  • Ključ okasti jednostrani izolovan 180/2VDEDP 14 mm Unior
Unesite Vaš E-mail:
cena: 2.009,00 din
(PDV uključen)
  • Vreme isporuke: 2 - 7 dana
  • Cena isporuke:po cenovniku
  • Masa za isporuku: 0,150 kg
  • Roba se isporučuje na teritoriji Republike Srbije
  • Način dostave: Kurirska služba
  • Deklaracija
Kol:
   Unior
Proizvođač: Unior
Šifra proizvoda: 612189
Opis i namena proizvoda
  • materijal: premium hrom-vanadijum čelik
  • glava: hromirana (ISO 1456:2009)
  • izrađen prema standardu EN60900
  • obloženi duplim izolacionim slojem sa dve boje, koje omogućuju dodatnu sigurnost
  • kontrolisano električnim testom
  • Važno!
  • ukoliko je vidljiv drugi sloj, zamenite svoj VDE alat novim
spacer Karakteristike proizvoda
  • Dužina 190 mm
  • Težina 136 gr
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Felo klešta sečice VDE 180mm
Felo klešta sečice VDE 180mm
cena: 3.675,00 din
 detaljnije
Klešta za blankiranje CP-080E
Klešta za blankiranje CP-080E
 detaljnije
Inbus ključ brunirani 3/8" 96AS Beta
akcija
Klešta špicasta PRAVA 25 02 160mm KNIPEX
Klešta špicasta PRAVA 25 02 160mm KNIPEX - proizvod na akciji cena: 3.695,00 din
2.860,00 din
akcija
Knipex kombinovana klešta 160mm 03 05 160
Knipex kombinovana klešta 160mm 03 05 160 - proizvod na akciji cena: 3.808,00 din
2.950,00 din
Potapajuća pumpa RD-WP63 550W Raider
Potapajuća pumpa RD-WP63 550W Raider - proizvod na akciji cena: 8.442,00 din
Kabanica za kišu sa dvostrukim slojem žuta XL
Kabanica za kišu sa dvostrukim slojem žuta XL - proizvod na akciji cena: 1.296,00 din
Bosch akumulatorski trimer za travu Easy GrassCut 18V-26 Solo
Bosch akumulatorski trimer za travu Easy GrassCut 18V-26 Solo - proizvod na akciji cena: 13.416,00 din
Električarske makaze 1128BAX Beta
Električarske makaze 1128BAX Beta - proizvod na akciji cena: 5.324,00 din
List cirkulara za drvo Makforce 165x40zx30 Makita
List cirkulara za drvo Makforce 165x40zx30 Makita - proizvod na akciji cena: 5.037,00 din
DeWalt DCD790D2 18V XR akumulatorska bušilica-odvijač
DeWalt DCD790D2 18V XR akumulatorska bušilica-odvijač - proizvod na akciji cena: 41.166,00 din
Ručni cirkular za drvo PKS 55 BOSCH
Ručni cirkular za drvo PKS 55 BOSCH - proizvod na akciji cena: 15.191,00 din
Kofer za alat CP17 Beta
Kofer za alat CP17 Beta - proizvod na akciji cena: 12.522,00 din
Proxxon Set nasadnih ključeva dubokih 1/4" i 1/2"
Proxxon Set nasadnih ključeva dubokih 1/4" i 1/2" - proizvod na akciji cena: 8.724,00 din
Cilindrična burgija za drvo HM za klap dužine 90 mm Ø 35 WOLFCRAFT
Cilindrična burgija za drvo HM za klap dužine 90 mm Ø 35 WOLFCRAFT - proizvod na akciji cena: 4.535,00 din
FIELDMANN FDPP 200705-E mini ručni cirkular
FIELDMANN FDPP 200705-E mini ručni cirkular - proizvod na akciji cena: 9.827,00 din
Alat za savijanje cevi set 12-15-18-22 Swing Rems
Alat za savijanje cevi set 12-15-18-22 Swing Rems - proizvod na akciji cena: 58.339,00 din
Hikoki WR18DH-W2Z 18V Solo udarni odvrtač Hitachi
Hikoki WR18DH-W2Z 18V Solo udarni odvrtač Hitachi - proizvod na akciji cena: 35.796,00 din
Elektro-pneumatski čekić za štemovanje SDS-max GSH 500 Bosch
Knipex klešta za unutrašnje sigurnosne prstenove kriva 130mm 44 21 J01
Knipex klešta za unutrašnje sigurnosne prstenove kriva 130mm 44 21 J01 - proizvod na akciji cena: 2.611,00 din
Filter, regulator, nauljivač 1919F1/2 Beta
Filter, regulator, nauljivač 1919F1/2 Beta - proizvod na akciji cena: 18.450,00 din
Knipex kombinovane makaze 140mm 95 05 140
Knipex kombinovane makaze 140mm 95 05 140 - proizvod na akciji cena: 3.044,00 din
Kruna za bušenje HSS 22mm MODECO
Kruna za bušenje HSS 22mm MODECO - proizvod na akciji cena: 586,00 din