  • Digitalni tester akumulatora 1498TB/12-24 Beta
Unesite Vaš E-mail:
cena: 99.540,00 din
(PDV uključen)
  • Vreme isporuke: 2 - 7 dana
  • Cena isporuke:po cenovniku
  • Masa za isporuku: 2,600 kg
  • Roba se isporučuje na teritoriji Republike Srbije
  • Način dostave: Kurirska služba
  • Deklaracija
Kol:
Saobraznost: 2 Godine
   Beta tools
Proizvođač: Beta tools
Šifra proizvoda: 1498TB/12-24
Opis i namena proizvoda
  • Opremljen softverom za test štampe sa računara
  • Displej sa pozadinskim osvetljenjem
  • Kompaktan okvir otporan na udarce
  • Softver na 10 jezika
spacer Karakteristike proizvoda
  • Primena: test baterije 12V - test napunjenosti alternatora, 12-24V - test startera
  • Radni opseg: 100-2000 CCA
  • Referentni standardi: CCA, SAE, DIN, EN, IEC, JIS
  • Podržane baterije: PB, VET, GEL, AGM, AGM FLAT, EFB
  • Voltmetar: 9V-36V
  • Dužina kabla: 1600 mm
spacer Obim isporuke
  • USB kabl i softver
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %