  • DeWalt DWHT0-10296 Skalpel
  • DeWalt DWHT0-10296 Skalpel
  • DeWalt DWHT0-10296 Skalpel
  • DeWalt DWHT0-10296 Skalpel
Unesite Vaš E-mail:
prodato
Proizvod je rasprodat.
Aktuelne proizvode iz ove kategorije možete pogledati klikom na dugme ispod:
Vidi proizvode
   DEWALT
Proizvođač: DEWALT
Šifra proizvoda: DWHT0-10296
Opis i namena proizvoda
  • DeWalt DWHT0-10296 Skalpel
  • Mehanizam mrtvog zavrtnja smanjuje savijanje sečiva i poboljšava tačnost
  • Velika brzina zamene sečiva smanjuje vreme zastoja kada je potrebna promena sečiva
  • Skladištenje sečiva za sve vremenske uslove štiti rezervne noževe
  • Integrisani karabiner -poboljšana opcija skladištenja / nošenja
  • Sklopivo telo čini proizvod kompaktnijim i lakšim za skladištenje
  • Isporučuje se sa 3 x induktivno kaljenim oštricama
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Senco klamarice L-tip 6.4mm x 16mm 5.000kom
Senco klamarice L-tip 6.4mm x 16mm 5.000komAplikacijeOrmari, kućište, fioke, tapaciranje, sofiti, podloga, rešetka, izolacioni omotač ...
cena: 1.682,00 din
 detaljnije
Stanley 1-PAA52T Aluminijumske nitne 4x3 mm - 20kom
Stanley 1-PAA52T Aluminijumske nitne 4x3 mm - 20komIndustrijski standard - aluminijske nitne sa fosfatnim premazomDimenzije: 4x3 mm ...
cena: 217,00 din
 detaljnije
Knipex montažna klešta za hvatanje 200mm 28 21 200 - proizvod na akciji
Knipex montažna klešta za hvatanje 200mm 28 21 200
Knipex montažna klešta za hvatanje 200mm 28 21 20028 21 200 Montažna klešta Posebice prikladna za poslove hvatanja, justiranja i monta ...
akcija
Kutija za alat 5-delna C20L Beta
Kutija za alat 5-delna C20L Beta - proizvod na akciji cena: 10.867,00 din
8.664,00 din
akcija
Motorna kosačica S460X3 GARDENmaster
Motorna kosačica S460X3 GARDENmaster - proizvod na akciji cena: 35.990,00 din
Akumulatorska vibro igla DVR450Z Makita
Akumulatorska vibro igla DVR450Z Makita - proizvod na akciji cena: 51.990,00 din
Wiha 45528 Set alata u rancu električarski, 28-delni
Wiha 45528 Set alata u rancu električarski, 28-delni - proizvod na akciji cena: 95.408,00 din
Električna šrafilica GSR 6-45TE BOSCH
Električna šrafilica GSR 6-45TE BOSCH - proizvod na akciji cena: 18.174,00 din
Set bitzeva sa ručkom 1/4" 13 kom Modeco
Set bitzeva sa ručkom 1/4" 13 kom Modeco - proizvod na akciji cena: 479,00 din
Knipex set Cobra® i ključ klešta 2 dela 00 31 20 V03
Knipex set Cobra® i ključ klešta 2 dela 00 31 20 V03 - proizvod na akciji cena: 14.046,00 din
Stona kružna testera-cirkular 1500W MLT100 MAKITA
Stona kružna testera-cirkular 1500W MLT100 MAKITA - proizvod na akciji cena: 163.990,00 din
Gasni pištolj za eksere MAX GS738C LT, 1.5Ah
Gasni pištolj za eksere MAX GS738C LT, 1.5Ah - proizvod na akciji cena: 123.603,00 din
Klešta armiračka ojačana 99 14 300 300MM KNIPEX
Klešta armiračka ojačana 99 14 300 300MM KNIPEX - proizvod na akciji cena: 4.809,00 din
Odvijač šrafciger 98 03 13 NASADNI 1000V KNIPEX
Odvijač šrafciger 98 03 13 NASADNI 1000V KNIPEX - proizvod na akciji cena: 4.314,00 din
Pneumatska šlajferica 150mm 125mm 1937 Beta
Pneumatska šlajferica 150mm 125mm 1937 Beta - proizvod na akciji cena: 72.000,00 din