  • Klešta sečice 120 mm 624M-125-1 Irimo
Unesite Vaš E-mail:
cena: 1.975,00 din
(PDV uključen)
  • Vreme isporuke: 2 - 7 dana
  • Cena isporuke:po cenovniku
  • Masa za isporuku: 0,100 kg
  • Roba se isporučuje na teritoriji Republike Srbije
  • Način dostave: Kurirska služba
  • Deklaracija
Kol:
   Irimo
Proizvođač: Irimo
Šifra proizvoda: 624M-125-1
Opis i namena proizvoda
  • Mini klešta za fine radove u elektronici i preciznoj mehanika
  • Sa nazubljenim čeljustima za bolji prijam
  • sa ivicom za meku žicu
  • Tvrdoća rezne ivice: 58-65 HRc
  • Mekane drške pružaju udobnost i kontrolu pri radu
  • Opremljen oprugom
  • Legirani čelik visokih performansi
  • Standard: ISO9655
spacer Karakteristike proizvoda
  • Kapacitet sečenja:
  • 1- Min. kapacitet sečenja Cu: 0,5 mm
  • 2- Mak. kapacitet sečenja srednje tvrde žice: 0,8 mm
  • Dužina 120 mm
  • težina 81 gr
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Scheppach aku radna lampa IXES C-WL20-X
cena: 5.530,00 din
 detaljnije
Zvezdasti bit na nasadnom ključu od 1/2″ 100mm M16 NEO TOOLS
Zvezdasti bit na nasadnom ključu od 1/2″, 100 mm – NEO TOOLSZvezdasti bit NEO TOOLS sa 1/2″ nasadnim ključem (gedorom) i ukupnom d ...
 detaljnije
Rezač keramičkih pločica TC 600 Wolfcraft
akcija
DeWalt DCK305P3T Aku set alata DCH273+DCG405+DCF887, 3x5Ah
DeWalt DCK305P3T Aku set alata DCH273+DCG405+DCF887, 3x5Ah - proizvod na akciji cena: 153.650,00 din
93.800,00 din
akcija
Automatska klešta za blankiranje 0.03 - 10 mm MultiStrip 10 Knipex
Automatska klešta za blankiranje 0.03 - 10 mm MultiStrip 10 Knipex - proizvod na akciji cena: 15.779,00 din
10.700,00 din
Bosch akumulatorski set GBH 18V-22 + GSR 18V-45 sa 2x5,0Ah akumulatora, punjačem, priborom i torbom 0615V0003D
Bosch akumulatorski set GBH 18V-22 + GSR 18V-45 sa 2x5,0Ah akumulatora, punjačem, priborom i torbom 0615V0003D - proizvod na akciji cena: 68.907,00 din
Bosch GLI 18V-800 Akumulatorska LED lampa
Bosch GLI 18V-800 Akumulatorska LED lampa - proizvod na akciji cena: 12.549,00 din
Wiha 42086 Brzi moment ključ QuickCheck za testiranje obrtnog momenta, 2.8 Nm
Wiha 42086 Brzi moment ključ QuickCheck za testiranje obrtnog momenta, 2.8 Nm - proizvod na akciji cena: 42.326,00 din
Makita TCT list testere za metal B-33467 305X25.4/78Z
Makita TCT list testere za metal B-33467 305X25.4/78Z - proizvod na akciji cena: 29.582,00 din
Makita list testere za drvo Specialized 160x20x48z B-08931
Makita list testere za drvo Specialized 160x20x48z B-08931 - proizvod na akciji cena: 7.546,00 din
Makita DTD173Z akumulatorski udarni odvijač 18V
Makita DTD173Z akumulatorski udarni odvijač 18V - proizvod na akciji cena: 29.990,00 din
Ključ štelujući 250mm BETA
Ključ štelujući 250mm BETA - proizvod na akciji cena: 6.000,00 din
Odvijač šrafciger 98 24 00 PH0x60mm 1000V KNIPEX
Odvijač šrafciger 98 24 00 PH0x60mm 1000V KNIPEX - proizvod na akciji cena: 1.352,00 din
Knipex klešta za skidanje izolacije za elektroniku 140mm 11 92 140
Knipex klešta za skidanje izolacije za elektroniku 140mm 11 92 140 - proizvod na akciji cena: 9.298,00 din
Bosch dijamantska rezna ploča Standard for Universal 400x25,4 400x20x3.2x10mm
Bosch dijamantska rezna ploča Standard for Universal 400x25,4 400x20x3.2x10mm - proizvod na akciji cena: 22.714,00 din
Proxxon Stona Brusilica TSG 250/E
Proxxon Stona Brusilica TSG 250/E - proizvod na akciji cena: 48.718,00 din
Stona kružna testera GCM 216 Bosch
Stona kružna testera GCM 216 Bosch - proizvod na akciji cena: 30.650,00 din
Klešta seger prava unutrašnja 144 mm 44 11 J1 KNIPEX
Klešta seger prava unutrašnja 144 mm 44 11 J1 KNIPEX - proizvod na akciji cena: 2.270,00 din
Bosch Akumulatorska ugaona brusilica GWX 18V-10 PSC 125mm bez baterije i punjača u L-Boxx kutiji
Bosch Akumulatorska ugaona brusilica GWX 18V-10 PSC 125mm bez baterije i punjača u L-Boxx kutiji - proizvod na akciji cena: 53.798,00 din
Krunasta testera Bi-metal 54mm Makita
Krunasta testera Bi-metal 54mm Makita - proizvod na akciji cena: 1.301,00 din
Senco ExTPro nastavak za DuraSpin šaubere, za deking i rad iznad glave
Torba za alat i pribor 533x260x260mm Makita
Torba za alat i pribor 533x260x260mm Makita - proizvod na akciji cena: 3.100,00 din
Knipex klešta ključ papagajke Raptor 250mm 87 41 250
Knipex klešta ključ papagajke Raptor 250mm 87 41 250 - proizvod na akciji cena: 5.635,00 din