  • ISKRA ERO benzinski bušač rupa za stubove i sadnju IE-EA1450
Unesite Vaš E-mail:
cena: 29.239,00 din
(PDV uključen)
  • Vreme isporuke: 2 - 7 dana
  • Cena isporuke:po cenovniku
  • Masa za isporuku: 17,000 kg
  • Roba se isporučuje na teritoriji Republike Srbije
  • Način dostave: Kurirska služba
  • Deklaracija
Kol:
   Iskra
Proizvođač: Iskra
Šifra proizvoda: IE-EA1450
Opis i namena proizvoda
spacer Karakteristike proizvoda
  • Brend: ISKRA
  • Zapremina motora: 51,7 cm³
  • Snaga: 1,45 kW
  • Obrtaji: 8500 min⁻¹
  • Tip motora: 2-taktni 1E44F-5 (vazdušno hlađen)
  • Kapacitet rezervoara za gorivo: 0,98 l
  • Dimenzije nastavaka za bušenje (isporučuju se sa uređajem): Prečnici: 100 mm, 150 mm, 200 mm; Dužina: 800 mm
  • Masa: 17 kg
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Spiralna burgija za drvo 12/230 mm Villager
cena: 239,00 din
 detaljnije
Klešta ključ 250 mm 86 05 250 KNIPEX - proizvod na akciji
Klešta ključ 250 mm 86 05 250 KNIPEX
Klešta ključ 250 mm 86 05 250 KNIPEX Podesiva dužina za zatezanje šrafova Takođe odličan za gripovanje, držanje, presovan ...
8.900,00 din
 detaljnije
Ključ viljuškasti dvostrani, za električare 114/2 5.5mm UNIOR
Ključ viljuškasti dvostrani, za električare 114/2 5.5mm UNIORmaterijal: ugljenični alatni čeliku potpunosti poboljšan i ojačanhromi ...
akcija
Akumulatorska bušilica-odvrtač GSR 18V-50 Bosch
Akumulatorska bušilica-odvrtač GSR 18V-50 Bosch - proizvod na akciji cena: 30.382,00 din
23.400,00 din
akcija
Senco AC4504 bezuljni, bešumni kompresor za vazduh 4l, 8 bar 0.24kW
Senco AC4504 bezuljni, bešumni kompresor za vazduh 4l, 8 bar 0.24kW - proizvod na akciji cena: 41.001,00 din
Lanac za testeru POWERSHARP PS49E 3/8 1.3mm Low profile OREGON
Lanac za testeru POWERSHARP PS49E 3/8 1.3mm Low profile OREGON - proizvod na akciji cena: 3.326,00 din
Burgija za metal PRO HSS DIN-338 7,90mm (5kom) Irwin
Burgija za metal PRO HSS DIN-338 7,90mm (5kom) Irwin - proizvod na akciji cena: 720,00 din
Benzinske makaze za živu ogradu HT7510 GARDENmaster
Benzinske makaze za živu ogradu HT7510 GARDENmaster - proizvod na akciji cena: 19.990,00 din
Knipex 97 49 40 krimp umetak za koaksijalne konektore
Knipex 97 49 40 krimp umetak za koaksijalne konektore - proizvod na akciji cena: 18.576,00 din
Knipex 08 26 185 Izolovana kombinovana špic klešta 1000V
Knipex 08 26 185 Izolovana kombinovana špic klešta 1000V - proizvod na akciji cena: 6.429,00 din
Rezač cevi 3-30mm Cu BETA
Rezač cevi 3-30mm Cu BETA - proizvod na akciji cena: 5.100,00 din
Burgija za beton MASONRY 5.5x55x95 IRWIN
Burgija za beton MASONRY 5.5x55x95 IRWIN - proizvod na akciji cena: 90,00 din
Nastavci za zamrzavanje cevi Frigo2 1 i 1/2" do 2" Rems
Nastavci za zamrzavanje cevi Frigo2 1 i 1/2" do 2" Rems - proizvod na akciji cena: 39.154,00 din
Garnitura okastih ključeva 8-22mm (7) KS TOOLS
Garnitura okastih ključeva 8-22mm (7) KS TOOLS - proizvod na akciji cena: 10.200,00 din
Krunasta testera Bi-metal 60mm Makita
Krunasta testera Bi-metal 60mm Makita - proizvod na akciji cena: 1.416,00 din