  • Elektro-pneumatski čekić IE-DH65M-1700 Iskra Ero
Unesite Vaš E-mail:
cena: 32.383,00 din
(PDV uključen)
  • Vreme isporuke: 2 - 7 dana
  • Cena isporuke:po cenovniku
  • Masa za isporuku: 16,000 kg
  • Roba se isporučuje na teritoriji Republike Srbije
  • Način dostave: Kurirska služba
  • Deklaracija
Kol:
   IskraERO
Proizvođač: IskraERO
Šifra proizvoda: IE-DH65M-1700
Opis i namena proizvoda
  • Elektropneumatski čekić iz ISKRA ERO linije proizvoda
  • Namenjen za udarno lomljenje betona ili kamena, kao i za klesanje uz upotrebu odgovarajući dleta
  • SDS HEX sistem glave omogućava brzu i laku zamenu nastavaka za rad
  • Poseduje i dodatnu ručicu za sigurnije korištenje
  • Isporučuje se sa nastavcima za rad i metalnim koferom za praktično nošenje i odlaganje
spacer Karakteristike proizvoda
  • Napajanje 230 V~ / 50 Hz
  • Snaga    1700 W
  • Udarna snaga 50 J
  • Broj udaraca 1900 udaraca/min-1
  • Stezna glava 6-ugaona (SDS HEX)
  • Težina 14 kg
spacer Obim isporuke
  • 1 x SDS HEX konusno dleto (30x410 mm)
  • 1 x SDS HEX pločasto dleto (30x410 mm)
  • 1 x 6-ugaoni ključ
  • 2 x inbus ključ
  • 1 x dodatna ručica
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Dijamantska rezna ploča za beton 300/20.0mm CS Classic CARAT
cena: 13.188,00 din
 detaljnije
Hogert HT8G373 univerzalni ključ za kočione stezaljke, 10mm, 3/8"
Hogert HT8G373 univerzalni ključ za kočione stezaljke, 10mm, 3/8"izrađeni od visokokvalitetnog hromiranog legiranog čelika;5 vrsta terminala; ...
 detaljnije
Heftalica ručna 6-14mm Premium TOPEX
Heftalica ručna 6-14mm TOPEXMetalno kućišteGumirana ručka ...
akcija
Ručni cirkular HS7611 Makita
Ručni cirkular HS7611 Makita - proizvod na akciji cena: 24.990,00 din
19.990,00 din
akcija
Scheppach aku recipro testera lisičji rep IXES C-RS100-X
Scheppach aku recipro testera lisičji rep IXES C-RS100-X - proizvod na akciji cena: 9.000,00 din
7.590,00 din
Električna glodalica RP 0900 MAKITA
Električna glodalica RP 0900 MAKITA - proizvod na akciji cena: 19.990,00 din
Proxxon brusna ploča sa metalnim ivicama od volfram karbida za LHW
DeWalt DCF620E1K Akumulatorski šauber za gips sa redenikom, 1x 1.7Ah PowerStack baterija
Laserski nivelator K862 Kapro
Laserski nivelator K862 Kapro - proizvod na akciji cena: 8.232,00 din
Burgija za beton SDSplus 18/300/240 D kvaliteta Makita
Burgija za beton SDSplus 18/300/240 D kvaliteta Makita - proizvod na akciji cena: 1.140,00 din
Sečice kose za plastiku 160 mm 72 01 160 KNIPEX
Sečice kose za plastiku 160 mm 72 01 160 KNIPEX - proizvod na akciji cena: 4.799,00 din
FZV 2004-E Fieldmann električni prozračivač za travu
FZV 2004-E Fieldmann električni prozračivač za travu - proizvod na akciji cena: 15.106,00 din
Detektor metala Multiskener 389 Kapro
Detektor metala Multiskener 389 Kapro - proizvod na akciji cena: 4.368,00 din
Libela 227 TOOLBOX 23 cm Kapro
Libela 227 TOOLBOX 23 cm Kapro - proizvod na akciji cena: 732,00 din
Nasadni zglobni ključ 13mm KS TOOLS
Nasadni zglobni ključ 13mm KS TOOLS - proizvod na akciji cena: 2.880,00 din
Silk za trimer 2.4mm X 1560m (20LB) - Duo core - četvrtasta nit Villager
Silk za trimer 2.4mm X 1560m (20LB) - Duo core - četvrtasta nit Villager - proizvod na akciji cena: 17.735,00 din
Hikoki akumulatorska bušilica bez četkica 18V DS18DD Hitachi
Hikoki akumulatorska bušilica bez četkica 18V DS18DD Hitachi - proizvod na akciji cena: 31.836,00 din
Vertikalni kompresor VAT 50 L Pylon Villager
Vertikalni kompresor VAT 50 L Pylon Villager - proizvod na akciji cena: 27.299,00 din
Navlaka za automehaničare 900x500 KS TOOLS
Navlaka za automehaničare 900x500 KS TOOLS - proizvod na akciji cena: 4.440,00 din
Proxxon Moment ključ MicroClick 12-60 Nm 3/8"
Proxxon Moment ključ MicroClick 12-60 Nm 3/8" - proizvod na akciji cena: 28.344,00 din
WERA 003536 odvijač sa bitovima, Zyklop Speed, 3/8
WERA 003536 odvijač sa bitovima, Zyklop Speed, 3/8 - proizvod na akciji cena: 71.724,00 din
Villager akumulatorska prskalica BS 8
Villager akumulatorska prskalica BS 8 - proizvod na akciji cena: 3.906,00 din
Villager punjač za baterije 40V 2A ZEN
Villager punjač za baterije 40V 2A ZEN - proizvod na akciji cena: 4.200,00 din