  • Felo set šrafcigera TX10-TX30 5kom
Unesite Vaš E-mail:
cena: 3.675,00 din
(PDV uključen)
  • Vreme isporuke: 2 - 7 dana
  • Cena isporuke:po cenovniku
  • Masa za isporuku: 0,500 kg
  • Roba se isporučuje na teritoriji Republike Srbije
  • Način dostave: Kurirska služba
  • Deklaracija
Kol:
   Felo
Proizvođač: Felo
Šifra proizvoda: 90895148
Opis i namena proizvoda
  • Poseban dizajn dvokomponentne drške sprečava da se alat klizi pri radu
spacer Karakteristike proizvoda
  • Dužina 190 mm
  • Dužina radna 100 mm
  • Težina 460 gr
spacer Obim isporuke
  • TX10 x 100 / TX15 x 100 / TX20 x 100 / TX25 x 100 / TX30 x 100
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Električna vibraciona brusilica 200W – RYOBI RSS200-G
cena: 5.995,00 din
 detaljnije
Ključ okasti jednostrani izolovan 180/2VDEDP 21mm Unior
Ključ okasti jednostrani izolovan 180/2VDEDP 21mm Uniormaterijal: premium hrom-vanadijum čelikglava: hromirana (ISO 1456:2009)izrađen prema standar ...
 detaljnije
Stona potezna testera HM254 255mm Scheppach
Scheppach preklopna potezna testera HM254 255 mm je moćan i svestran alat namenjen za precizno sečenje drveta, plastike i aluminijuma. Uz snažan mo ...
akcija
Makaze za armaturu 460 mm 71 72 460 KNIPEX
Makaze za armaturu 460 mm 71 72 460 KNIPEX - proizvod na akciji cena: 21.290,00 din
16.500,00 din
akcija
Klešta seger kriva specijal 125 mm 46 21 A11 KNIPEX
Klešta seger kriva specijal 125 mm 46 21 A11 KNIPEX - proizvod na akciji cena: 2.724,00 din
2.110,00 din
Laserski nivelator rotacioni 875 Prolaser Layout set K875H Kapro
Nasadni ključ 1/2" 10mm duži KS TOOLS
Nasadni ključ 1/2" 10mm duži KS TOOLS - proizvod na akciji cena: 936,00 din
Bosch Građevinski laser UniLevel 3 Basic, 0603663904
Bosch Građevinski laser UniLevel 3 Basic, 0603663904 - proizvod na akciji cena: 17.740,00 din
Sečice CoBolt 200 mm 71 31 200 KNIPEX
Sečice CoBolt 200 mm 71 31 200 KNIPEX - proizvod na akciji cena: 7.028,00 din