Šifra proizvoda: BXGP1100XBE
Opis i namena proizvoda
  • Hidropak BXGP1100XBE Black & Decker
spacer Karakteristike proizvoda
  • Snaga: 1.100W
  • Napon: 220/240 V 50Hz
  • Protok: 4.600 L/h
  • Max. visina: 45 m
  • Max. dub. povlačenja: 8 m
  • Maks. Temperatura: 35 C
  • Dužina kabla: 1 m
  • Zapremina suda: 24 L
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
YATO hidraulična dizalica 15T YT1706
cena: 12.737,00 din
 detaljnije
Nož za mašinu za sečenje pločica 1000mm WOMAX
cena: 335,00 din
 detaljnije
Makita Brusni disk za tocilo 205x16mm B-51960
akcija
Lanac za testeru 0.325 1.5mm 40cm MULTI CUT OREGON
Lanac za testeru 0.325 1.5mm 40cm MULTI CUT OREGON - proizvod na akciji cena: 1.980,00 din
1.560,00 din
akcija
Knipex kombinovana klešta 160mm 03 05 160
Knipex kombinovana klešta 160mm 03 05 160 - proizvod na akciji cena: 3.808,00 din
2.950,00 din
Gardena električna kosačica 1200W POWERMAX 32/1200 G2
Gardena električna kosačica 1200W POWERMAX 32/1200 G2 - proizvod na akciji cena: 24.479,00 din
Burgija za metal PRO HSS DIN-338 4,80mm (10kom) Irwin
Burgija za metal PRO HSS DIN-338 4,80mm (10kom) Irwin - proizvod na akciji cena: 576,00 din
Burgija za drvo Twist 12.0x101/151 Irwin
Burgija za drvo Twist 12.0x101/151 Irwin - proizvod na akciji cena: 298,00 din
Krunasta testera Bi-metal 19mm Makita
Krunasta testera Bi-metal 19mm Makita - proizvod na akciji cena: 621,00 din