  • Ključ okasti jednostrani izolovan 180/2VDEDP 7mm Unior
Unesite Vaš E-mail:
cena: 1.659,00 din
(PDV uključen)
  • Vreme isporuke: 2 - 7 dana
  • Cena isporuke:po cenovniku
  • Masa za isporuku: 0,100 kg
  • Roba se isporučuje na teritoriji Republike Srbije
  • Način dostave: Kurirska služba
  • Deklaracija
Kol:
   Unior
Proizvođač: Unior
Šifra proizvoda: 621581
Opis i namena proizvoda
  • materijal: premium hrom-vanadijum čelik
  • glava: hromirana (ISO 1456:2009)
  • izrađen prema standardu EN60900
  • obloženi duplim izolacionim slojem sa dve boje, koje omogućuju dodatnu sigurnost
  • kontrolisano električnim testom
  • Važno!
  • ukoliko je vidljiv drugi sloj, zamenite svoj VDE alat novim
spacer Karakteristike proizvoda
  • Dužina 155 mm
  • Težina 57 gr
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Einhell PXC Starter Set 2x 5,2Ah & Twincharger Kit - proizvod na akciji
Einhell PXC Starter Set 2x 5,2Ah & Twincharger Kit
cena: 20.511,00 din
14.978,00 din
 detaljnije
Aku. trimer za živu ogradu, 18V ONE+™ – RYOBI RY18HT55A-0
RYOBI 18V RY18HT55A-0 Akumulatorski Trimer za Živu Ogradu – Savršen Izbor za Precizno Održavanje OgradaAko tražiš efikasan, lag ...
 detaljnije
Ključevi nasadni imbus, prihvat 1/2” 192/2HX 19mm UNIOR
Ključevi nasadni imbus, prihvat 1/2” 192/2HX 19mm UNIORmaterijal tela ključa: hrom-vanadijum, hromiranomaterijal - vrh: specijalni alatni čel ...
akcija
Menjačka dizalica 3026-0.5 0.5T Beta
Menjačka dizalica 3026-0.5 0.5T Beta - proizvod na akciji cena: 101.087,00 din
70.764,00 din
akcija
Villager Silk za trimer 2.7mm X 1240m (20LB) - Duo core - Četvrtasta nit
Villager Silk za trimer 2.7mm X 1240m (20LB) - Duo core - Četvrtasta nit - proizvod na akciji cena: 17.735,00 din
8-delni set inbus odvijača na L ručici Proxxon
8-delni set inbus odvijača na L ručici Proxxon - proizvod na akciji cena: 8.590,00 din
Bosch Vibraciona bušilica GSB 600, 600 W 06011A0320
Bosch Vibraciona bušilica GSB 600, 600 W 06011A0320 - proizvod na akciji cena: 8.597,00 din
Okasti ključ 16x18mm ekstra dugi KS TOOLS
Okasti ključ 16x18mm ekstra dugi KS TOOLS - proizvod na akciji cena: 3.600,00 din
Wiha 43465 Set alata slimVario® Električarski, 32 dela sa torbicom
Račna 1/4" kratka L120 KS TOOLS
Račna 1/4" kratka L120 KS TOOLS - proizvod na akciji cena: 4.800,00 din
Makita punjač za akumulator DC18WA 195423-6
Makita punjač za akumulator DC18WA 195423-6 - proizvod na akciji cena: 5.969,00 din
Makita DRT52Z akumulatorska glodalica
Makita DRT52Z akumulatorska glodalica - proizvod na akciji cena: 20.990,00 din
Krunasta testera Bi-metal 25mm Makita
Krunasta testera Bi-metal 25mm Makita - proizvod na akciji cena: 779,00 din
DeWalt DCF620NT 18V XR akumulatorski odvijač, Solo
DeWalt DCF620NT 18V XR akumulatorski odvijač, Solo - proizvod na akciji cena: 32.312,00 din
Rezač cevi Cu-INOX 3-35 S REMS
Rezač cevi Cu-INOX 3-35 S REMS - proizvod na akciji cena: 12.931,00 din
DeWALT ubodna testera 650W DWE349
DeWALT ubodna testera 650W DWE349 - proizvod na akciji cena: 21.392,00 din
DeWalt DCS380N 18V XR recipro testera akumulatorska Solo
DeWalt DCS380N 18V XR recipro testera akumulatorska Solo - proizvod na akciji cena: 30.114,00 din
Bosch Akumulatorski udarni odvrtač GDS 18V-450 PC, Solo 06019K4101
Bosch Akumulatorski udarni odvrtač GDS 18V-450 PC, Solo 06019K4101 - proizvod na akciji cena: 42.013,00 din