  • Naponski pretvarač 600W+USB SAI600USB Sal
Unesite Vaš E-mail:
cena: 4.079,00 din
(PDV uključen)
  • Vreme isporuke: 2 - 7 dana
  • Cena isporuke:po cenovniku
  • Masa za isporuku: 0,700 kg
  • Roba se isporučuje na teritoriji Republike Srbije
  • Način dostave: Kurirska služba
  • Deklaracija
Kol:
Uputstvo za upotrebu
uputstvo za upotrebu
   SAL
Proizvođač: SAL
Šifra proizvoda: SAI600USB
Opis i namena proizvoda
  • Stvara mrežni napon ukoliko postoji napajanje 12V
  • Idealno rešenje na izletu, putovanju
  • Upotrebljivo u automobilu, brodu
  • Zaštita od preopterećenja
  • Zaštita od pregrevanja
  • Zaštita od kratkog spoja
  • Zaštita praznog akumulatora
  • Zaštita za decu na utičnici
spacer Karakteristike proizvoda
  • 12 V DC -> 230 V AC (50 Hz) inverter
  • Efikasnost 85 - 90%
  • 300 W konstantna opteretljivost
  • 600 W maks. opteretljivost (u piku)
  • Ulazni napon: 12V DC (10,5 - 15 V)
  • USB izlaz: 5V/500mA max.
  • Dimenzije: 130 x 50 x 85 mm
  • Masa: 414 g
spacer Obim isporuke
  • U sklopu se nalazi utikač za upaljač (~0,5 m) i štipaljke za akumulator (~0,5 m)
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Komentari proizvoda
Ivan Živković, 28. Jun, 2024.
Poštovani za sada funkcionise videcemo za kasnije
Fenjveši Ištvan, 14. Sep, 2021.
Sve je uredu.
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Metar PROTECT - SOLA PE 5M
Metar PROTECT - SOLA PE 5M
cena: 1.525,00 din
 detaljnije
Grafitne četkice 7.4x6.4mm soft
 detaljnije
Okretno postolje za stege 721/6 i 721Q/6 - 721.1/6 125 UNIOR
akcija
Držač bitova magnetni brzostežući 1/4" 60mm TOPEX
Držač bitova magnetni brzostežući 1/4" 60mm TOPEX - proizvod na akciji cena: 806,00 din
480,00 din
akcija
Bosch List kružne testere Top Precision Best for Wood 2608642123 400 x 30 x 4 mm 96z
Bosch List kružne testere Top Precision Best for Wood 2608642123 400 x 30 x 4 mm 96z - proizvod na akciji cena: 37.307,00 din
28.920,00 din
Pneumatska brusilica 125mm 1936/5A Beta
Pneumatska brusilica 125mm 1936/5A Beta - proizvod na akciji cena: 68.250,00 din
Fieldmann FDB 202201-E Ugaona brusilica 230mm
Fieldmann FDB 202201-E Ugaona brusilica 230mm - proizvod na akciji cena: 9.583,00 din
Krunasta testera Sandflex® Bi-metal 51mm Bahco
Krunasta testera Sandflex® Bi-metal 51mm Bahco - proizvod na akciji cena: 1.525,00 din
Bosch Udarni odvrtač GDS 18V-750 C, 06019L9000
Bosch Udarni odvrtač GDS 18V-750 C, 06019L9000 - proizvod na akciji cena: 43.550,00 din