  • Električni mešač SKIL MASTERS F0151610MA
Unesite Vaš E-mail:
prodato
Proizvod je rasprodat.
Aktuelne proizvode iz ove kategorije možete pogledati klikom na dugme ispod:
Vidi proizvode
Saobraznost: 1 Godina Servis
   Skil
Proizvođač: Skil
Šifra proizvoda: F0151610MA
Opis i namena proizvoda
Električni mešač SKIL MASTERS
  • Snažni mešač za materijale poput maltera, boja, lepila itd.
  • Zupčanici za teške uslove rada za maksimalnu efikasnost obrtnog momenta
  • Postolje alata olakšava odlaganje mašine
  • Prekidač za prethodni izbor brzine omogućuje precizan start i mešanje različitih materijala
  • Dugme za blokadu omogućava neprekidno mešanje
  • M14 alatni priključak za jednostavnu promenu standardnog alata i optimalni prenos snage
  • Prihvatni oslonac za komfornu i bezbednu kontrolu
  • Otporno aluminijumsko kućište za prenosni mehanizam
spacer Karakteristike proizvoda
Tehničke karakteristike
  • Ulazna snaga  1000 W
  • Priključak za alat  M14
  • Maksimalni kapacitet mešanja  30 kg
  • Brzina bez opterećenja  0 - 1050 o/min
  • Brzina na nominalnom opterećenju  0 - 680 o/min
  • Maksimalni obrtni momenat  28 Nm
  • Maksimalni prečnik mešalice  120 mm
  • Težina  3,4 kg
spacer Obim isporuke
Standardna oprema
  •  Platnena torba,
  •  Univerzalna mešalica od 120 mm,
  •  prihvatni oslonac,
  •  ključ
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Pucval pamučni u džaku 10kg
Pucval pamučni u džaku 10kg
cena: 2.442,00 din
 detaljnije
Probojna burgija SDS-max 45/850/1000mm BOSCH - proizvod na akciji
Probojna burgija SDS-max 45/850/1000mm BOSCH
Pogodna za proboje sa prečnikom od 45 mm do 80 mm u betonu, zidovima, silikatnim opekama, npr. za spoljni priključak kablova ili cevi Jednodeln ...
cena: 36.636,00 din
28.400,00 din
 detaljnije
Ključ viljuškasti 110/1 24 x 27 UNIOR
akcija
Libela za suvu gradnju 773G Knauf 90cm Kapro
Libela za suvu gradnju 773G Knauf 90cm Kapro - proizvod na akciji cena: 5.088,00 din
4.620,00 din
akcija
Emulzija za narezivanje navoja REMS Spezial spray 600 ml
Emulzija za narezivanje navoja REMS Spezial spray 600 ml - proizvod na akciji cena: 3.818,00 din
Ključ viljuškasto okasti +R 10 YATO
Ključ viljuškasto okasti +R 10 YATO - proizvod na akciji cena: 459,00 din
Kruna za bušenje SDS-max 55/420/550mm BOSCH
Kruna za bušenje SDS-max 55/420/550mm BOSCH - proizvod na akciji cena: 32.075,00 din
Wiha 45215 Digitalni multimetar do 1,000 V AC CAT IV
Wiha 45215 Digitalni multimetar do 1,000 V AC CAT IV - proizvod na akciji cena: 37.122,00 din
Hikoki usisivač za suvo i mokro usisavanje RP350YDM Hitachi
Hikoki usisivač za suvo i mokro usisavanje RP350YDM Hitachi - proizvod na akciji cena: 96.720,00 din
Električni rezač kanala u betonu GNF 35 CA BOSCH
Električni rezač kanala u betonu GNF 35 CA BOSCH - proizvod na akciji cena: 91.157,00 din
Digitalni fen za vreo vazduh 2000W HDG200 Evolution
Digitalni fen za vreo vazduh 2000W HDG200 Evolution - proizvod na akciji cena: 13.884,00 din
Black&Decker električna testera 1800W 40CM CS1840
Black&Decker električna testera 1800W 40CM CS1840 - proizvod na akciji cena: 26.946,00 din
Knipex mini skidač izolacije Ø 0,3-1,0mm 12 80 100 SB
Knipex mini skidač izolacije Ø 0,3-1,0mm 12 80 100 SB - proizvod na akciji cena: 8.050,00 din
Brusilica za poliranje - polirka DWP849X DeWALT
Brusilica za poliranje - polirka DWP849X DeWALT - proizvod na akciji cena: 44.214,00 din
Ugaona električna brusilica 125mm 9565CVR Makita
Ugaona električna brusilica 125mm 9565CVR Makita - proizvod na akciji cena: 20.990,00 din
Odvijač šrafciger 98 03 13 NASADNI 1000V KNIPEX
Odvijač šrafciger 98 03 13 NASADNI 1000V KNIPEX - proizvod na akciji cena: 4.314,00 din
Krunasta testera Bi-metal 24mm Makita
Krunasta testera Bi-metal 24mm Makita - proizvod na akciji cena: 751,00 din
Makaze za armaturu 610 mm 71 72 610 KNIPEX
Makaze za armaturu 610 mm 71 72 610 KNIPEX - proizvod na akciji cena: 21.032,00 din
Sečice CoBolt 200 mm 71 31 200 KNIPEX
Sečice CoBolt 200 mm 71 31 200 KNIPEX - proizvod na akciji cena: 7.028,00 din