  • Naponski pretvarač 1000W+USB SAI1000USB Sal
Unesite Vaš E-mail:
cena: 6.069,00 din
(PDV uključen)
  • Vreme isporuke: 2 - 7 dana
  • Cena isporuke:po cenovniku
  • Masa za isporuku: 1,000 kg
  • Roba se isporučuje na teritoriji Republike Srbije
  • Način dostave: Kurirska služba
  • Deklaracija
Kol:
Saobraznost: 2 godine
Uputstvo za upotrebu
uputstvo za upotrebu
   SAL
Proizvođač: SAL
Šifra proizvoda: SAI1000USB
Opis i namena proizvoda
  • Naponski pretvarač 1000W+USB SAI100USB Sal
  • Ovaj uređaj može da stvori mrežni napon od 12V napajanja, što ga čini izuzetno praktičnim za korišćenje različitih električnih uređaja u pokretu.
spacer Karakteristike proizvoda
  • Efikasnost 85 - 90%
  • 500 W konstantna opteretljivost
  • 1000 W maks. opteretljivost (u piku)
  • Ulazni napon: 12V DC (10,5 - 15 V)
  • USB izlaz: 5V/500mA max.
  • Dimenzije: 170 x 55 x 90 mm
  • Masa: 584 g
Komentariši proizvod
3.0 od 5 zvezdica
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
50 %
3 zvezdica
25 %
2 zvezdica
25 %
1 zvezdica
0 %