Šifra proizvoda: RLM13E33S
Opis i namena proizvoda
  • Električna kosačica za travu RYOBI RLM13E33S je pouzdan i efikasan uređaj namenjen za održavanje manjih do srednjih travnjaka. Sa snagom motora od 1300 W i širinom sečenja od 33 cm, ova kosačica omogućava precizno i brzo košenje trave.
  • Podešavanje visine sečenja: Centralizovano, sa 5 nivoa u rasponu od 20 mm do 60 mm, omogućava prilagođavanje različitim vrstama travnjaka.
  • Težina: 9 kg, što čini ovu kosačicu laganom i lako upravljivom.
spacer Karakteristike proizvoda
  • Snaga 1300 W
  • Ergonomski dizajn ručke, podesiva po visini
  • EasyEdge™  funkcija za podrezivanje ivica travnjaka
  • 5-stepeno centralno podešavanje visine sečenja od 20 do 60 mm
  • Tekstilna vreća za prikupljanje trave od 35 l sa tvrdim krovom
  • Sadrži i dodatak (uložak) za malčiranje
  • Pogonski sistem – Ručni (pogon)
  • Širina/širina kućišta- 33 cm
  • Preporučena površina vrta – od 0m² – 149m²
  • Zadnji točak (⌀ ) – 18 cm
  • Kompleksnost travnjaka – Jednostavna|Složena
  • Pogodno za malčiranje – Da
  • Prednji točak (⌀ ) – 14 cm
  • Nivo zvučne snage (Lwa) – 89,17 dB(A)
  • Košenje pravo/ravno uz samu ivicu uz pomoću funkcije EasyEdge™
  • Malčiranje Da
  • Težina 9 kg
  • Težina pakovanja 10,3 kg
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Struna za trimer Duoline 2.4mm x 90 m OREGON
Struna za trimer Duoline 2.4mm x 90m OREGONkvalitetana struna za trimeresastoji se od dva različita materijala, čvrsto jezgro i omotač jezgra otpor ...
cena: 2.810,00 din
 detaljnije
Spiralna burgija DIN 345 tip N MK2 HSS Ø 15,0mm Ruko
cena: 1.961,00 din
 detaljnije
DeWalt DCDW108 dijamantska kruna za mokro bušenje, 152 mm
akcija
FIELDMANN FZP 70105-0 akumulatorska mini testera 20V, sečivo 125 mm Solo
FIELDMANN FZP 70105-0 akumulatorska mini testera 20V, sečivo 125 mm Solo - proizvod na akciji cena: 10.721,00 din
7.990,00 din
akcija
DeWalt noževi za aligator KL12 DT2964
DeWalt noževi za aligator KL12 DT2964 - proizvod na akciji cena: 17.668,00 din
14.550,00 din
Alat za skidanje tapacirunga 6 kom
Alat za skidanje tapacirunga 6 kom - proizvod na akciji cena: 527,00 din
Burgija za metal PRO HSS DIN-338 13,50mm (prihvat 10,00mm) Irwin
Burgija za metal PRO HSS DIN-338 13,50mm (prihvat 10,00mm) Irwin - proizvod na akciji cena: 631,00 din
Hikoki akumularorska lančana testera 36V CS3630DB-W4Z Solo
Hikoki akumularorska lančana testera 36V CS3630DB-W4Z Solo - proizvod na akciji cena: 36.336,00 din
Trimer za travu 550W DT2140 Iskra
Trimer za travu 550W DT2140 Iskra - proizvod na akciji cena: 6.529,00 din
Bušilica DP4021 13mm Makita
Bušilica DP4021 13mm  Makita - proizvod na akciji cena: 10.890,00 din