  • Ključ okasti jednostrani izolovan 180/2VDEDP 26mm Unior
Unesite Vaš E-mail:
cena: 3.113,00 din
(PDV uključen)
  • Vreme isporuke: 2 - 7 dana
  • Cena isporuke:po cenovniku
  • Masa za isporuku: 0,500 kg
  • Roba se isporučuje na teritoriji Republike Srbije
  • Način dostave: Kurirska služba
  • Deklaracija
Kol:
   Unior
Proizvođač: Unior
Šifra proizvoda: 621588
Opis i namena proizvoda
  • materijal: premium hrom-vanadijum čelik
  • glava: hromirana (ISO 1456:2009)
  • izrađen prema standardu EN60900
  • obloženi duplim izolacionim slojem sa dve boje, koje omogućuju dodatnu sigurnost
  • kontrolisano električnim testom
  • Važno!
  • ukoliko je vidljiv drugi sloj, zamenite svoj VDE alat novim
spacer Karakteristike proizvoda
  • Dužina 265 mm
  • Težina 450 gr
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Stanley set burgija i nastavaka 100/1 STA88548
cena: 5.077,00 din
 detaljnije
Zaštitne rukavice MaxiFoam sivo-crna 10
 detaljnije
List testere Multi Ø 305x30x2,5x3,2mm 96Z BOSCH
List testere Multi Ø 305x30x2,5x3,2mm 96Z BOSCHUniverzalni list za tvrdo drvo, plastiku i obojene metale ...
akcija
Akumulatorska ubodna testera 18V GARDENmaster
Akumulatorska ubodna testera 18V GARDENmaster - proizvod na akciji cena: 8.999,00 din
6.990,00 din
akcija
List cirkulara za drvo 260x60zx30 D-65383 Makita
List cirkulara za drvo 260x60zx30 D-65383 Makita - proizvod na akciji cena: 2.693,00 din
2.785,00 din
Knipex 97 99 332 hilzne sa plastičnim prstenovima 200 komada
Knipex 97 99 332 hilzne sa plastičnim prstenovima 200 komada - proizvod na akciji cena: 547,00 din
Pneumatski nož za šoferšajbnu 1938 Beta
Pneumatski nož za šoferšajbnu 1938 Beta - proizvod na akciji cena: 37.950,00 din
Bosch GDR 18V-220 C Akumulatorski udarni odvrtač Solo
Bosch GDR 18V-220 C Akumulatorski udarni odvrtač Solo - proizvod na akciji cena: 32.044,00 din