  • Ključ inbus set od 2-10 1998M/10T Bahco
Unesite Vaš E-mail:
prodato
Proizvod je rasprodat.
Aktuelne proizvode iz ove kategorije možete pogledati klikom na dugme ispod:
Vidi proizvode
   Bahco
Proizvođač: Bahco
Šifra proizvoda: 1998M/10T
Opis i namena proizvoda
  • Set L-ključeva sa šestougaonim vrhom, 10 kratkih metričkih komada: 2, 2.5, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 mm
  • Niklovana površina štiti od korozije
  • Visokokvalitetni čelik, potpuno kaljen
  • Veličina utisnuta u oštricu za laku identifikaciju
  • Veličine označene na vrhu novčanika za laku identifikaciju
  • U plastičnom novčaniku sa rupom za vešanje
spacer Karakteristike proizvoda
  • Dimenzije: 2, 2.5, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 mm
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
DeWalt DCB1104P2 Set punjač + baterija 2x5.0Ah, XR 18V
cena: 39.688,00 din
 detaljnije
Rezna ploča dijamantska 230mm kontinualna FESTA
Rezna ploča dijamantska 230mm kontinualna FESTAFESTA donosi profesionalnu dijamantsku reznu ploču kontinualnog dizajna, dimenzija 110mm, pružajući ...
cena: 1.211,00 din
 detaljnije
Rezervno spoljnjo staklo za masku za varenje Warrior Tech 9-13 Esab
akcija
Ugaona brusilica 1400W DWE4237 DeWalt
Ugaona brusilica 1400W DWE4237 DeWalt - proizvod na akciji cena: 22.984,00 din
14.470,00 din
akcija
Kutija-organizator konzolni Connect 22" 5.8lit Keter
Kutija-organizator konzolni Connect 22" 5.8lit Keter - proizvod na akciji cena: 5.142,00 din
4.690,00 din
Gardena slavina kuglična 1″ – 3/4″
Gardena slavina kuglična 1″ – 3/4″ - proizvod na akciji cena: 3.221,00 din
Knipex stolarska klešta 210mm 50 01 210
Knipex stolarska klešta 210mm 50 01 210 - proizvod na akciji cena: 2.735,00 din
Krunasta testera Bi-metal 60mm Makita
Krunasta testera Bi-metal 60mm Makita - proizvod na akciji cena: 1.416,00 din
Fiskars ašov 1066716 116cm
Fiskars ašov 1066716 116cm - proizvod na akciji cena: 2.834,00 din
Gardena makaze za grane EASYCUT 500
Gardena makaze za grane EASYCUT 500 - proizvod na akciji cena: 6.446,00 din
Knipex klešta za hvatanje za elektroniku pod uglom od 45° 145mm 35 82 145
Knipex klešta za hvatanje za elektroniku pod uglom od 45° 145mm 35 82 145 - proizvod na akciji cena: 7.358,00 din
Laserski nivelator 842S Prolaser Bambino Set - zeleni Kapro
Laserski nivelator 842S Prolaser Bambino Set - zeleni Kapro - proizvod na akciji cena: 8.388,00 din
Dijamantska ploča za sečenje keramičkih pločica KONTINUALNA 125mm/22.22 IRWIN
Dijamantska ploča za sečenje keramičkih pločica KONTINUALNA 125mm/22.22 IRWIN - proizvod na akciji cena: 2.222,00 din
Stanley kolica za alat TSTAK FMST1-72363
Stanley kolica za alat TSTAK FMST1-72363 - proizvod na akciji cena: 27.018,00 din
Burgija za beton SDSplus 18/1000/940 P kvaliteta Makita
Burgija za beton SDSplus 18/1000/940 P kvaliteta Makita - proizvod na akciji cena: 4.380,00 din
Burgija za beton SDS-plus 12/950/1000 IRWIN
Burgija za beton SDS-plus 12/950/1000 IRWIN - proizvod na akciji cena: 4.600,00 din
Električna bušilica DWD112S DeWalt
Električna bušilica DWD112S DeWalt - proizvod na akciji cena: 19.123,00 din
Udarna kombinovana bušilica SDSMax HR4003C Makita
Udarna kombinovana bušilica SDSMax HR4003C Makita - proizvod na akciji cena: 89.990,00 din
Štipaljka stega plastična 50mm BEOROL
Štipaljka stega plastična 50mm BEOROL - proizvod na akciji cena: 198,00 din
Univerzalni ključ 00 11 01 Knipex
Univerzalni ključ 00 11 01 Knipex - proizvod na akciji cena: 5.026,00 din
Knipex precizna klešta za unutrašnje sigurnosne prstenove sa graničnikom 180mm 48 31 J2
Knipex precizna klešta za unutrašnje sigurnosne prstenove sa graničnikom 180mm 48 31 J2 - proizvod na akciji cena: 5.552,00 din
Lemilica pištolj 150W 1812/150 Beta
Lemilica pištolj 150W 1812/150 Beta - proizvod na akciji cena: 13.350,00 din
Odvijač šrafciger 98 03 13 NASADNI 1000V KNIPEX
Odvijač šrafciger 98 03 13 NASADNI 1000V KNIPEX - proizvod na akciji cena: 4.314,00 din