  • Dizel agregat sa aparatom za zavarivanje DW180ARE GARDENmaster
Unesite Vaš E-mail:
prodato
Proizvod je rasprodat.
Aktuelne proizvode iz ove kategorije možete pogledati klikom na dugme ispod:
Vidi proizvode
Saobraznost: 2 Godine
   GARDENmaster
Proizvođač: GARDENmaster
Šifra proizvoda: 12.500
Opis i namena proizvoda
  • Dizel agregat namenjen za profesionalce sa integrisanim aparatom za zavarivanje
  • Inverterski aparat za zavarivanje je savršeno usklađen sa generatorom agregata
  • Izlazna snaga samog agregata je 5,0kw, monofazni napon
  • Dizel motor omogućava malu potrošnju goriva.
  • Ugrađeni veliki točkovi, ručke i akumulator
  • Napomena
  • Isporučuje se bez klješta za zavarivanje
spacer Karakteristike proizvoda
  • Tehnički podaci intergrisanog aparata za zavarivanje
  • Izlazna snaga: 4,5kw
  • Struja zavarivanja: 50-190A
  • Radni napon: 26V
  • Primenjiva elektroda: Od 2,4 do 4mm
  • Tehnički podaci agregata za struju
  • Nominalna snaga: 5,0kw
  • Maksimalna snaga: 5,0kw
  • Napon: 220/240V, 50 hZ
  • Vrsta napona: Monofazni
  • Tip motora: Dizel, LT186FA
  • Zapremina motora: 418cm3
  • Snaga motora: 10,0ks
  • Zapremina motora: 273cm3
  • Razervoar goriva: 15L
  • Gorivo: Dizel
  • Sistem pokretanja: Elektro start, potez
  • 12V izlaz za punjenje: Da
  • Senzor nivoa ulja: Da
  • Utičnice: 2 šuko
  • Težina: 108kg
  • Dimenzije: 760x500x650
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Ručka sa čegrtaljkom 3/8" - NEO TOOLS 08-524
cena: 2.273,00 din
 detaljnije
Ključ viljuškasti 110/1 11 x 14 UNIOR
cena: 336,00 din
 detaljnije
Ugaona brusilica 600 W ISKRA
Ugaona brusilica 600 W ISKRA
Ugaona brusilica 600 W ISKRAUgaona brusilica, namenjena za hobi poslove i popravkeKompaktnih dimenzija, laka za korištenje na nepristupačnim m ...
akcija
Knipex alat za skidanje izolacije 16 40 150
Knipex alat za skidanje izolacije 16 40 150 - proizvod na akciji cena: 36.048,00 din
27.940,00 din
akcija
Delta vibraciona brusilica VLP 150 Villager
Delta vibraciona brusilica VLP 150 Villager - proizvod na akciji cena: 4.724,00 din
3.490,00 din
Laser za linije GLL 3-80 Professional Bosch
Laser za linije GLL 3-80 Professional Bosch - proizvod na akciji cena: 59.712,00 din
DeWalt radni sto za kružne testere DE7400
DeWalt radni sto za kružne testere DE7400 - proizvod na akciji cena: 43.055,00 din
FIELDMANN FDW 70905-0 akumulatorski perač pod pritiskom 22 bara Solo
Knipex klešta za sifone i konektore 250mm 81 01 250
Knipex klešta za sifone i konektore 250mm 81 01 250 - proizvod na akciji cena: 5.449,00 din
FIELDMANN FVC 4001-EK Potapajuća pumpa za prljavu vodu
FIELDMANN FVC 4001-EK Potapajuća pumpa za prljavu vodu - proizvod na akciji cena: 7.959,00 din
Black&Decker set odvijača 29 delova BDHT0-62130V
Black&Decker set odvijača 29 delova BDHT0-62130V - proizvod na akciji cena: 3.251,00 din
Traka za teret sa uškama 3T 2m 8156 Beta
Traka za teret sa uškama 3T 2m 8156 Beta - proizvod na akciji cena: 3.285,00 din
DeWalt DWHT77100 Laserski daljinomer, 30m
DeWalt DWHT77100 Laserski daljinomer, 30m - proizvod na akciji cena: 11.620,00 din
Fen za vreli vazduh GHG 23-66 Bosch
Fen za vreli vazduh GHG 23-66 Bosch - proizvod na akciji cena: 25.367,00 din
Makaze voćarske 180mm WINLAND
Makaze voćarske 180mm WINLAND - proizvod na akciji cena: 1.366,00 din
Bosch GLL 12-22, 0601065220
Bosch GLL 12-22, 0601065220 - proizvod na akciji cena: 11.001,00 din
Proxxon Modelarska-Dekupir testera DS 230/E
Proxxon Modelarska-Dekupir testera DS 230/E - proizvod na akciji cena: 24.708,00 din
Proxxon Akumulatorski odvijač ASD 3.6V
Proxxon Akumulatorski odvijač ASD 3.6V - proizvod na akciji cena: 5.268,00 din
Black & Decker KX2200K električni fen za vreo vazduh – 2000W, 230V
Black & Decker KX2200K električni fen za vreo vazduh –  2000W, 230V - proizvod na akciji cena: 9.020,00 din
Makita list cirkulara za drvo 260x30x40z
Makita list cirkulara za drvo 260x30x40z - proizvod na akciji cena: 5.735,00 din
Motorna samohodna kosačica za travu AGM 4624 R
Motorna samohodna kosačica za travu AGM 4624 R - proizvod na akciji cena: 33.599,00 din
FIELDMANN FZP 70105-0 akumulatorska mini testera 20V, sečivo 125 mm Solo
FIELDMANN FZP 70105-0 akumulatorska mini testera 20V, sečivo 125 mm Solo - proizvod na akciji cena: 10.721,00 din