  • Futrola za alat P-71794-13 Makita
Unesite Vaš E-mail:
prodato
Proizvod je rasprodat.
Aktuelne proizvode iz ove kategorije možete pogledati klikom na dugme ispod:
Vidi proizvode
   Makita
Proizvođač: Makita
Šifra proizvoda: P-71794-13
Opis i namena proizvoda
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Ključ nasadni IMPACT 3/4" 232/4 6p 32mm Unior
Ključ nasadni IMPACT 3/4" 232/4 6p 32mm Uniorhrom-molibdenkovan, u potpunosti poboljšan i ojačanfosfatiran (DIN 12476)izrađen prema sta ...
cena: 2.919,00 din
 detaljnije
Garnitura viljuškastih ključeva 818.1324, 6-32mm (11) KS TOOLS - proizvod na akciji
Garnitura viljuškastih ključeva 818.1324, 6-32mm (11) KS TOOLS
Garnitura viljuškastih ključeva 818.1324, 6-32mm (11) KS TOOLS. Visoki sjaj - hromirani, 11 kom. ...
cena: 15.480,00 din
9.990,00 din
 detaljnije
Aku. udarni odvrtač bez četkica – GRAPHITE 58G024
Aku udarni odvrtač GRAPHITE 58G024 je bežični alat bez četkica, kompatibilan sa 18V Li-Ion Energy+ baterijama, namenjen za uvrtanje i odvrtanje &s ...
akcija
Akumulatorska kružna testera-cirkular Bosch GKS 18V-57-2 GX Solo, bez baterije i punjača, 06016C1000
33.390,00 din
akcija
RUBI 18983 Slab Trans Mini sistem za nošenje pločica, Max. 55kg
List testere 305mm dijamantski EVO305-DIAM Evolution
List testere 305mm dijamantski EVO305-DIAM Evolution - proizvod na akciji cena: 14.948,00 din
Krunasta testera Bi-metal 20mm Makita
Krunasta testera Bi-metal 20mm Makita - proizvod na akciji cena: 650,00 din
Gardena vrtne rukavice L
Gardena vrtne rukavice L - proizvod na akciji cena: 1.349,00 din
Motorni duvač lišća BL260 GARDENmaster
Motorni duvač lišća BL260 GARDENmaster - proizvod na akciji cena: 13.990,00 din
Bosch Termo kamera GTC 12V-450-13 Karton, 0601083901
Bosch Termo kamera GTC 12V-450-13 Karton, 0601083901 - proizvod na akciji cena: 95.945,00 din
Black&Decker električna testera 1800W 40CM CS1840
Black&Decker električna testera 1800W 40CM CS1840 - proizvod na akciji cena: 26.946,00 din
Set alata od 100 delova u aluminijumskom koferu 2054E-100 Beta
Pumpa za pretakanje komine Euro 50 - 2ks Enoitalia
Pumpa za pretakanje komine Euro 50 - 2ks Enoitalia - proizvod na akciji cena: 175.014,00 din
Električna glodalica RP 0900 MAKITA
Električna glodalica RP 0900 MAKITA - proizvod na akciji cena: 19.990,00 din
Akumulatorska bušilica, odvrtač Bosch GSR 18V-50, 2x5,0Ah + L-Boxx kofer, 06019H5001
Akumulatorska bušilica, odvrtač Bosch GSR 18V-50, 2x5,0Ah + L-Boxx kofer, 06019H5001 - proizvod na akciji cena: 45.067,00 din
Mešač 100x500 mm MODECO
Mešač 100x500 mm MODECO - proizvod na akciji cena: 816,00 din
Laserski obeleživač linija K893 Kapro
Laserski obeleživač linija K893 Kapro - proizvod na akciji cena: 3.336,00 din
Potezna kružna testera R255SMS+ 255mm Evolution
Potezna kružna testera R255SMS+ 255mm Evolution - proizvod na akciji cena: 57.000,00 din
Klešta papagajke 175mm Ridgid
Klešta papagajke 175mm Ridgid - proizvod na akciji cena: 2.738,00 din
Muljača motorna sa funkcijom odvajanja peteljki ENO15 Enoitalia
Klešta kombinovana 03 02 200mm KNIPEX
Klešta kombinovana 03 02 200mm KNIPEX - proizvod na akciji cena: 3.715,00 din
Bosch GWX 13-125 S Mala ugaona brusilica, 125mm, 1.300W
Bosch GWX 13-125 S Mala ugaona brusilica, 125mm, 1.300W - proizvod na akciji cena: 31.724,00 din
Usisivač za pepeo od peleta 800W 800-18 AVC AGM
Usisivač za pepeo od peleta 800W 800-18 AVC AGM - proizvod na akciji cena: 5.775,00 din