Šifra proizvoda: EKSD50ML
Opis i namena proizvoda
  • Klauke EKSD50ML alat za skidanje izolacije sa kablova/žica je brz alat koji omogućava brzo i lako skidanje izolacije i sečenje kablova uz minimalan napor za tehničare. Automatski skida izolaciju sa žica i kablova prečnika između 6 i 35 mm², a po završetku operacije automatski se povlači, čime se smanjuje mogućnost ponovljenih povreda naprezanja. Takođe, Klauke EKSD50ML nudi opciju ručnog povlačenja po potrebi. Skidanje izolacije i sečenje mogu se izvršiti korišćenjem jednog zamenljivog umetka, dok se dužina skidanja izolacije može podesiti do 28 mm pomoću graničnika za kabl. Pogodan za sve uobičajene tipove izolacije, ovaj praktični alat za skidanje izolacije nudi i druge korisne funkcije poput LED svetla, prikaza održavanja putem LED-a i kompatibilnosti sa Klauke Link aplikacijom.
  • Alat za lako skidanje izolacije
  • Klauke EKSD50ML je dizajniran da pruži izvanredne rezultate skidanja izolacije uz minimalan napor od strane tehničara. Intuitivna PowerSense funkcija omogućava jednostavno skidanje izolacije sa svih uobičajenih tipova provodnika uz pogodnost elektromehaničkog alata. Ovaj alat za skidanje izolacije automatski se povlači po završetku operacije, dok je ručno povlačenje takođe dostupno. Graničnik za kabl omogućava podešavanje dužine skidanja izolacije do 28 mm, a skidanje i sečenje mogu se obavljati korišćenjem istog umetka. Klauke EKSD50ML je kompatibilan sa više umetaka koji omogućavaju sečenje kablova, skidanje izolacije i krimpovanje kablova i ferula.
  • Ergonomski alat za skidanje izolacije
  • Umetci se brzo i lako zamenjuju, omogućavajući Klauke EKSD50ML alatu da se prilagodi potrebama na terenu. Ovaj kompaktni alat je idealan za upotrebu u skučenim prostorima i uključuje praktične funkcije kao što su integrisano LED radno svetlo, snažna 10.8V Li-ion baterija sa prikazom napunjenosti i prikaz održavanja putem LED-a.
  • Jednostavan za upotrebu
  • Klauke Link aplikacija
  • Klauke EKSD50ML alat za skidanje izolacije je jednostavan za upotrebu, ergonomičan i automatski.
spacer Karakteristike proizvoda
  • Brz alat za skidanje izolacije
  • Omogućava brzo i lako skidanje izolacije i sečenje uz minimalan napor
  • Skidanje i sečenje kablova prečnika između 6 mm i 35 mm²
  • Automatsko povlačenje po završetku operacije
  • Ručno povlačenje je dostupno po potrebi
  • Jedan umetak za skidanje izolacije i sečenje
  • Umetci se mogu brzo i lako zameniti
  • Podesite dužinu skidanja izolacije do 28 mm pomoću graničnika za kabl
  • Kompatibilan sa više umetaka za sečenje, skidanje izolacije i krimpovanje ferula
  • Kompaktni dizajn
  • Integrisano LED radno svetlo
  • Snažna 10.8V Li-ion baterija sa prikazom napunjenosti
  • LED prikaz održavanja
  • Dizajniran za desnu i levu ruku
  • Jednostavno kontrolisanje jednim dugmetom
  • Kompatibilan sa Klauke Link aplikacijom
  • Jednostavan, ergonomski, automatski alat za skidanje izolacije
spacer Obim isporuke
  • Umeci za skidanje izolacije za 10 mm² provodnik (SD5010)
  • Umeci za skidanje izolacije za 16 mm² provodnik (SD5016)
  • Umeci za skidanje izolacije za 25 mm² provodnik (SD5025)
  • Umeci za skidanje izolacije za 35 mm² provodnik (SD5035)
  • Graničnik za kabl (SD50CS)
  • Plastični kofer za nošenje (KKEK50ML)
  • Mast za alat (KTG-H1)
  • Punjač za 10.8V Li-Ion punjive baterije, 230V (LGML1)
  • Punjiva baterija 10.8V / 2.5Ah, Li-Ion (27Wh) (RAML1225)
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Brusilica za satiniranje sa četkom SE 17-200 RT Set Metabo
cena: 79.860,00 din
 detaljnije
Magnetni nasadni nastavak HEX 6mm / 50mm Makita
Magnetni nasadni nastavak 6 / 50mm MakitaOdličan pribor za različite vrste posla. Magnetni nasadni umetak se koristi za rad sa vijcima sa šest ...
cena: 300,00 din
 detaljnije
Turpija za metal sa drškom fina 200mm - finoća 3 - kockasta Kaiser Feilen
Turpija za metal sa drškom fina 200mm - finoća 3 - kockasta Kaiser FeilenVrhunske grube turpije poznatog nemačkog proizvodjača ...
akcija
FIELDMANN FZR 4003-79BH benzinska kosilica za travu
FIELDMANN FZR 4003-79BH benzinska kosilica za travu - proizvod na akciji cena: 25.502,00 din
19.590,00 din
akcija
Knipex odvijač Slim ravni 1000V VDE 4,0mm 98 20 40 SL
Knipex odvijač Slim ravni 1000V VDE 4,0mm 98 20 40 SL - proizvod na akciji cena: 1.631,00 din
1.260,00 din
Račna sa rotirajućom glavom 1/2" 920/58 Beta
Račna sa rotirajućom glavom 1/2" 920/58 Beta - proizvod na akciji cena: 14.025,00 din
Set upaljač+konektor za auto 12V Lampa Italija
Set upaljač+konektor za auto 12V Lampa Italija - proizvod na akciji cena: 350,00 din
Ključ za filter 72-127mm BETA
Ključ za filter 72-127mm BETA - proizvod na akciji cena: 4.500,00 din
Industrijski marker crni MODECO
Industrijski marker crni MODECO - proizvod na akciji cena: 804,00 din
Špakla 40mm drvena drška FESTA
Špakla 40mm drvena drška FESTA - proizvod na akciji cena: 246,00 din
Lanac za testeru 0.325 1.5mm 40cm MULTI CUT OREGON
Lanac za testeru 0.325 1.5mm 40cm MULTI CUT OREGON - proizvod na akciji cena: 1.980,00 din