  • Klešta armiračka sa gumiranim ručicama 250 mm 632D-250-1 Irimo
Unesite Vaš E-mail:
cena: 1.896,00 din
(PDV uključen)
  • Vreme isporuke: 2 - 7 dana
  • Cena isporuke:po cenovniku
  • Roba se isporučuje na teritoriji Republike Srbije
  • Način dostave: Kurirska služba
  • Deklaracija
Kol:
   Irimo
Proizvođač: Irimo
Šifra proizvoda: 632D-250-1
Opis i namena proizvoda
  • Klešta armiračka sa gumiranim ručicama 250 mm Irimo
  • Čelik visokih performansi
  • Plave gumirane ručice
  • Tvrdoća čeljusti: 58-64 HRc
  • ISO standard: ISO9242
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
FIELDMANN FDTP 2020-E Pištolj za lepak - proizvod na akciji
FIELDMANN FDTP 2020-E Pištolj za lepak
Pištolj za plastiku FDTP 2020-E FIELDMANNNapon / frekvencija: 230V / 50 HzPotrošnja energije: 20 WPrečnik štapa lepka: 7 mm ...
cena: 1.559,00 din
690,00 din
 detaljnije
Ključ za vodenu pumpu VAG, 295 mm HT8G329 Hogert
 detaljnije
Testere za otvore Endurance for Heavy Metal TCT- sa tungsten carbide zubima 65mm Bosch
Testere za otvore Endurance for Heavy Metal TCT- sa tungsten carbide zubima 65mm BoschZubi od tvrdog metala - Tungsten carbideBrzo sečenje u metalnim ...
akcija
MAX N3180RFNPW04 Ring Ekseri za Pištolje za Eksere, 3,1x80mm, 3.600 Komada
MAX N3180RFNPW04 Ring Ekseri za Pištolje za Eksere, 3,1x80mm, 3.600 Komada - proizvod na akciji cena: 11.187,00 din
7.370,00 din
akcija
Bosch GBA 12V 4,0 Ah + GBA 12V 2,0 Ah + GAL 12V-40 Set baterija i punjača
Bosch GBA 12V 4,0 Ah + GBA 12V 2,0 Ah + GAL 12V-40 Set baterija i punjača - proizvod na akciji cena: 16.058,00 din
Makaze za kablove 320 mm 95 32 320 KNIPEX
Makaze za kablove 320 mm 95 32 320 KNIPEX - proizvod na akciji cena: 61.002,00 din
Hikoki Električni mešač UM16VST Hitachi
Hikoki Električni mešač UM16VST Hitachi - proizvod na akciji cena: 26.844,00 din
Hikoki H41MB2 SDS-MAX Elektro-pneumatska štemarica Hitachi
Hikoki H41MB2 SDS-MAX Elektro-pneumatska štemarica Hitachi - proizvod na akciji cena: 56.676,00 din
Dijamantska ploča za sečenje cigli, keramike TURBO 115mm/22.22 IRWIN
Dijamantska ploča za sečenje cigli, keramike TURBO 115mm/22.22 IRWIN - proizvod na akciji cena: 2.344,00 din
Senco SFW09-C pneumatski pištolj za klamerice, 6-16 mm, C tip
Bosch UniversalGrassCut 18V-26-500 Akumulatorski trimer za travu
Bosch Uglomer Digitalni GAM 220 Professional
Bosch Uglomer Digitalni GAM 220 Professional - proizvod na akciji cena: 29.071,00 din
DeWalt DWHT10261-0 sklopivi skalper sa automatskim ubacivanjem sečiva
Bosch akumulatorski set GBH 18V-22 + GSR 18V-45 sa 2x4,0Ah akumulatora, punjačem i torbom 0615A50038
Bosch akumulatorski set GBH 18V-22 + GSR 18V-45 sa 2x4,0Ah akumulatora, punjačem i torbom 0615A50038 - proizvod na akciji cena: 68.762,00 din
FIELDMANN FZP 70105-0 akumulatorska mini testera 20V, sečivo 125 mm Solo
FIELDMANN FZP 70105-0 akumulatorska mini testera 20V, sečivo 125 mm Solo - proizvod na akciji cena: 10.721,00 din
REMS 113320 RAS Cu 3 – 42 Rezač cevi
REMS 113320 RAS Cu 3 – 42 Rezač cevi - proizvod na akciji cena: 11.311,00 din
Hikoki Circular Ručni C7STWAZ
Hikoki Circular Ručni C7STWAZ - proizvod na akciji cena: 18.168,00 din
Makita List cirkulara za drvo MAKBlade Plus 250/30/72z
Makita List cirkulara za drvo MAKBlade Plus 250/30/72z - proizvod na akciji cena: 7.931,00 din
Bosch Akumulatorski reflektor GLA 18VH-7500, 06014A5000
Bosch Akumulatorski reflektor GLA 18VH-7500, 06014A5000 - proizvod na akciji cena: 47.431,00 din
Alat za skidanje tapacirunga 6 kom
Alat za skidanje tapacirunga 6 kom - proizvod na akciji cena: 527,00 din
Bosch GKS 185-Li Akumulatorska kružna testera-cirkular Solo, 06016C1221
Testera za siporeks 700mm Modeco
Testera za siporeks 700mm Modeco - proizvod na akciji cena: 2.918,00 din