  • Električna glodalica 1600W – RYOBI RRT1600-K
Unesite Vaš E-mail:
cena: 22.119,00 din
(PDV uključen)
  • Vreme isporuke: 2 - 7 dana
  • Cena isporuke:po cenovniku
  • Masa za isporuku: 7,600 kg
  • Roba se isporučuje na teritoriji Republike Srbije
  • Način dostave: Kurirska služba
  • Deklaracija
Kol:
Saobraznost: 2 Godine
   Ryobi
Proizvođač: Ryobi
Šifra proizvoda: RRT1600-K
Opis i namena proizvoda
  • Električna glodalica RYOBI RRT1600-K (1600W) je idealan alat za majstore i entuzijaste koji traže snagu, preciznost i fleksibilnost u radu sa drvetom. Njena snaga od 1600 W omogućava glatko sečenje i oblikovanje čak i tvrdog drveta, dok maksimalna dubina uranjanja od 55 mm pruža širok spektar primena – od pravljenja preciznih žlebova do oblikovanja ivica na velikim površinama.
  • Kapaciteti steznih stezaljki od 6,35 mm do 12,7 mm odgovaraju širokom nizu rezača (6, 8, 12): Kompatibilnost sa različitim alatima daje vam veću slobodu u izboru reznih glava.
  • Zašto je ova glodalica savršen izbor za vas:
  •     Multifunkcionalnost: Idealan alat za oblikovanje, sečenje i dubljenje drvenih površina.
  •     Kompletna oprema: Uključuje 5 glodala i transportni kofer.
  •     Pouzdanost brenda: RYOBI je deo TTI grupacije, globalnog lidera u profesionalnim alatima.
spacer Karakteristike proizvoda
  • Snaga: 1600 W
  • Dubina uranjanja: 0-55 mm
  • Broj obrtaja: 10.000–26.000 ob/min
  • Stezne čahure: 6, 8, 12 mm
  • Težina: 7,6 kg
spacer Obim isporuke
  • Glodala za žlebove
  • V-glodala
  • Adapter za prašinu
  • Transportni kofer
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Brusni papir KL 375 J rolna 115mm x 50m 100 Grit Klingspor
Brusni papir KL 375 J rolna 115mm x 50m 100 Grit KlingsporKlingspor Brusni Papir KL 375 J Rolna sa Granulacijom 100U svetu obrade materijala, svaki de ...
cena: 5.778,00 din
 detaljnije
Ključ nasadni, dvostrani, zglobni 202/1 18 x 19 UNIOR
 detaljnije
Štapne lemilice 300W ZD-715L-300W
Štapne lemilice 300W ZD-715L-300W Štapna lemilica velike snage sa prekidačemNapon: 230VSnaga: 300WTip rezervnog vrha: W5-1 ...
akcija
Knipex set Cobra® i ključ klešta 2 dela 00 31 20 V03
Knipex set Cobra® i ključ klešta 2 dela 00 31 20 V03 - proizvod na akciji cena: 14.046,00 din
9.530,00 din
akcija
Dodatak za brušenje cevi REG 10-54 E Rems
Dodatak za brušenje cevi REG 10-54 E Rems - proizvod na akciji cena: 22.848,00 din
18.890,00 din
Black&Decker BCD001C1 Aku bušilica, 18V 1x1.5Ah
Black&Decker BCD001C1 Aku bušilica, 18V 1x1.5Ah - proizvod na akciji cena: 16.873,00 din
Hikoki akumulatorska ugaona brusilica 18V 125mm G1813DE-W2Z Solo
Hikoki akumulatorska ugaona brusilica 18V 125mm G1813DE-W2Z Solo - proizvod na akciji cena: 32.988,00 din
PVC čekić sa drvenom držaljom Ø35 1390-35 Beta
PVC čekić sa drvenom držaljom Ø35 1390-35 Beta - proizvod na akciji cena: 4.522,00 din
List cirkulara višenamenski 255mm Evolution
List cirkulara višenamenski 255mm Evolution - proizvod na akciji cena: 7.177,00 din
Lemilica pištolj 150W 1812/150 Beta
Lemilica pištolj 150W 1812/150 Beta - proizvod na akciji cena: 13.350,00 din
Bosch UniversalGrind 18V-75 Akumulatorska ugaona brusilica mala 115mm
Bosch UniversalGrind 18V-75 Akumulatorska ugaona brusilica mala 115mm - proizvod na akciji cena: 15.305,00 din
Pneumatske makaze za lim 3050 KS TOOLS
Pneumatske makaze za lim 3050 KS TOOLS - proizvod na akciji cena: 15.600,00 din
Udarni odvijač 850W 6906 MAKITA
Udarni odvijač 850W 6906 MAKITA - proizvod na akciji cena: 63.990,00 din
Knipex 70 06 160 T BK Bočne sečice izolovana, VDE, hromirana 160 mm
Knipex 70 06 160 T BK Bočne sečice izolovana, VDE, hromirana 160 mm - proizvod na akciji cena: 7.152,00 din