  • Ključ okasti jednostrani izolovan 180/2VDEDP 14 mm Unior
Unesite Vaš E-mail:
cena: 2.009,00 din
(PDV uključen)
  • Vreme isporuke: 2 - 7 dana
  • Cena isporuke:po cenovniku
  • Masa za isporuku: 0,150 kg
  • Roba se isporučuje na teritoriji Republike Srbije
  • Način dostave: Kurirska služba
  • Deklaracija
Kol:
   Unior
Proizvođač: Unior
Šifra proizvoda: 612189
Opis i namena proizvoda
  • materijal: premium hrom-vanadijum čelik
  • glava: hromirana (ISO 1456:2009)
  • izrađen prema standardu EN60900
  • obloženi duplim izolacionim slojem sa dve boje, koje omogućuju dodatnu sigurnost
  • kontrolisano električnim testom
  • Važno!
  • ukoliko je vidljiv drugi sloj, zamenite svoj VDE alat novim
spacer Karakteristike proizvoda
  • Dužina 190 mm
  • Težina 136 gr
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Fleksibilna sajla za teleskopsku brusilicu-žirafu LSV Metabo
cena: 14.668,00 din
 detaljnije
List tračne testere za metal M-42 4800x34x1.1/3-4z ARNTZ
 detaljnije
Lemilica 40W – NEO TOOLS 19-155
Lemilica 40W – NEO TOOLS 19-155 je pouzdan i praktičan alat namenjen za precizno lemljenje elektronskih i metalnih komponenti, idealan kako za ...
akcija
Polir sunđer beli 150 mm Makita
Polir sunđer beli 150 mm Makita - proizvod na akciji cena: 1.200,00 din
690,00 din
akcija
Ugaonik 20 x 4 cm 309 Kapro
Ugaonik 20 x 4 cm 309 Kapro - proizvod na akciji cena: 684,00 din
576,00 din
Probojna burgija SDS-max 55/850/1000mm BOSCH
Probojna burgija SDS-max 55/850/1000mm BOSCH - proizvod na akciji cena: 45.986,00 din
Akumulatorski elektro-pneumatski čekić Bosch GBH 187-LI Solo
Ubodna testera PST 800 PEL BOSCH + 10 testerica
Ubodna testera PST 800 PEL BOSCH + 10 testerica - proizvod na akciji cena: 13.426,00 din
Ključ viljuškasto okasti +R 10 YATO
Ključ viljuškasto okasti +R 10 YATO - proizvod na akciji cena: 459,00 din
Klešta ključ 250 mm 86 05 250 KNIPEX
Klešta ključ 250 mm 86 05 250 KNIPEX - proizvod na akciji cena: 11.486,00 din
REMS 113500 Rezač cevi 64-120mm
REMS 113500 Rezač cevi 64-120mm - proizvod na akciji cena: 43.881,00 din
Knipex klešta kombinovana 180mm ojačana 02 02 180
Knipex klešta kombinovana 180mm ojačana 02 02 180 - proizvod na akciji cena: 4.025,00 din
Knipex univerzalni alat za skidanje izolacije 16 80 125 SB
Knipex univerzalni alat za skidanje izolacije 16 80 125 SB - proizvod na akciji cena: 4.334,00 din
Gardena set alata za baštu Basic
Gardena set alata za baštu Basic - proizvod na akciji cena: 6.178,00 din
Klešta papagaj 180 mm 87 03 180 KNIPEX
Klešta papagaj 180 mm 87 03 180 KNIPEX - proizvod na akciji cena: 6.429,00 din
Black & Decker BXPW2200PE Perač pod pritiskom, 150bara
Black & Decker BXPW2200PE Perač pod pritiskom, 150bara - proizvod na akciji cena: 33.313,00 din
Električna ugaona brusilica G23SC4-UDZ, 2400W, 230mm Hikoki
Električna ugaona brusilica G23SC4-UDZ, 2400W, 230mm Hikoki - proizvod na akciji cena: 24.408,00 din
Hikoki ekseri 21°- 3.1 x 90mm 2500kom
Hikoki ekseri 21°- 3.1 x 90mm 2500kom - proizvod na akciji cena: 11.160,00 din
Knipex 49 21 A11 Precizna klešta za spoljašnje sigurnosne prstenove 130 mm
Knipex 49 21 A11 Precizna klešta za spoljašnje sigurnosne prstenove 130 mm - proizvod na akciji cena: 3.695,00 din