  • Električna čekić kombinovana bušilica DH1600 Max Scheppach
Unesite Vaš E-mail:
cena: 17.990,00 din
(PDV uključen)
  • Vreme isporuke: 2 - 7 dana
  • Cena isporuke:po cenovniku
  • Masa za isporuku: 11,000 kg
  • Roba se isporučuje na teritoriji Republike Srbije
  • Način dostave: Kurirska služba
  • Deklaracija
Kol:
Saobraznost: 2 + 1 godina uz registraciju Servis
   Scheppach alati
Proizvođač: Scheppach alati
Šifra proizvoda: 38690TE
Opis i namena proizvoda
  • Motor snage 1600W pruža dovoljnu snagu za dugotrajnu upotrebu i efikasno obavljanje različitih zadataka
  • Maksimalna energija udara iznosi 10J , što omogućava efikasno prodiranje u čvrste površine
  • Maksimalni prečnik bušenja : U betonu, maksimalni prečnik bušenja je 40mm , što zadovoljava većinu potreba profesionalaca i entuzijasta
  • Prihvatanje alata je tipa SDS-Max bez ključa , što omogućava brzu i jednostavnu zamenu alata
  • Scheppach DH1600MAX je idealan izbor za one koji traže pouzdan i snažan električni kombi čekić za teške poslove. Sa snagom od 1600W , maksimalnom energijom udara od 10J i frekvencijom udara od 3800/min , ovaj alat nudi izuzetnu funkcionalnost i udobnost upotrebe. Dodatno, robusna konstrukcija i praktični dodaci čine ga pristupačnim i korisnim za širok spektar korisnika.
spacer Karakteristike proizvoda
  • Masa (bruto): 11,0 kg
  • Masa (neto): 7,3 kg 1
  • Naziv bez dodataka: Električni kombi čekić DH1600Max Scheppach (DIY)
  • Tip pogona (opšte): Elektro
  • Podgrupa tipa pogona: 230-240V
  • Snaga udara: 10,0 J 2
  • Dimenzije (opšte):270 x 460 x 100 mm
  • Tip elektromotora: Četkasti motor
  • Kontinuirana potrošnja energije S1 (u hp): 0,0 n/a
  • Kontinuirana potrošnja energije S1 (u W): 1300 W
  • Frekvencija: 50 Hz
  • Nivo zvučne snage Lw(A): 99,0 dB
  • Nivo zvučnog pritiska Lp(A): 82,2 dB
  • Nesigurnost K: 1,5 m/s²
  • Nesigurnost KpA: 2,81 dB
  • Nesigurnost KwA: 2,81 dB
  • Vrednost emisije vibracija ah: 5,29 m/s²
  • Tip utikača: Tip C kontura (Europlug)
  • Klasa zaštite: IP 20
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %