  • Hidropak za vodu VB25/1300B Villager Made in EU
Unesite Vaš E-mail:
prodato
Proizvod je rasprodat.
Aktuelne proizvode iz ove kategorije možete pogledati klikom na dugme ispod:
Vidi proizvode
Saobraznost: 2 Godine
   VILLAGER
Proizvođač: VILLAGER
Šifra proizvoda: 027944
Opis i namena proizvoda
spacer Karakteristike proizvoda
  • Max protok 5400 lit/čas
  • Snaga 1300 W
  • Težina 20.5 kg
  • Napon 230 V
  • Max visina 47 m
  • Max dubina 9 m
  • Kapacitet boce 24 lit
  • Radno kolo mesing
  • Kućište pumpe liveno gvoždje
  • radni pritisak 4.7 do 4.8 bara
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Oregon 180MLBK041 Vodilica, 45cm, 325, 1.3mm, 36 zuba, Advance Cut
Oregon 180MLBK041 Vodilica, 45cm, 325, 1.3mm, 36 zuba, Advance CutOdgovara za model: Oleomac 940C, Partner MT4 ...
cena: 2.897,00 din
 detaljnije
Digitalni multimetar TRUE RMS DT-9915H CEM
cena: 7.276,00 din
 detaljnije
Krimp klešta 2.5 97 21 215 B KNIPEX - proizvod na akciji
Krimp klešta 2.5 97 21 215 B KNIPEX
akcija
Akumulatorski usisivač Bosch GAS 18V-1 Solo Professional Bosch
Akumulatorski usisivač Bosch GAS 18V-1 Solo Professional Bosch - proizvod na akciji cena: 14.242,00 din
10.700,00 din
akcija
Pumpa za pretakanje komine Euro 50 - 2ks Enoitalia
Pumpa za pretakanje komine Euro 50 - 2ks Enoitalia - proizvod na akciji cena: 175.014,00 din
Makita list za drvo MAKBlade Plus 305/30/32z
Makita list za drvo MAKBlade Plus 305/30/32z - proizvod na akciji cena: 8.754,00 din
Bosch GRL 300 HVG + WM4 Rotacioni laser sa zelenim linijama
Hogert HT1R440 set alata u koferu 144 kom
Hogert HT1R440 set alata u koferu 144 kom - proizvod na akciji cena: 21.272,00 din
DeWalt DW088CG Laserski nivelator 20m
DeWalt DW088CG Laserski nivelator 20m - proizvod na akciji cena: 33.757,00 din
Burgija za beton SDSplus 10/210/150 D kvaliteta Makita
Burgija za beton SDSplus 10/210/150 D kvaliteta Makita - proizvod na akciji cena: 384,00 din
Burgija za metal PRO HSS DIN-338 18,50mm (prihvat 13,00mm) Irwin
Burgija za metal PRO HSS DIN-338 18,50mm (prihvat 13,00mm) Irwin - proizvod na akciji cena: 1.420,00 din
Hikoki DH3628DCW2Z akumulatorska SDS+bušilica 36V Hitachi
Hikoki DH3628DCW2Z akumulatorska SDS+bušilica 36V Hitachi - proizvod na akciji cena: 54.768,00 din
Rubi Rubimix-9 power Max mešač za boje i cement + kofer 2100W
Rubi Rubimix-9 power Max mešač za boje i cement + kofer 2100W - proizvod na akciji cena: 31.590,00 din
DeWalt akumulatorska LED lampa XR 18V DCL050
DeWalt akumulatorska LED lampa XR 18V DCL050 - proizvod na akciji cena: 11.806,00 din
List cirkulara za drvo MAKBlade 255x60x30 Makita
List cirkulara za drvo MAKBlade 255x60x30 Makita - proizvod na akciji cena: 7.999,00 din
Makita TCT Specialized list za testeru za sendvič ploče 355x30x80Z B-33607
Knipex klešta špic prava 1000V VDE 200mm sa mogućnošću kačenja 26 16 200 T
Knipex klešta špic prava 1000V VDE 200mm sa mogućnošću kačenja 26 16 200 T - proizvod na akciji cena: 7.379,00 din