  • Klešta dvoručna za pop nitne 1740B 330 Beta
 Pogledajte video
stara cena: 13.650
cena: 10.236,00 din
(PDV uključen)
  popust: 25%
  ušteda: 3.414 din
  Akcija traje od: 13.05.2026. do: 11.06.2026.
gray
  • Vreme isporuke: 2 - 7 dana
  • Cena isporuke:po cenovniku
  • Masa za isporuku: 1,000 kg
  • Roba se isporučuje na teritoriji Republike Srbije
  • Način dostave: Kurirska služba
  • Deklaracija
Kol:
   Beta tools
Proizvođač: Beta tools
Šifra proizvoda: 1740B330
Opis i namena proizvoda
  • Snažna i kompaktna klešta za pop nitne dužine 330mm
  • Optimizovan odnos poluge za povećanu kompaktnosti i spretnost .
  • Podesiva glava za povlačenjem od 2 do 5 pokreta.
  • Držač - veličine: 7,8,10,12,14 mm
spacer Karakteristike proizvoda
  • Aluminijum / Čelik / INOX 3.2, 4, 4.8, 5, 6, 6.4mm
  • Dimenzije klešta L 330mm, B 40mm, A 65mm
spacer Filmovi
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Samonivelirajući laserski nivelator (nivelir) sa stativom - RYOBI RB360GLL-K
cena: 22.990,00 din
 detaljnije
Burgija za beton SDSMAX 35/570/450 MAKITA
 detaljnije
Ugaonik sa naslonom 1262A 300mm UNIOR
Ugaonik sa naslonom 1262A 300mm UNIORmaterijal: konstrukcioni čelikpovršine pocinkovanemerna tačnost:+/- 0,0285° = 0,5mm/mnaslon pričvr& ...
akcija
List cirkulara testera za drvo MAKBLADE 250x60zx30 B-09008 MAKITA
7.058,00 din
akcija
Pneumatski bušilica 1-10mm 1932B10 Beta
Pneumatski bušilica 1-10mm 1932B10 Beta - proizvod na akciji cena: 29.624,00 din
22.224,00 din
Električni udarni odvrtač 380W TW0200 MAKITA
Električni udarni odvrtač 380W TW0200 MAKITA - proizvod na akciji cena: 33.790,00 din
PVC čekić sa drvenom držaljom Ø28 1390-28 Beta
PVC čekić sa drvenom držaljom Ø28 1390-28 Beta - proizvod na akciji cena: 3.341,00 din
Potezna testera – ger za metal 355mm S355MCS Evolution
Potezna testera – ger za metal 355mm S355MCS Evolution - proizvod na akciji cena: 165.600,00 din
Knipex kombinovana klešta 160mm 03 05 160
Knipex kombinovana klešta 160mm 03 05 160 - proizvod na akciji cena: 3.808,00 din
Makaze za orezivanje komplet 3kom. STREND PRO
Makaze za orezivanje komplet 3kom. STREND PRO - proizvod na akciji cena: 2.394,00 din
Set viljuškastih ključeva 6-22mm 8kom Beta
Set viljuškastih ključeva 6-22mm 8kom Beta - proizvod na akciji cena: 6.170,00 din
Akumulatorska ugaona brusilica DGA900ZK Makita
Akumulatorska ugaona brusilica DGA900ZK Makita - proizvod na akciji cena: 47.990,00 din
Klešta papagaj 87 01 300 mm KNIPEX
Klešta papagaj 87 01 300 mm KNIPEX - proizvod na akciji cena: 6.543,00 din
PROXXON MICROMOT 60/EF multi alat za bušenje, glodanje, poliranje
Proxxon gasna lemilica u setu Microflam MGS
Proxxon gasna lemilica u setu Microflam MGS - proizvod na akciji cena: 7.668,00 din
Knipex kombinovane univerzalne makaze 190mm 95 05 190
Knipex kombinovane univerzalne makaze 190mm 95 05 190 - proizvod na akciji cena: 3.354,00 din
Ugaona brusilica 115mm BEG110 Black & Decker
Ugaona brusilica 115mm BEG110 Black & Decker - proizvod na akciji cena: 6.512,00 din
Set okastih ključeva 6-22mm 8kom Beta
Set okastih ključeva 6-22mm 8kom Beta - proizvod na akciji cena: 8.949,00 din
Akumulatorska pumpa EasyPump Bosch
Akumulatorska pumpa EasyPump Bosch - proizvod na akciji cena: 9.484,00 din
Akumulatorska ubodna testera Bosch EasySaw 18V-70 Solo; bez baterije i punjača
Akumulatorska ubodna testera Bosch EasySaw 18V-70 Solo; bez baterije i punjača - proizvod na akciji cena: 11.383,00 din
Gardena slavina kuglična 3/4" - 1/2"
Gardena slavina kuglična 3/4" - 1/2" - proizvod na akciji cena: 2.220,00 din
Knipex rezač za spojne i plastične cevi 90 25 40
Knipex rezač za spojne i plastične cevi 90 25 40 - proizvod na akciji cena: 15.821,00 din
Akumulatorska recipro testera 18V TD8202 GARDENmaster
Akumulatorska recipro testera 18V TD8202 GARDENmaster - proizvod na akciji cena: 9.990,00 din