  • Električni duvač - usisivač lišća ZI-SBH2600 Zipper
Unesite Vaš E-mail:
prodato
Proizvod je rasprodat.
Aktuelne proizvode iz ove kategorije možete pogledati klikom na dugme ispod:
Vidi proizvode
Saobraznost: 2 Godine
   Zipper
Proizvođač: Zipper
Šifra proizvoda: ZI-SBH2600
Opis i namena proizvoda
spacer Karakteristike proizvoda
  • Napajanje 230 V/50Hz
  • Snaga 2600 W
  • Brzina 8000/14000 rot/min
  • Protok vazduha 300 m/h
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %