  • Klešta špicasta kriva 130 mm 612M-125-1 Irimo
Unesite Vaš E-mail:
prodato
Proizvod je rasprodat.
Aktuelne proizvode iz ove kategorije možete pogledati klikom na dugme ispod:
Vidi proizvode
   Irimo
Proizvođač: Irimo
Šifra proizvoda: 612M-125-1
Opis i namena proizvoda
  • Mini klešta za fine radove u elektronici i preciznoj mehanika
  • Sa nazubljenim čeljustima za bolji prijam
  • sa ivicom za meku žicu
  • Tvrdoća rezne ivice: 58-65 HRc
  • Mekane drške pružaju udobnost i kontrolu pri radu
  • Opremljen oprugom
  • Legirani čelik visokih performansi
  • Standard: ISO9655
spacer Karakteristike proizvoda
  • Kapacitet sečenja:
  • 1- Min. kapacitet sečenja Cu: 0,5 mm
  • 2- Mak. kapacitet sečenja srednje tvrde žice: 0,8 mm
  • Dužina 130 mm
  • težina 86 gr
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Proxxon LHW/A akumulatorska ugaona brusilica sa dugim vratom – bez baterije i punjača
cena: 14.748,00 din
13.716,00 din
 detaljnije
Aku. bušilica (odvijač) - GRAPHITE 58G010
cena: 7.045,00 din
 detaljnije
Villager akumulatorska prskalica BS 1.5
akcija
Makita akumulatorski udarni odvijač TW010GZ
Makita akumulatorski udarni odvijač TW010GZ - proizvod na akciji cena: 122.990,00 din
98.390,00 din
akcija
Akumulatorske makaze za travu UM600DSAP Makita
Akumulatorske makaze za travu UM600DSAP Makita - proizvod na akciji cena: 7.790,00 din
Postolje za ger CHOPSAWSTAND Evolution
Postolje za ger CHOPSAWSTAND Evolution - proizvod na akciji cena: 36.806,00 din
Širometar po Oechsle skali ( po Ekslu )
Širometar po Oechsle skali ( po Ekslu ) - proizvod na akciji cena: 1.650,00 din
AGM 1421 MD Motorna leđna prskalica
AGM 1421 MD Motorna leđna prskalica - proizvod na akciji cena: 21.525,00 din
Zeger klešta kriva unutrašnja 44 21 J21 170mm KNIPEX
Zeger klešta kriva unutrašnja 44 21 J21 170mm KNIPEX - proizvod na akciji cena: 2.621,00 din
DeWalt DCB548 Baterija XR FLEXVOLT 12Ah
DeWalt DCB548 Baterija XR FLEXVOLT 12Ah - proizvod na akciji cena: 47.627,00 din
Knipex 49 21 A31 Precizna klešta za spoljašnje sigurnosne prstenove 210 mm
Knipex 49 21 A31 Precizna klešta za spoljašnje sigurnosne prstenove 210 mm - proizvod na akciji cena: 4.675,00 din
Set za vadjenje oštećenih vijaka M9-M19 10 kom. KS TOOLS
Set za vadjenje oštećenih vijaka M9-M19 10 kom. KS TOOLS - proizvod na akciji cena: 13.440,00 din
Dvostrano tocilo sa trakom VLN 375 Villager
Dvostrano tocilo sa trakom VLN 375 Villager - proizvod na akciji cena: 13.859,00 din
Postolje za kružne testere DEAWST05 Makita
Postolje za kružne testere DEAWST05 Makita - proizvod na akciji cena: 39.168,00 din
REMS 561004 Univerzalni list testere 300-1,8/2,5 mm set 5 komada
Hikoki akumulatorski udarni zavrtač 18V (2X2.0Ah) 1/4" 140Nm WH18DA-WCZ
Hikoki akumulatorski udarni zavrtač 18V (2X2.0Ah) 1/4" 140Nm WH18DA-WCZ - proizvod na akciji cena: 21.324,00 din
Knipex klešta za lomljenje pločica 250mm 91 13 250
Knipex klešta za lomljenje pločica 250mm 91 13 250 - proizvod na akciji cena: 10.815,00 din
Knipex klešta špic prava 1000V VDE 200mm sa mogućnošću kačenja 26 16 200 T
Knipex klešta špic prava 1000V VDE 200mm sa mogućnošću kačenja 26 16 200 T - proizvod na akciji cena: 7.379,00 din
Potapajuća pumpa Gardena za čistu vodu BASIC 8600L/H
Potapajuća pumpa Gardena za čistu vodu BASIC 8600L/H - proizvod na akciji cena: 9.451,00 din
Hikoki ekseri 21°- 2.8x75mm 2500kom
Hikoki ekseri 21°- 2.8x75mm 2500kom - proizvod na akciji cena: 9.588,00 din
Makita Vođica za ručne cirkulare 1900mm
Makita Vođica za ručne cirkulare 1900mm - proizvod na akciji cena: 9.960,00 din
Pneumatska brusilica 125mm 1936/5A Beta
Pneumatska brusilica 125mm 1936/5A Beta - proizvod na akciji cena: 68.250,00 din