  • Inwerter 1200W DC/AC sinusni NTS-1200-224EU MEANWELL
Unesite Vaš E-mail:
cena: 50.720,00 din
(PDV uključen)
  • Vreme isporuke: 2 - 7 dana
  • Cena isporuke:po cenovniku
  • Roba se isporučuje na teritoriji Republike Srbije
  • Način dostave: Kurirska služba
  • Deklaracija
Kol:
   Mean Well
Proizvođač: Mean Well
Šifra proizvoda: 4034TP
Opis i namena proizvoda
  • 1200W DC/AC Inverter NTS-1200-224EU – Pravi sinusni talas za pouzdano napajanje
  • NTS-1200-224EU je napredni DC/AC inverter snage 1200W koji pretvara jednosmernu struju iz baterije u pravi sinusni talas, identičan onom iz elektrodistributivne mreže. Ovaj tip izlaza omogućava stabilan i bezbedan rad svih uređaja osetljivih na kvalitet napona, uključujući računare, TV uređaje, pumpe, klima uređaje i alate.
  • Inverter je dodatno zaštićen kompletom sigurnosnih funkcija koje uključuju:
  • zaštitu od prenapona i podnapona
  • zaštitu od preopterećenja
  • zaštitu od pregrevanja
  • zaštitu od kratkog spoja
  • Iako je nominalna snaga 1200W, uređaj podržava vršnu snagu do 2000W, što ga čini idealnim za uređaje koji pri pokretanju zahtevaju više energije.
  • U kombinaciji sa baterijama, NTS-1200 se koristi u mnogim aplikacijama:
  • kućna i komercijalna napajanja van mreže
  • automobilske i kamper instalacije
  • morske i brodske elektroinstalacije
  • rudarske i građevinske lokacije
  • napajanje opreme u udaljenim i nepristupačnim mestima
spacer Karakteristike proizvoda
  • Ulazni napon 20-33VDC / 60A
  • Izlazni napon 200/220/230/240 VAC - po izboru
  • Snaga 1200W / udarna snaga 2000W
  • Kontrolisano hladjenje    ventilator
  • Zaštita
  • - Alarm prazne baterije
  • - Zaštita od većeg napona
  • - Temperaturna zaštita
  • - Zaštita od obrunutog polariteta
  • Upotreba
  • Za kućne uredjaje, električne alate, kancelarijsku i prenosnu opremu, vozila, jahte...
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Komelon fiberglas merna traka 50 m x 13 mm KMC 1605
cena: 3.672,00 din
 detaljnije
Držač ureznice M3-12 DIN1814 Levior
 detaljnije
Ključ okasto vilasti 16 mm BETA
akcija
Bosch Digitalni uglomer UniversalAngle, 0603676001
Bosch Digitalni uglomer UniversalAngle, 0603676001 - proizvod na akciji cena: 15.170,00 din
11.760,00 din
akcija
Samonivelišući laser - linija 360° + vertikalna linija DW0811 DeWalt
52.870,00 din
Bosch Udarni odvrtač GDR 18V-215, 06019N2002
Bosch Udarni odvrtač GDR 18V-215, 06019N2002 - proizvod na akciji cena: 48.876,00 din
Knipex kombinovana klešta 160mm 03 05 160
Knipex kombinovana klešta 160mm 03 05 160 - proizvod na akciji cena: 3.808,00 din
DeWALT kolica za alat DWST83295-1
DeWALT kolica za alat DWST83295-1 - proizvod na akciji cena: 22.828,00 din
Potapajuća pumpa za prljavu vodu RD-WP47 400W Raider
Potapajuća pumpa za prljavu vodu RD-WP47 400W Raider - proizvod na akciji cena: 6.804,00 din
Proxxon 21-delni set viljuškasto okastih ključeva 6-32mm Slimline
DeWALT DCK1012P4T akumulatorski set mašina, 18V XR, 10 delova, TSTAK koferi
DeWALT DCK1012P4T akumulatorski set mašina, 18V XR, 10 delova, TSTAK koferi - proizvod na akciji cena: 309.590,00 din
Klešta kombinovana multi drška 160mm 03 02 160 KNIPEX
Klešta kombinovana multi drška 160mm 03 02 160 KNIPEX - proizvod na akciji cena: 3.189,00 din
Irimo set vuljuškastih ključeva 6-32mm 011181
Irimo set vuljuškastih ključeva 6-32mm 011181 - proizvod na akciji cena: 6.624,00 din
Bosch ProPruner akumulatorske makaze za orezivanje, 2x3.0Ah
Bosch ProPruner akumulatorske makaze za orezivanje, 2x3.0Ah - proizvod na akciji cena: 34.820,00 din
Villager ZEN baterija 40V 8.0Ah
Villager ZEN baterija 40V 8.0Ah - proizvod na akciji cena: 23.100,00 din
Knipex klešta ključ 125mm 86 03 125
Knipex klešta ključ 125mm 86 03 125 - proizvod na akciji cena: 8.019,00 din
Ručna kružna testera za metal S185CCSL - 185mm Evolution
Ručna kružna testera za metal S185CCSL - 185mm Evolution - proizvod na akciji cena: 31.500,00 din
Krunasta testera Bi-metal 127mm Makita
Krunasta testera Bi-metal 127mm Makita - proizvod na akciji cena: 2.975,00 din
Scheppach aku udarna čekić bušilica SDS PLUS IXES C-RHD130-X
Wera Kraftform Kompakt SH 2 set za vodoinstalatere, 15 komada, 05136026001
Black & Decker BCD003ME2K akumulatorska bušilica 2x2.5Ah 18V
Black & Decker BCD003ME2K akumulatorska bušilica 2x2.5Ah 18V - proizvod na akciji cena: 25.057,00 din
Perač pod visokim pritiskom GHP 5-75 X Professional Bosch
Perač pod visokim pritiskom GHP 5-75 X Professional Bosch - proizvod na akciji cena: 128.422,00 din
Proxxon Akumulatorski odvijač ASD 3.6V
Proxxon Akumulatorski odvijač ASD 3.6V - proizvod na akciji cena: 5.268,00 din