  • DeWalt DWC50-013 Force crni prsluk M,L,XL,XXL
Unesite Vaš E-mail:
cena: 6.161,00 din
(PDV uključen)
  • Vreme isporuke: 2 - 7 dana
  • Cena isporuke:po cenovniku
  • Roba se isporučuje na teritoriji Republike Srbije
  • Način dostave: Kurirska služba
  • Deklaracija
Kol:
   DEWALT
Proizvođač: DEWALT
Šifra proizvoda: DWC50-013
Opis i namena proizvoda
  • Lagana izolacija za minimalno ometanje na poslu.
  • Reflektirajuće brendiranje takođe osigurava vidljivost.
  • Pozvati za poručivanje konkretnog broja
spacer Karakteristike proizvoda
  • Reflektirajuće brendiranje
  • Lagana izolacija
  • Rastegljivi bočni paneli
  • Džep na grudima sa nagibom
  • Obrnuti rajsferšlus napred
  • Donji prednji džepovi
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Prskalica impulsna na stalku Rosa LEVIOR
cena: 2.529,00 din
 detaljnije
Klocne podmetači 1 par 3T CP82030 Chicago Pneumatic
 detaljnije
Sajla od najlona za provlačenje kablova Ø4mm 30m
Greenlee Sajla za provlačenje kablova Ø4 mm – najlonGreenlee sajla za provlačenje kablova Ø4 mm od najlona predstavlja pouzdan i ...
akcija
RUBI 66940 Električni Skidač Fuga
RUBI 66940 Električni Skidač Fuga - proizvod na akciji cena: 24.407,00 din
20.100,00 din
akcija
Makita RT0702C jednoručna glodalica
Makita RT0702C jednoručna glodalica - proizvod na akciji cena: 22.490,00 din
17.990,00 din
Samohodna Motorna Kosačica S460VX PRO GARDENmaster
Samohodna Motorna Kosačica S460VX PRO GARDENmaster - proizvod na akciji cena: 48.990,00 din
Makita Akumulatorski zakivač klinastih eksera PT354DZ
Makita Akumulatorski zakivač klinastih eksera PT354DZ - proizvod na akciji cena: 50.590,00 din
Burgija za metal PRO HSS DIN-338 19,50mm (prihvat 13,00mm) Irwin
Burgija za metal PRO HSS DIN-338 19,50mm (prihvat 13,00mm) Irwin - proizvod na akciji cena: 1.709,00 din
Proxxon 65-delni set nasadnih ključeva sa 3/8" čegrtaljkom
Proxxon 65-delni set nasadnih ključeva sa 3/8" čegrtaljkom - proizvod na akciji cena: 16.164,00 din
Proxxon set odvijača 1/4'' (39-delni)
Proxxon set odvijača 1/4'' (39-delni) - proizvod na akciji cena: 6.348,00 din
Čekić Bravarski 500g BETA
Čekić Bravarski 500g BETA - proizvod na akciji cena: 2.693,00 din
MAX N3180RFNPW04 Ring Ekseri za Pištolje za Eksere, 3,1x80mm, 3.600 Komada
MAX N3180RFNPW04 Ring Ekseri za Pištolje za Eksere, 3,1x80mm, 3.600 Komada - proizvod na akciji cena: 11.187,00 din
Gardena prskalica 0,75 L
Gardena prskalica 0,75 L - proizvod na akciji cena: 2.062,00 din
Burgija za beton SDSplus 8/110/50 P kvaliteta Makita
Burgija za beton SDSplus 8/110/50 P kvaliteta Makita - proizvod na akciji cena: 208,00 din
Klešta papagaj 1000V 250 mm 87 26 250 KNIPEX
Klešta papagaj 1000V 250 mm 87 26 250 KNIPEX - proizvod na akciji cena: 8.411,00 din
Kombinovana stona testera GTM 12 JL BOSCH
Kombinovana stona testera GTM 12 JL BOSCH - proizvod na akciji cena: 155.326,00 din
DeWalt DWMT75463-0 Moment ključ 3/8"
DeWalt DWMT75463-0 Moment ključ 3/8" - proizvod na akciji cena: 16.295,00 din
Akumulatorska bušilica - odvrtač GSR 120-LI 2x2,0Ah Professional Bosch
Bosch akumulatorska univerzalna testera-recipro GSA 12V-14 12V 2,0 Ah + GAL 12V-4
Bosch akumulatorska univerzalna testera-recipro GSA 12V-14  12V 2,0 Ah + GAL 12V-4 - proizvod na akciji cena: 27.389,00 din
Standard for Concrete dijamantska kruna za bušenje Bosch 2608601743, 152 mm, 450 mm, 12, 10 mm
Standard for Concrete dijamantska kruna za bušenje Bosch 2608601743, 152 mm, 450 mm, 12, 10 mm - proizvod na akciji cena: 30.619,00 din
Električna vibraciona bušilica 500W VLN 253 Villager
Električna vibraciona bušilica 500W VLN 253 Villager - proizvod na akciji cena: 4.002,00 din
Klešta špicasta KRIVA 26 26 200mm 1000V KNIPEX
Klešta špicasta KRIVA 26 26 200mm 1000V KNIPEX - proizvod na akciji cena: 6.378,00 din
Knipex 95 05 20 SB ugaone električarske makaze 160mm
Knipex 95 05 20 SB ugaone električarske makaze 160mm - proizvod na akciji cena: 5.965,00 din