Zeleno osvetljenje dugmića .
spacer Karakteristike proizvoda
Pioneer autoradio DEH-140UB
Aux in, prednji USB i RCA predizlaz
Maksimalna snaga: MOSFET 4 x 50W
Tjuner: RDS FM (24 stanica)
Formati koje reprodukuje: CD-R, CD-RW, MP3, WMA
Prednji panel se skida
Boja displeja: beli LCD (prikaz 1 linije sa 10 karaktera)
Boja dugmića: crvena
Automatsko mutiranje pri telefonskom pozivu
Priključci:
AUX-in (napred)
RCA preout: 1 (nazad)
USB (napred)
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Libela profesional 80cm Beorol
Libela profesional 80cm Beorol
cena: 5.520,00 din
 detaljnije
INSIZE Pomično merilo sa nožastim kljunom 1188-200A
cena: 20.771,00 din
 detaljnije
Felo Zakrivljena klešta ErgoMulti VDE 3C 200 mm 58012040
Zakrivljena dielktrična klešta ErgoMulti VDE 3C Felo 200 mm 58012040Zakrivljena dielktrična klešta ErgoMulti VDE 3C Felo su visokokval ...
akcija
Knipex torba za alat i laptop 00 21 10 LE
Knipex torba za alat i laptop 00 21 10 LE - proizvod na akciji cena: 20.052,00 din
16.990,00 din
akcija
Odvijač VDE TBI krstasti PZ0 - 623VDETBI Unior
Odvijač VDE TBI krstasti PZ0 - 623VDETBI Unior - proizvod na akciji cena: 665,00 din
390,00 din
Najlon za trimer art 23 ART 23 Combitrim BOSCH (10kom)
Najlon za trimer art 23 ART 23 Combitrim BOSCH (10kom) - proizvod na akciji cena: 1.996,00 din
Knipex 08 21 185 Kombinovana špic klešta 185mm, sa gumiranim ručkama
Knipex 08 21 185 Kombinovana špic klešta 185mm, sa gumiranim ručkama - proizvod na akciji cena: 4.943,00 din
DeWalt DXPW001ME perač pod pritiskom, 130 bar
DeWalt DXPW001ME perač pod pritiskom, 130 bar - proizvod na akciji cena: 53.974,00 din
Knipex kose sečice 140mm 70 02 140
Knipex kose sečice 140mm 70 02 140 - proizvod na akciji cena: 3.901,00 din
Ležaljka-stolica za mehaničare 3002 Beta
Ležaljka-stolica za mehaničare 3002 Beta - proizvod na akciji cena: 18.224,00 din
Orman za alat sa 6 fioka 50.5L, KETER
Orman za alat sa 6 fioka 50.5L, KETER - proizvod na akciji cena: 22.795,00 din
Klešta kombinovana 160 mm 1000V 01 06 160 KNIPEX
Klešta kombinovana 160 mm 1000V 01 06 160 KNIPEX - proizvod na akciji cena: 6.502,00 din
Odvijač šrafciger 98 03 13 NASADNI 1000V KNIPEX
Odvijač šrafciger 98 03 13 NASADNI 1000V KNIPEX - proizvod na akciji cena: 4.314,00 din
Stega stolarska C 225mm IRWIN
Stega stolarska C 225mm IRWIN - proizvod na akciji cena: 8.451,00 din
Akumulatorska ledjna prskalica MX16 GARDENmaster
Akumulatorska ledjna prskalica MX16 GARDENmaster - proizvod na akciji cena: 6.590,00 din
Lanac za testeru 0.325 1.5mm 40cm MULTI CUT OREGON
Lanac za testeru 0.325 1.5mm 40cm MULTI CUT OREGON - proizvod na akciji cena: 1.980,00 din
DeWalt DCD996NT 18V XR XRP Bušilica bez četkica, Solo
DeWalt DCD996NT 18V XR XRP Bušilica bez četkica, Solo - proizvod na akciji cena: 34.582,00 din
Klešta za skidanje izolacije 0.75 - 2.5 mm Knipex
Klešta za skidanje izolacije 0.75 - 2.5 mm Knipex - proizvod na akciji cena: 12.291,00 din
Makita list testere za drvo 180x30x40z
Makita list testere za drvo 180x30x40z - proizvod na akciji cena: 4.912,00 din
Knipex mini kombinovana klešta 110mm 08 05 110
Knipex mini kombinovana klešta 110mm 08 05 110 - proizvod na akciji cena: 4.417,00 din