  • Klešta špicasta 200mm 2430G-200IP BAHCO
Unesite Vaš E-mail:
prodato
Proizvod je rasprodat.
Aktuelne proizvode iz ove kategorije možete pogledati klikom na dugme ispod:
Vidi proizvode
   Bahco
Proizvođač: Bahco
Šifra proizvoda: 2430G-200IP
Opis i namena proizvoda
  • Legirani čelik visokih performansi
  • Uske poluokrugle nazubljene čeljusti
  • Naoštrene ivice za sečenje mekih materijala kao što je bakar, plastika, izolovana žica
spacer Karakteristike proizvoda
  • Dužina 200  mm
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Ručno dleto za beton L250mm Modeco
Ručno dleto za beton L250mm ModecoSa gumenom drškom ...
cena: 602,00 din
 detaljnije
Akumulatorska udarna bušilica - odvijač DHP485Z Makita - proizvod na akciji
Akumulatorska udarna bušilica - odvijač DHP485Z Makita
cena: 18.790,00 din
14.990,00 din
 detaljnije
Amper klešta TRUE RMS DT-9181 CEM
Amper klešta TRUE RMS DT-9181 CEMKompaktna 400A AC, AC/DC TRUE RMS Klešta sa NCV detektoromAmper klešta serije 9180 obezbeđuju b ...
akcija
Makaze za kabl 95 31 280mm KNIPEX
Makaze za kabl 95 31 280mm KNIPEX - proizvod na akciji cena: 52.993,00 din
41.080,00 din
akcija
Makaze za grane 100cm 10006 Falket
Makaze za grane 100cm 10006 Falket - proizvod na akciji cena: 7.344,00 din
Knipex klešta za krimpovanje hilzni (kablovskih završetaka) 180mm 97 72 180
Knipex klešta za krimpovanje hilzni (kablovskih završetaka) 180mm 97 72 180 - proizvod na akciji cena: 6.791,00 din