Šifra proizvoda: KDZC04-24FK
Opis i namena proizvoda
  • Ova akumulatorska SDS bušilica 20V sa baterijama i punjačem nudi tri režima rada: bušenje, udarno bušenje i štemovanje, što je čini izuzetno svestranim rešenjem za gradilišta i renoviranja. Elektronska kontrola konstantne brzine omogućava održavanje snage i preciznosti čak i pod opterećenjem, dok mehaničko kvačilo štiti korisnika i alat u slučaju blokade burgije.
  • Sa energijom udara od 2.8 J i kapacitetom bušenja do 24 mm u betonu, ovaj profesionalni akumulatorski čekić bušilica omogućava efikasan rad u armiranom betonu, kao i u metalu i drvetu. Lagan i ergonomski dizajn doprinosi boljoj kontroli i smanjenom zamoru tokom duže upotrebe.
  • Ako tražite snažnu akumulatorsku bušilicu za beton 20V sa profesionalnim performansama, DCK KDZC04-24FK je idealan izbor.
spacer Karakteristike proizvoda
  • Napon akumulatora: 20 V MAX
  • Kapacitet akumulatora: 5.0 Ah
  • Energija udara: 2.8 J
  • Broj obrtaja u praznom hodu: 0 – 1.000 min-1
  • Nominalni broj udaraca: 0 – 4.500 min-1
  • Maksimalni prečnik bušenja:
  • Beton: 24 mm
  • Čelik: 13 mm
  • Drvo: 28 mm
  • Neto težina (bez baterije): 2.6 kg
  • Neto težina (sa baterijom): 3.2 kg
  • Tip prihvata: SDS-Plus
  • Tip motora: motor bez četkica
spacer Obim isporuke
  • 1x DCK KDZC04-24FK akumulatorska bušilica za beton
  • 1x punjač baterija 4A
  • 2x baterija 20V 5.0Ah
  • 1x pomoćna ručka
  • 1x graničnik dubine
  • 1x plastični kofer
spacer Filmovi
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Pneumatska heftalica AT1150A MAKITA
AT1150A Pneumatska heftalica MAKITA Punjenje skladišta municije odozgo omogućava brzo punjenje 16 GA heftalice dužine 25 mm do 50 mm&nbs ...
cena: 58.390,00 din
 detaljnije
Bosch Ugaona brusilica za poliranje GPO11-180S, 06013A2300 - proizvod na akciji
Bosch Ugaona brusilica za poliranje GPO11-180S, 06013A2300
cena: 17.400,00 din
13.490,00 din
 detaljnije
Unior digitalni moment ključ 1 - 20 Nm 266B
akcija
Bosch UniversalTacker 18V-14 Akumulatorska heftalica, bez baterije i punjača 06032A7001
Bosch UniversalTacker 18V-14 Akumulatorska heftalica, bez baterije i punjača 06032A7001 - proizvod na akciji cena: 14.293,00 din
11.080,00 din
akcija
DeWalt DCF620P2K akumulatorski šrauber za gips, 18V, sa 2x 5.0Ah baterijama
DeWalt DCF620P2K akumulatorski šrauber za gips, 18V, sa 2x 5.0Ah baterijama - proizvod na akciji cena: 67.301,00 din
FIELDMANN FZV 6050-B motorni prozračivač trave
FIELDMANN FZV 6050-B motorni prozračivač trave - proizvod na akciji cena: 43.044,00 din
Fieldmann FZP 5316-B Motorna lančana testera
Fieldmann FZP 5316-B Motorna lančana testera - proizvod na akciji cena: 13.482,00 din
Akumulatorska bušilica-odvrtač GSR 18V-50 Bosch
Akumulatorska bušilica-odvrtač GSR 18V-50 Bosch - proizvod na akciji cena: 30.382,00 din
Proxxon gasna lemilica u setu Microflam MGS
Proxxon gasna lemilica u setu Microflam MGS - proizvod na akciji cena: 7.668,00 din
Proxxon Električni alat za rezbarenje-dleto MSG
Proxxon Električni alat za rezbarenje-dleto MSG - proizvod na akciji cena: 19.188,00 din
DeWalt DT20504 ugaoni adapter za odvijače, 1/4" HEX
DeWalt DT20504 ugaoni adapter za odvijače, 1/4" HEX - proizvod na akciji cena: 3.798,00 din
PVC čekić sa drvenom držaljom Ø28 1390-28 Beta
PVC čekić sa drvenom držaljom Ø28 1390-28 Beta - proizvod na akciji cena: 3.341,00 din
Električne makaze za lim JS3201J Makita
Električne makaze za lim JS3201J Makita - proizvod na akciji cena: 44.990,00 din
Pneumatski odvrtač sa kompozitnim kućištem 1800 Nm 1928CD Beta
Pneumatski odvrtač sa kompozitnim kućištem 1800 Nm 1928CD Beta - proizvod na akciji cena: 107.550,00 din
Nasadni zglobni ključ 13mm KS TOOLS
Nasadni zglobni ključ 13mm KS TOOLS - proizvod na akciji cena: 2.880,00 din
Teleskop aluminijumski za krečenje 3m LEVIOR
Teleskop aluminijumski za krečenje 3m LEVIOR - proizvod na akciji cena: 983,00 din
Sečice kose za plastiku 160 mm 72 01 160 KNIPEX
Sečice kose za plastiku 160 mm 72 01 160 KNIPEX - proizvod na akciji cena: 4.799,00 din
Proxxon okasti ključevi SlimLine 6-32mm 11/1 P23812
Proxxon okasti ključevi SlimLine 6-32mm 11/1 P23812 - proizvod na akciji cena: 13.836,00 din
Knipex makaze za kablove sa dvostrukom oštricom 200mm 95 11 200
Knipex makaze za kablove sa dvostrukom oštricom 200mm 95 11 200 - proizvod na akciji cena: 7.688,00 din
Štapna lemilica FP60/VDE Home
Štapna lemilica FP60/VDE Home - proizvod na akciji cena: 1.124,00 din
Hikoki ekseri 21°- 2.8x75mm 2500kom
Hikoki ekseri 21°- 2.8x75mm 2500kom - proizvod na akciji cena: 9.588,00 din
Rezač cevi 10-40 RAS P Rems
Rezač cevi 10-40 RAS P Rems - proizvod na akciji cena: 24.995,00 din
Klešta seger prava unutrašnja 144 mm 44 11 J1 KNIPEX
Klešta seger prava unutrašnja 144 mm 44 11 J1 KNIPEX - proizvod na akciji cena: 2.270,00 din