  • Naponski pretvarač 500W MC-200/500W
Unesite Vaš E-mail:
cena: 16.096,00 din
(PDV uključen)
  • Vreme isporuke: 2 - 7 dana
  • Cena isporuke:po cenovniku
  • Masa za isporuku: 6,000 kg
  • Roba se isporučuje na teritoriji Republike Srbije
  • Način dostave: Kurirska služba
  • Deklaracija
Kol:
Saobraznost: 25 Meseci
Šifra proizvoda: 2590
Opis i namena proizvoda
  • Po nestanku struje iz mreže, automatski sa akumulatora od 12V pretvara jednosmernu struju u naizmeničnu od 230V~/50Hz kojom napaja uređaj povezan sa pretvaračem
  • Po povratku struje, akumulator se automatski dopunjava
  • Sporo i brzo punjenje
  • Lako izmenljivi osigurač
  • Isporučuje se bez akumulatora
spacer Karakteristike proizvoda
  • Ulaz 1    230 V~
  • Ulaz 2    12V DC
  • Izlazni napon 230 V~
  • Snaga 500 W
  • Napojni kabl  sa akumulatorskim klemnama
  • IP zaštita IP20
  • Materijal kućišta Metal
  • Težina 6 kg
  • Ulazni napon pretvarača 12V
  • Izlazni napon pretvarača Kvazisinusni
  • Dimenzije 250.00 x 215.00 x 98.00 mm
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Delta brusilica VLN 125 Villager
Delta brusilica VLN 125 VillagerLaka zamena brusnog papira ...
cena: 3.779,00 din
 detaljnije
Dijamantska rezna ploča Best for Concrete Bosch 2608602660, 450 x 25,40 x 3,6 x 12 mm - proizvod na akciji
Dijamantska rezna ploča Best for Concrete Bosch 2608602660, 450 x 25,40 x 3,6 x 12 mm
35.720,00 din
 detaljnije
Turpija za metal sa drškom gruba 250mm - finoća 1 - poluokrugla Kaiser Feilen
Turpija za metal sa drškom gruba 250mm - finoća 1 - poluokrugla Kaiser FeilenVrhunske grube turpije poznatog nemačkog proizvodjača ...
akcija
Crevo za vodu Flex 1/2",50m Gardena
Crevo za vodu Flex 1/2",50m Gardena - proizvod na akciji cena: 13.900,00 din
11.220,00 din
akcija
Dijamantska rezna ploča beton 304x25.4 A-89349 Makita
Dijamantska rezna ploča beton 304x25.4 A-89349 Makita - proizvod na akciji cena: 11.680,00 din
FUSE akumulatorski brushless alat za vezivanje biljaka Villager VTM 25 - 1BSC
DeWalt DCS356NT Aku višenamenski alat Solo
DeWalt DCS356NT Aku višenamenski alat Solo - proizvod na akciji cena: 33.561,00 din
WR36DE Akumulatorski udarni zavrtač 1/2" 36V Hitachi
WR36DE Akumulatorski udarni zavrtač 1/2" 36V Hitachi - proizvod na akciji cena: 42.288,00 din
Navlaka za poliranje 178mm vuna Womax
Navlaka za poliranje 178mm vuna Womax - proizvod na akciji cena: 1.123,00 din
Automatska maska za zavarivanje WS1000A GARDENmaster
Automatska maska za zavarivanje WS1000A GARDENmaster - proizvod na akciji cena: 2.989,00 din
Makita Akumulatorska ugaona brusilica 40V GA023GZ
Makita Akumulatorska ugaona brusilica 40V GA023GZ - proizvod na akciji cena: 35.990,00 din
Klešta seger prava unutrašnja 144 mm 44 11 J1 KNIPEX
Klešta seger prava unutrašnja 144 mm 44 11 J1 KNIPEX - proizvod na akciji cena: 2.270,00 din
Makaze za armaturu 910 mm 71 72 910 KNIPEX
Makaze za armaturu 910 mm 71 72 910 KNIPEX - proizvod na akciji cena: 34.613,00 din
Set 2 baterije GBA 12V 3.0Ah Professional Bosch
Set 2 baterije GBA 12V 3.0Ah Professional Bosch - proizvod na akciji cena: 12.539,00 din
Akumulatorska lampa GLI 18V-300 Solo Bosch
Akumulatorska lampa GLI 18V-300 Solo Bosch - proizvod na akciji cena: 8.855,00 din
Bosch GlassVac, 06008B7000 Akumulatorski perač - usisivač za prozore
Klešta seger kriva specijal 125 mm 46 21 A11 KNIPEX
Klešta seger kriva specijal 125 mm 46 21 A11 KNIPEX - proizvod na akciji cena: 2.724,00 din
DeWalt DCMPS567N Akumulatorska teleskopska testera za rezanje grana, Solo
Laser za linije GLL 3-80 Professional Bosch
Laser za linije GLL 3-80 Professional Bosch - proizvod na akciji cena: 59.712,00 din
Hamer za štemovanje Sdsplus GSH 3 E BOSCH
Hamer za štemovanje Sdsplus GSH 3 E BOSCH - proizvod na akciji cena: 59.051,00 din
Ekscentrična brusilica BO5041 300W MAKITA
Ekscentrična brusilica BO5041 300W MAKITA - proizvod na akciji cena: 21.290,00 din