  • DeWalt DXWDMMA200E Inverter aparat za zavarivanje 230V 15-200A
Unesite Vaš E-mail:
prodato
Proizvod je rasprodat.
Aktuelne proizvode iz ove kategorije možete pogledati klikom na dugme ispod:
Vidi proizvode
Saobraznost: 2 + 1 god uz registraciju
   DEWALT
Proizvođač: DEWALT
Šifra proizvoda: DXWDMMA200E
Opis i namena proizvoda
  • DeWALT Aparat za Zavarivanje Inverter (DXWDMMA200E)
  • Aparat za zavarivanje DeWalt je dizajniran da bude kompatibilan sa agregatima, što ga čini izuzetno praktičnim za upotrebu na terenu, gde pristup električnoj mreži može biti ograničen. Ova karakteristika, uz napon od 230V 50 - 60Hz i širok raspon prečnika elektrode od 1,6 - 5,0mm, čini DXWDMMA200E izuzetno fleksibilnim u različitim radnim okruženjima.
spacer Karakteristike proizvoda
  • Napon: 230V 50 - 60Hz – Standardni radni napon
  • Prečnik elektrode: 1,6 - 5,0mm – Pogodno za različite elektrode
  • Izlazni napon bez opterećenja: 65 V – Stabilno prazno stanje
  • Intermitenca: 200A@90% – Visoka radna efikasnost
  • Struja: 15 - 200A – Širok raspon zavarivanja
  • IP stepen zaštite: IP 21 – Zaštita od čvrstih objekata
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Laserski daljinomer LD080P Makita
cena: 24.990,00 din
 detaljnije
Klešta cevna podešavajuća 494/6 18" UNIOR
Klešta cevna nastavljiva 494/6 18" UNIORručka hladno kovana od specijalnog alatnog čelikavođice čeljusti od specijalne legureprihvatne ...
cena: 4.884,00 din
 detaljnije
Burgija SDS+ za armirani beton 14/950/1000 Nemesis II Makita
akcija
Bosch GAC 250 Električna testera za siporeks - porobeton, 1200W, 06012B6020
Bosch GAC 250 Električna testera za siporeks - porobeton, 1200W, 06012B6020 - proizvod na akciji cena: 28.277,00 din
22.220,00 din
akcija
Set akumulatorskog alata 18V DCK266P2 DeWalt
Set akumulatorskog alata 18V DCK266P2 DeWalt - proizvod na akciji cena: 81.558,00 din
49.790,00 din
Traka za teret sa uškama 1T 2m 8150 Beta
Traka za teret sa uškama 1T 2m 8150 Beta - proizvod na akciji cena: 1.275,00 din
Čeona pneumatska brusilica 1933 Beta
Čeona pneumatska brusilica 1933 Beta - proizvod na akciji cena: 15.840,00 din
Knipex papagaj - cevna klešta Cobra® 1 87 01 125
Knipex papagaj - cevna klešta Cobra® 1 87 01 125 - proizvod na akciji cena: 4.107,00 din
Silk za trimer 3.0mm X 277m (5LB) - Duo core - okrugla nit Villager
Silk za trimer 3.0mm X 277m (5LB) - Duo core - okrugla nit Villager - proizvod na akciji cena: 4.467,00 din
Einhell dijamantna rezna ploča 250x25 4 (brzina 80 m/s)
Einhell dijamantna rezna ploča 250x25 4 (brzina 80 m/s) - proizvod na akciji cena: 1.405,00 din
Pneumatski pištolj 3/4″ 1600Nm kratki 1928XM Beta
Pneumatski pištolj 3/4″ 1600Nm kratki 1928XM Beta - proizvod na akciji cena: 89.700,00 din
Akumulatorska bušilica - odvijač DDF482RFEB Makita
Akumulatorska bušilica - odvijač DDF482RFEB Makita - proizvod na akciji cena: 39.990,00 din
Knipex armiračka klešta 200mm 99 00 200
Knipex armiračka klešta 200mm 99 00 200 - proizvod na akciji cena: 2.487,00 din
DeWalt DCS356NT Aku višenamenski alat Solo
DeWalt DCS356NT Aku višenamenski alat Solo - proizvod na akciji cena: 33.561,00 din
Proxxon oštrač Wolfram elektroda ESV
Proxxon oštrač Wolfram elektroda ESV - proizvod na akciji cena: 11.628,00 din
Okasti ključ 16x18mm ekstra dugi KS TOOLS
Okasti ključ 16x18mm ekstra dugi KS TOOLS - proizvod na akciji cena: 3.600,00 din
Akumulatorska udarna bušilica odvijač 18V DCD795D2 DeWalt
Akumulatorska udarna bušilica odvijač 18V DCD795D2 DeWalt - proizvod na akciji cena: 40.465,00 din
Hikoki H41MB2 SDS-MAX Elektro-pneumatska štemarica Hitachi
Hikoki H41MB2 SDS-MAX Elektro-pneumatska štemarica Hitachi - proizvod na akciji cena: 56.676,00 din
Proxxon ubodna testera STS/E
Proxxon ubodna testera STS/E - proizvod na akciji cena: 16.032,00 din
Akumulatorski udarni odvijač bez četkica 1050Nm DTW1001Z Makita
Akumulatorski udarni odvijač bez četkica 1050Nm DTW1001Z Makita - proizvod na akciji cena: 54.290,00 din
Lemilica pištolj 150W 1812/150 Beta
Lemilica pištolj 150W 1812/150 Beta - proizvod na akciji cena: 13.350,00 din