  • INSIZE Merilo za zupčanike M1-25mm 1181-M25A
Unesite Vaš E-mail:
cena: 51.182,00 din
(PDV uključen)
  • Vreme isporuke: 2 - 7 dana
  • Cena isporuke:po cenovniku
  • Masa za isporuku: 1,000 kg
  • Roba se isporučuje na teritoriji Republike Srbije
  • Način dostave: Kurirska služba
  • Deklaracija
Kol:
   Insize
Proizvođač: Insize
Šifra proizvoda: 1181-M25A
Opis i namena proizvoda
spacer Karakteristike proizvoda
  • materijal: inox
  • vrhovi od tvrdog materijala
  • opseg merenja: M1–25 mm
  • L1: 170 mm
  • L2: 165,5 mm
  • a: 21 mm
  • b1: 16 mm
  • b2: 16 mm
  • d: 30,5 mm
  • tačnost: ±0,04 mm
  • podela: 0,01 mm
  • napajanje: baterija LR44
  • dugmad: on/off, nula, mm/inch
  • priključak za prenos podataka „Data output“
  • opciona oprema: sistem za prenos podataka „Data Output“
  • težina: 978 g
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Hogert HT1R057 ključ viljuškasto okasti zglobni sa račnom 17 mm
cena: 1.736,00 din
 detaljnije
Karcher Četka za pranje naplataka, 2.643-234.0
 detaljnije
Ključ viljuškasti 110/1 46 x 50 UNIOR
akcija
Proxxon LWB/A ugaona glodalica/bušilica (telo)
Proxxon LWB/A ugaona glodalica/bušilica (telo) - proizvod na akciji cena: 34.188,00 din
31.795,00 din
akcija
Hikoki ekseri 21°- 2.8x75mm 2500kom
Hikoki ekseri 21°- 2.8x75mm 2500kom - proizvod na akciji cena: 9.588,00 din
8.828,00 din
DeWalt DWE550 Ručni cirkular, 1200 W
DeWalt DWE550 Ručni cirkular, 1200 W - proizvod na akciji cena: 26.481,00 din
Bosch Ravna brusilica GGS 30 LPS, 06012B5220
Bosch Ravna brusilica GGS 30 LPS, 06012B5220 - proizvod na akciji cena: 31.569,00 din
Elektro pneumatski kombi čekić SDS-plus 800 W D25133K DeWalt
Elektro pneumatski kombi čekić SDS-plus 800 W D25133K DeWalt - proizvod na akciji cena: 26.935,00 din
Aparat za pranje pod pritiskom 1400W VHW 80 VILLAGER
Aparat za pranje pod pritiskom 1400W VHW 80 VILLAGER - proizvod na akciji cena: 10.500,00 din
Burgija za beton MASONRY 13.0x100x160 IRWIN
Burgija za beton MASONRY 13.0x100x160 IRWIN - proizvod na akciji cena: 271,00 din
Knipex torba za alat i laptop 00 21 10 LE
Knipex torba za alat i laptop 00 21 10 LE - proizvod na akciji cena: 20.052,00 din
Bosch GKS 140 ručna kružna testera, 1.400W
Bosch GKS 140 ručna kružna testera, 1.400W - proizvod na akciji cena: 21.724,00 din
Makpac transportni kofer 295 x 395 x 105 mm 821549-5 Makita
Makpac transportni kofer 295 x 395 x 105 mm 821549-5 Makita - proizvod na akciji cena: 3.600,00 din
Odvijač ravni 0,8 x 4,0 x 100mm VDE2A4 VILLAGER
Odvijač ravni 0,8 x 4,0 x 100mm VDE2A4 VILLAGER - proizvod na akciji cena: 272,00 din
Električna glodalica RP 0900 MAKITA
Električna glodalica RP 0900 MAKITA - proizvod na akciji cena: 19.990,00 din
Proxxon pumpa za pretakanje ulja AP 12
Proxxon pumpa za pretakanje ulja AP 12 - proizvod na akciji cena: 9.108,00 din
Hikoki Recipro testera CR13V2 Hitachi
Hikoki Recipro testera CR13V2 Hitachi - proizvod na akciji cena: 24.396,00 din
Knipex montažna klešta za hvatanje sa poprečnim profilima 280mm 28 71 280
Knipex montažna klešta za hvatanje sa poprečnim profilima 280mm 28 71 280 - proizvod na akciji cena: 5.552,00 din
Klešta papagaj 87 01 560 mm KNIPEX
Klešta papagaj 87 01 560 mm KNIPEX - proizvod na akciji cena: 19.071,00 din
Stona testera za rezanje metala LW1400 Makita
Stona testera za rezanje metala LW1400 Makita - proizvod na akciji cena: 48.790,00 din
Vibraciona bušilica BEH710 Black&Decker
Vibraciona bušilica BEH710 Black&Decker - proizvod na akciji cena: 11.249,00 din
Tračna brusilica Black & Decker KA88
Tračna brusilica Black & Decker KA88 - proizvod na akciji cena: 16.151,00 din
Pneumatski odvrtač sa kompozitnim kućištem 1800 Nm 1928CD Beta
Pneumatski odvrtač sa kompozitnim kućištem 1800 Nm 1928CD Beta - proizvod na akciji cena: 107.550,00 din