  • ISKRA ERO benzinski agregat 2x230V,1x400V, maks.5500W IE-GG5500
Unesite Vaš E-mail:
cena: 96.662,00 din
(PDV uključen)
  • Vreme isporuke: 2 - 7 dana
  • Cena isporuke:po cenovniku
  • Roba se isporučuje na teritoriji Republike Srbije
  • Način dostave: Kurirska služba
  • Deklaracija
Kol:
   Iskra
Proizvođač: Iskra
Šifra proizvoda: IE-GG5500
Opis i namena proizvoda
  • Ovaj snažni i kompaktni benzinski agregat sa četvorotaktnim motorom BLD188F zapremine 389 cm3 predstavlja idealan izvor napajanja za radionice, gradilišta, vikendice ili vanredne situacije, pružajući stabilan i pouzdan rad uz dug vek trajanja. Zahvaljujući kombinaciji dvostruke izlazne podrške – dve 230 V utičnice za standardne uređaje i jedne 400 V utičnice za trofazne potrošače – ovaj agregat omogućava istovremeno napajanje širokog spektra alata i mašina. U režimu kontinuiranog rada (S1), izlazna snaga iznosi 3000 W (230 V) i 3600 W (400 V), dok u kratkim intervalima može dostići maksimalnih 5500 W, što je idealno za alate koji povremeno zahtevaju veći startni napon. Napredni AVR sistem (automatic voltage regulation) održava stabilan napon od ±3 V i frekvenciju od ±0,2 Hz, štiteći osetljivu elektroniku od oscilacija. Sa 25-litarskim rezervoarom, agregat omogućava do 12 sati neprekidnog rada pri opterećenju od 2/3, čineći ga izuzetno efikasnim za celodnevnu upotrebu. U poređenju sa standardnim generatorima iste snage, lakši je čak 12 kg, što olakšava prenošenje i postavljanje. Ručno pokretanje i vazdušno hlađenje osiguravaju stabilnu temperaturu motora tokom dužeg rada, garantujući pouzdanost u svakom trenutku.
spacer Karakteristike proizvoda
  • Brend: ISKRA
  • Tip motora: 4-taktni BLD188F
  • Izlazna snaga (S1 kontinuirani rad): 230 V~ utičnice: 3000 W, 400 V~ utičnica: 3600 W
  • Maksimalna izlazna snaga: 230 V~ utičnice: 3300 W (S2 5 min), 400 V~ utičnica: 4800 W (S2 5 min), 5500 W (Pmax 2 min)
  • Napon: 2 x 230 V~ / 50 Hz, 1 x 400 V~ / 50 Hz 3P+N+PE
  • Kapacitet motora (maksimalni): 7.5 kW
  • Zapremina motora: 389 cm³
  • Nominalna struja: 13 A (230 V), 5.2 A (400 V)
  • Vreme rada: 12 h (pri opterećenju 2/3)
  • Gorivo: Bezolovni benzin
  • Kapacitet rezervoara za gorivo: 25 l
  • Pokretanje: Ručno
  • Masa: 75 kg
  • IP zaštita: IP23
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %