Šifra proizvoda: KDPB1718EK
Opis i namena proizvoda
  • DCK KDPB1718EK akumulatorski udarni zavrtač namenjen je profesionalnoj upotrebi u auto-servisima, montaži teških konstrukcija, industrijskim instalacijama i zahtevnim bravarskim poslovima. Opremljen snažnim motorom bez četkica i napajanjem od 40 V, ovaj alat obezbeđuje izuzetno visok obrtni moment, pouzdanost i dug vek trajanja čak i pri intenzivnom radu.
  • Maksimalni obrtni moment pri zatezanju iznosi 1718 Nm, dok moment za odvrtanje zarđalih i blokiranih spojeva dostiže čak 2000 Nm, što ga svrstava u klasu izuzetno snažnih akumulatorskih udarnih zavrtača za teške primene. Zahvaljujući trostepenoj regulaciji brzine, korisnik ima potpunu kontrolu nad radom alata u zavisnosti od vrste materijala i zahteva posla.
spacer Karakteristike proizvoda
  • Tip alata: akumulatorski udarni zavrtač
  • Napon: 40 V
  • Tip motora: motor bez četkica
  • Maksimalna izlazna snaga: 1200 W
  • Prihvat alata: 3/4" (19 mm)
  • Maksimalni obrtni moment: 1718 Nm
  • Obrtni moment pri odvrtanju: 2000 Nm
  • Standardna veličina vijaka: M12 – M36
  • Broj brzina: 3
  • Broj obrtaja bez opterećenja:
  •     niska brzina: 1100 min⁻¹
  •     srednja brzina: 1500 min⁻¹
  •     visoka brzina: 1800 min⁻¹
  • Broj udaraca:
  •     niska brzina: 1800 min⁻¹
  •     srednja brzina: 2200 min⁻¹
  •     visoka brzina: 2500 min⁻¹
  • Tehnologija smanjenja vibracija: da
  • LED radno svetlo: da
  • Pametni režim odvrtanja: da
  • Težina (bez ambalaže): 4,2 kg
spacer Obim isporuke
  • Akumulatorski udarni zavrtač DCK KDPB1718EK
  • Dve litijum-jonske baterije 40 V, 4,0 Ah
  • Brzi punjač 6 A
  • Plastični transportni kofer
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Makita kruna sa weldon prihvatom 24mm HB-24S
Makita kruna sa weldon prihvatom 24mm HB-24SPogodno za modele HB500 i HB350Pogodno za čelik, liveni čelik, obojene i lake metale ...
cena: 4.607,00 din
 detaljnije
Burgija za beton SDSplus 8/110/50 P kvaliteta Makita - proizvod na akciji
Burgija za beton SDSplus 8/110/50 P kvaliteta Makita
cena: 208,00 din
169,00 din
 detaljnije
Akumulatorska preklopna testera TE-MS 18/210 Li-Solo Power X-Change Einhell
akcija
List testere 305mm dijamantski EVO305-DIAM Evolution
List testere 305mm dijamantski EVO305-DIAM Evolution - proizvod na akciji cena: 14.948,00 din
13.452,00 din
akcija
List cirkulara testera za drvo MAKBLADE 260x100zx30 B-09117 MAKITA
Klešta armiračka 99 04 280 280MM KNIPEX
Klešta armiračka 99 04 280 280MM KNIPEX - proizvod na akciji cena: 3.437,00 din