  • Ključ okasti jednostrani izolovan 180/2VDEDP 26mm Unior
Unesite Vaš E-mail:
cena: 3.113,00 din
(PDV uključen)
  • Vreme isporuke: 2 - 7 dana
  • Cena isporuke:po cenovniku
  • Masa za isporuku: 0,500 kg
  • Roba se isporučuje na teritoriji Republike Srbije
  • Način dostave: Kurirska služba
  • Deklaracija
Kol:
   Unior
Proizvođač: Unior
Šifra proizvoda: 621588
Opis i namena proizvoda
  • materijal: premium hrom-vanadijum čelik
  • glava: hromirana (ISO 1456:2009)
  • izrađen prema standardu EN60900
  • obloženi duplim izolacionim slojem sa dve boje, koje omogućuju dodatnu sigurnost
  • kontrolisano električnim testom
  • Važno!
  • ukoliko je vidljiv drugi sloj, zamenite svoj VDE alat novim
spacer Karakteristike proizvoda
  • Dužina 265 mm
  • Težina 450 gr
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Dizalica hidraulična 5t Levior
Dizalica hidraulična 5t Levior
cena: 4.297,00 din
 detaljnije
Brza spojnica sa slavinom 3/4" 5029 GF
 detaljnije
LED naglavna punjiva lampa YW17417-3774
akcija
Villager Falcon 5111 T-ES samohodna motorna kosačica 3 kW, elektrostart, 4-u-1 sistem, 51 cm
Villager Falcon 5111 T-ES samohodna motorna kosačica 3 kW, elektrostart, 4-u-1 sistem, 51 cm - proizvod na akciji cena: 73.500,00 din
54.990,00 din
akcija
FIELDMANN FDUZ 79110 Dupli punjač 2x20V Fast Power
FIELDMANN FDUZ 79110 Dupli punjač 2x20V Fast Power - proizvod na akciji cena: 4.678,00 din
2.960,00 din
Ručni cirkular HS7601 Makita
Ručni cirkular HS7601 Makita - proizvod na akciji cena: 22.490,00 din
Elektropneumatska bušilica kombinovana čekić HR4002 1050W MAKITA
Elektropneumatska bušilica kombinovana čekić HR4002 1050W MAKITA - proizvod na akciji cena: 74.990,00 din
Električna bušilica 350W GBM 6 RE BOSCH
Električna bušilica 350W GBM 6 RE BOSCH - proizvod na akciji cena: 16.182,00 din
FIELDMANN FDUZ 79020 Baterija 20V Li-Ion 2Ah Fast Power
FIELDMANN FDUZ 79020 Baterija 20V Li-Ion 2Ah Fast Power - proizvod na akciji cena: 4.142,00 din
Ključ za filter 72-127mm BETA
Ključ za filter 72-127mm BETA - proizvod na akciji cena: 4.500,00 din
Akumulatorski ventilator DCF203Z Makita
Akumulatorski ventilator DCF203Z Makita - proizvod na akciji cena: 24.290,00 din
Burgija za drvo ravna 17x157mm Irwin
Burgija za drvo ravna 17x157mm Irwin     - proizvod na akciji cena: 263,00 din
Makita DHP492Z 18V LXT Brushless udarna bušilica-odvrtač
Makita DHP492Z 18V LXT Brushless udarna bušilica-odvrtač - proizvod na akciji cena: 41.290,00 din
Baterija ProCORE 18V 4.0 Ah Professional Bosch
Baterija ProCORE 18V 4.0 Ah Professional Bosch - proizvod na akciji cena: 13.798,00 din