  • Klešta za skidanje izolacije 629V-160-1 1000V 160mm Irimo
Unesite Vaš E-mail:
cena: 2.527,00 din
(PDV uključen)
  • Vreme isporuke: 2 - 7 dana
  • Cena isporuke:po cenovniku
  • Masa za isporuku: 0,200 kg
  • Roba se isporučuje na teritoriji Republike Srbije
  • Način dostave: Kurirska služba
  • Deklaracija
Kol:
   Irimo
Proizvođač: Irimo
Šifra proizvoda: 629V-160-1
Opis i namena proizvoda
  • Klešta za skidanje izolacije 1000V 160mm Irimo
  • Izolovana za rad do 1000 V
  • Sečice su izradjene od visoko kvalitetnog čelika tvrdoće 45-50 HRc
spacer Karakteristike proizvoda
  • Dužina 160 mm
  • Težina 170 gr
  • Prečnik žice od 1 do 6 mm
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
YATO LED lampa 3.5W+3W YT-085081
cena: 5.573,00 din
 detaljnije
Udarni bit PH1 50mm 5 kom. – NEO TOOLS
Udarni bit S2 50 mm 5 kom. – NEO TOOLSNEO TOOLS udarni bitovi predstavljaju profesionalni set od 5 kvalitetnih nastavaka, namenjenih za zahtevne ...
 detaljnije
Električni trimer za travu sa teleskopskom drškom set GC-ET 4530 Einhell
akcija
Bosch GLM 150-27 C Laserski daljinomer, 150m
Bosch GLM 150-27 C Laserski daljinomer, 150m - proizvod na akciji cena: 49.299,00 din
38.220,00 din
akcija
Motorna kosačica S420 MultiCut GARDENmaster
Motorna kosačica S420 MultiCut GARDENmaster - proizvod na akciji cena: 28.990,00 din
24.990,00 din
Električni valjak za brušenje Texoro Bosch
Električni valjak za brušenje Texoro Bosch - proizvod na akciji cena: 13.777,00 din
DeWalt DCF801N Akumulatorski udarni odvrtač Solo
DeWalt DCF801N Akumulatorski udarni odvrtač Solo - proizvod na akciji cena: 24.727,00 din
Rems nož rezervni za Magnum od 1-2'
Rems nož rezervni za Magnum od 1-2' - proizvod na akciji cena: 79.980,00 din
Set čekića i probijača 13 kom. KS TOOLS
Set čekića i probijača 13 kom. KS TOOLS - proizvod na akciji cena: 12.720,00 din
Ugaona brusilica 125mm 850W FMEG220 FatMax Stanley
Ugaona brusilica 125mm 850W FMEG220 FatMax Stanley - proizvod na akciji cena: 9.732,00 din
Crevo za vodu Flex 1/2",50m Gardena
Crevo za vodu Flex 1/2",50m Gardena - proizvod na akciji cena: 13.900,00 din
DeWalt DCS369N Akumulatorska univerzalna testera, bez baterije i punjača
Sekač SDSMAX 600/25mm MAKITA
Sekač SDSMAX 600/25mm MAKITA - proizvod na akciji cena: 2.646,00 din
Akumulatorska bušilica - odvrtač GSR 120-LI 2x2Ah Professional Bosch
DeWalt DCMPS567N Akumulatorska teleskopska testera za rezanje grana, Solo
Bosch Dijamantska rezna ploča Best for Ceramic 350 x 30/25,40 x 3 x 10 mm
Bosch Dijamantska rezna ploča Best for Ceramic 350 x 30/25,40 x 3 x 10 mm - proizvod na akciji cena: 32.002,00 din
DeWalt DCD796NT akumulatorski udarni odvrtač Solo
DeWalt DCD796NT akumulatorski udarni odvrtač Solo - proizvod na akciji cena: 28.504,00 din
Pneumatski odvijač 770Nm 1927XM Beta
Pneumatski odvijač 770Nm 1927XM Beta - proizvod na akciji cena: 41.400,00 din