  • Klešta špicasta ravna 1000V 200mm 612V-200-1 Irimo
Unesite Vaš E-mail:
prodato
Proizvod je rasprodat.
Aktuelne proizvode iz ove kategorije možete pogledati klikom na dugme ispod:
Vidi proizvode
   Irimo
Proizvođač: Irimo
Šifra proizvoda: 612V-200-1
Opis i namena proizvoda
  • Za rad do napona 1000 V
  • Izradjena od čelika visokih performansi sa ivicama ojačanim do 58-65 HRc
spacer Karakteristike proizvoda
  • Dužina 200 mm
  • Napon 1000 V
  • ISO5746
  • Kapacitet sečenja srednje tvrda žica 1.6 mm
  • Težina 180 gr
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Kofer za alat sa teleskopskom drškom GO 120.04/P B&W
cena: 34.991,00 din
 detaljnije
Einhell 4144019 crevo za perače pod pritiskom 6 m
cena: 3.199,00 din
 detaljnije
Kofer za alat Premium mali 414 mm Curver
Kofer za alat Premium mali 414 mm CurverVeoma praktičan kofer za alat izradjen od kvalitetne, izdržljive plastike. Posedujke poklopac sa zatvar ...
akcija
Magnetna hvataljka opiljaka Cyclone Evolution
Magnetna hvataljka opiljaka Cyclone Evolution - proizvod na akciji cena: 5.513,00 din
4.956,00 din
akcija
DeWalt DWD024 Udarna bušilica, 750W
DeWalt DWD024 Udarna bušilica, 750W - proizvod na akciji cena: 16.987,00 din
13.990,00 din
Proxxon stezna glava sa 3 zuba za DB 250 – M16×1 navoj, raspon 1,5–50 mm
Proxxon stezna glava sa 3 zuba za DB 250 – M16×1 navoj, raspon 1,5–50 mm - proizvod na akciji cena: 7.188,00 din
Akumulatorska bušilica odvrtač VLP 5220 FUSE (2BSC) Villager
Pneumatski nož za šoferšajbnu 1938 Beta
Pneumatski nož za šoferšajbnu 1938 Beta - proizvod na akciji cena: 37.950,00 din
Elektro-pneumatska kominovana bušilica SDS+ FME1250K Stanley
List cirkulara testera za drvo MAKFORCE 230x40zx30 MAKITA
List cirkulara testera za drvo MAKFORCE 230x40zx30 MAKITA - proizvod na akciji cena: 6.325,00 din
Digitalni IC bezkontaktni termometar -50°C do +500°C Beta
Digitalni IC bezkontaktni termometar -50°C do +500°C Beta - proizvod na akciji cena: 19.800,00 din
Bosch UniversalLeafBlower Akumulatorski duvač lišća 18V-130, Solo 06008A0601
Bosch UniversalLeafBlower Akumulatorski duvač lišća 18V-130, Solo 06008A0601 - proizvod na akciji cena: 11.538,00 din
Ključ viljuškasti jednostrani 117/4 21mm UNIOR
Ključ viljuškasti jednostrani 117/4 21mm UNIOR - proizvod na akciji cena: 331,00 din
Burgija za metal PRO HSS DIN-338 19,00mm (prihvat 13,00mm) Irwin
Burgija za metal PRO HSS DIN-338 19,00mm (prihvat 13,00mm) Irwin - proizvod na akciji cena: 1.570,00 din
Proxxon Garnitura gedora 1/2”, 8-34 mm
Proxxon Garnitura gedora 1/2”, 8-34 mm - proizvod na akciji cena: 13.416,00 din
Električno ručno rende KP0800 MAKITA
Električno ručno rende KP0800 MAKITA - proizvod na akciji cena: 25.490,00 din
Kapro laserski nivelator 2 linije i 2 tačke - 30m domet 962G zeleni
Akumulatorski udarni odvrtač GDR 12V-105 Professional Solo Bosch
Akumulatorski udarni odvrtač GDR 12V-105 Professional Solo Bosch - proizvod na akciji cena: 19.051,00 din
Nastavci za zamrzavanje cevi Frigo2 1 i 1/2" do 2" Rems
Nastavci za zamrzavanje cevi Frigo2 1 i 1/2" do 2" Rems - proizvod na akciji cena: 39.154,00 din
Wiha 42086 Brzi moment ključ QuickCheck za testiranje obrtnog momenta, 2.8 Nm
Wiha 42086 Brzi moment ključ QuickCheck za testiranje obrtnog momenta, 2.8 Nm - proizvod na akciji cena: 42.326,00 din
Žica za vezivanje armature za MAX CO TW898
Žica za vezivanje armature za MAX CO TW898 - proizvod na akciji cena: 32.229,00 din
Kutija-organizator konzolni Connect 22" 26lit Keter
Kutija-organizator konzolni Connect 22" 26lit Keter - proizvod na akciji cena: 8.337,00 din