  • Naponski pretvarač 2000W+USB SAI2000USB Sal
Unesite Vaš E-mail:
cena: 10.590,00 din
(PDV uključen)
  • Vreme isporuke: 2 - 7 dana
  • Cena isporuke:po cenovniku
  • Masa za isporuku: 1,100 kg
  • Roba se isporučuje na teritoriji Republike Srbije
  • Način dostave: Kurirska služba
  • Deklaracija
Kol:
   SAL
Proizvođač: SAL
Šifra proizvoda: SAI2000USB
Opis i namena proizvoda
  • Stvara mrežni napon ukoliko postoji napajanje 12V
  • Idealno rešenje na izletu, putovanju
  • Upotrebljivo u automobilu, brodu
  • Zaštita od preopterećenja
  • Zaštita od pregrevanja
  • Zaštita od kratkog spoja
  • Zaštita praznog akumulatora
  • Zaštita za decu na utičnici
spacer Karakteristike proizvoda
  • 12 V DC -> 230 V AC (50 Hz) inverter
  • Efikasnost 85 - 90%
  • 1000 W konstantna opteretljivost
  • 2000 W maks. opteretljivost (u piku)
  • Ulazni napon: 12V DC (10,5 - 15 V)
  • USB izlaz: 5V/500mA max.
  • Dimenzije: 220 x 55 x 90 mm
  • Masa: 860 g
spacer Obim isporuke
  • U sklopu se nalaze štipaljke za akumulator (~0,5 m)
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Wolfcraft 5210000 Šablon za postavljanje laminata na stepenicama
cena: 17.000,00 din
 detaljnije
DeWalt DNBT1830SZ Ekseri za pneumatske alate 30mm, 5000kom
 detaljnije
Klešta špicasta kriva 160mm Modeco
akcija
DeWalt DCF922N akumulatorski udarni odvrtač 18V, bez baterije i punjača
DeWalt DCF922N akumulatorski udarni odvrtač 18V, bez baterije i punjača - proizvod na akciji cena: 27.916,00 din
22.990,00 din
akcija
Ključ viljuškasto okasti 21-CrV YATO
Ključ viljuškasto okasti 21-CrV YATO - proizvod na akciji cena: 396,00 din
318,00 din
Odvijač šrafciger ravni 98 20 65 1000V 6.5x150mm KNIPEX
Odvijač šrafciger ravni 98 20 65 1000V 6.5x150mm KNIPEX - proizvod na akciji cena: 1.909,00 din
DeWalt DWE4997 čeona brusilica, 1300W
DeWalt DWE4997 čeona brusilica, 1300W - proizvod na akciji cena: 53.272,00 din
Hikoki G3615DVE 36V Akumulatorska ugaona brusilica 150 mm Hitachi
Hikoki G3615DVE 36V Akumulatorska ugaona brusilica 150 mm Hitachi - proizvod na akciji cena: 41.196,00 din
Bosch akumulatorski trimer za travu Easy GrassCut 18V-26 Solo
Bosch akumulatorski trimer za travu Easy GrassCut 18V-26 Solo - proizvod na akciji cena: 13.416,00 din
Cilindrična burgija za drvo HM za klap dužine 90 mm Ø 35 WOLFCRAFT
Cilindrična burgija za drvo HM za klap dužine 90 mm Ø 35 WOLFCRAFT - proizvod na akciji cena: 4.535,00 din
Makita Akumulatorski sekač za navojne šipke SC103DZ
Makita Akumulatorski sekač za navojne šipke SC103DZ - proizvod na akciji cena: 49.990,00 din
REMS 113370 RAS Cu 8 – 42 Rezač cevi
REMS 113370 RAS Cu 8 – 42 Rezač cevi - proizvod na akciji cena: 25.284,00 din
Glava mazalice sa 6 pinova 1750TA Beta
Glava mazalice sa 6 pinova 1750TA Beta - proizvod na akciji cena: 7.200,00 din
Fuse akumulatorski motokultivator-freza 2x18V Villager
Fuse akumulatorski motokultivator-freza 2x18V Villager - proizvod na akciji cena: 26.669,00 din
Knipex montažna klešta za hvatanje 200mm 28 21 200
Knipex montažna klešta za hvatanje 200mm 28 21 200 - proizvod na akciji cena: 4.799,00 din
FUSE akumulatorska brushless bušilica VLP 5020-2BSC 18V Villager
FUSE akumulatorska brushless bušilica VLP 5020-2BSC 18V Villager - proizvod na akciji cena: 18.899,00 din
Knipex odvijač Slim ravni 1000V VDE 5,5mm 98 20 55 SL
Knipex odvijač Slim ravni 1000V VDE 5,5mm 98 20 55 SL - proizvod na akciji cena: 1.950,00 din
PVC čekić sa drvenom držaljom Ø35 1390-35 Beta
PVC čekić sa drvenom držaljom Ø35 1390-35 Beta - proizvod na akciji cena: 4.522,00 din
DeWALT akumulatorska recipro testera 18V XR DCS367NT
DeWALT akumulatorska recipro testera 18V XR DCS367NT - proizvod na akciji cena: 47.967,00 din
FIELDMANN FDUP 70405-0 Akumulatorska ubodna testera Fast Power
Akumulatorski udarni odvijač bez četkica 1/2" 18V 5Ah DCF899P2 DeWALT
Akumulatorski udarni odvijač bez četkica 1/2" 18V 5Ah DCF899P2 DeWALT - proizvod na akciji cena: 82.546,00 din
Dijamantska rezna ploča beton 304x25.4 A-89349 Makita
Dijamantska rezna ploča beton 304x25.4 A-89349 Makita - proizvod na akciji cena: 11.680,00 din
FIELDMANN FDV 10252-A Akumulatorska bušilica 12V + pribor (13 delova)
FIELDMANN FDV 10252-A Akumulatorska bušilica 12V + pribor (13 delova) - proizvod na akciji cena: 7.374,00 din