  • Inverter INV1000N 12V 1000W kvazisin Pro-User
Unesite Vaš E-mail:
cena: 18.729,00 din
(PDV uključen)
  • Vreme isporuke: 2 - 7 dana
  • Cena isporuke:po cenovniku
  • Masa za isporuku: 3,000 kg
  • Roba se isporučuje na teritoriji Republike Srbije
  • Način dostave: Kurirska služba
  • Deklaracija
Kol:
Saobraznost: Garantni rok 24 meseci
   Pro User
Proizvođač: Pro User
Šifra proizvoda: 7017
Opis i namena proizvoda
  • Tehnički podaci
  • Proizvođač: Pro-User GmbH, Nemačka
  • Neto masa: 2,8 kg
  • Izuzetno kompaktnih dimenzija
  • Tehnologija mekog starta
spacer Karakteristike proizvoda
  • Pakovanje sadrži kablove za akumulator, i rezervne osigurače
  • Idealan za napajanje PC, Laptop, i ostalih elektr. uređaja
  • Max. izlazno opterećenje: 1000W, privremeno dozvoljeno do 2000W
  • DC ulazni napon: 10,5 ~ 15V
  • Ugrađen USB priključak(5V, 2100mA) za punjenje mob. telefona, laptopa i ostale elektronike
  • Izlazno napon: 230V, 50Hz Kvazi sinusni napon
  • Potrošnja u stand-by režimu max. do 0.3A
  • Efikasnost do 90%
  • Temperatura radne okoline je od 0oC
  • Ugrađena zaštita od pregrevanja, max. temperatura uređaja tokom rada je do 70oC
  • Ugrađena zaštita od kratkog spoja na izlaznoj strani
  • Ugrađena zaštita od izlaznog preopterećenja
  • Duple Schuco utičnice, uz mogućnost uzemljenja!
  • Ugrađen alarm za signalizaciju pražnjenja baterije (10.5 - 11V)
  • Automatsko gašenje po ispražnjenju akumulatora
  • Namenjeno za kućnu, hobi upotrebu
  • Garantni rok 24 meseci
  • Težina 3 kg
  • Dužina  330 mm
  • Širina   247 mm
  • Visina  110 mm
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Električni mešač smer levo-desno M6201 Makita
Električni mešač smer levo-desno M6201 MakitaErgonomska prednja kružna drškaSmer levo desno ...
cena: 11.290,00 din
 detaljnije
OGS nastavak za crevo Stop 1/2″ Gardena
OGS nastavak za crevo Stop 1/2″ GardenaStop nastavak za crevoMaterijal: Plastika ...
 detaljnije
Dijamantska ploča za beton Universal 150mm Bosch
Dijamantska ploča za beton Universal 150mm BoschStandard for Universal dijamantska rezna ploča obezbeđuje pouzdane rezove u univerzalnim građevins ...
akcija
Knipex papagaj klešta Cobra® XS 100mm 87 00 100
Knipex papagaj klešta Cobra® XS 100mm 87 00 100 - proizvod na akciji cena: 4.427,00 din
3.000,00 din
akcija
Baterija Fuse 18 V / 4 Ah Villager
Baterija Fuse 18 V / 4 Ah Villager - proizvod na akciji cena: 7.665,00 din
1.799,00 din
Wera Tool-Check PLUS set, 39 komada, 05056490001
Wera Tool-Check PLUS set, 39 komada, 05056490001 - proizvod na akciji cena: 21.414,00 din
Akumulatorska SDS+ kombinovana bušilica-čekić DHR202Z Makita
Proxxon Račna-Rotirajuća čegrtaljka 3/8''
Proxxon Račna-Rotirajuća čegrtaljka 3/8'' - proizvod na akciji cena: 5.988,00 din
Knipex 08 26 185 Izolovana kombinovana špic klešta 1000V
Knipex 08 26 185 Izolovana kombinovana špic klešta 1000V - proizvod na akciji cena: 6.429,00 din
Klešta kombinovana 1000V 03 06 200mm KNIPEX
Klešta kombinovana 1000V 03 06 200mm KNIPEX - proizvod na akciji cena: 5.232,00 din
Knipex klešta ključ 150mm 86 05 150
Knipex klešta ključ 150mm 86 05 150 - proizvod na akciji cena: 9.783,00 din
DeWalt aku duvač 18V DCV100
DeWalt aku duvač 18V DCV100 - proizvod na akciji cena: 17.967,00 din
DeWalt DWHT75900-0 Čekić heftalica
DeWalt DWHT75900-0 Čekić heftalica - proizvod na akciji cena: 10.712,00 din
Akumulatorska bušilica - čekić SDS+ DHR171Z Makita
Akumulatorska bušilica - čekić SDS+ DHR171Z Makita - proizvod na akciji cena: 23.790,00 din
Proxxon moment ključ MC 100 MicroClick 3/8”, 20 – 100 Nm
Proxxon moment ključ MC 100 MicroClick 3/8”, 20 – 100 Nm - proizvod na akciji cena: 13.500,00 din
Proxxon Električni alat za rezbarenje-dleto MSG
Proxxon Električni alat za rezbarenje-dleto MSG - proizvod na akciji cena: 19.188,00 din
Makaze za lim leve 250mm Topex
Makaze za lim leve 250mm Topex - proizvod na akciji cena: 1.219,00 din
DeWalt DCF870N akumulatorski ultra tihi hidraulični udarni odvrtač, 18V, bez baterija
DeWalt DCF870N akumulatorski ultra tihi hidraulični udarni odvrtač, 18V, bez baterija - proizvod na akciji cena: 34.118,00 din
Produžetak za kružne testere za metal L300 KS TOOLS
Produžetak za kružne testere za metal L300 KS TOOLS - proizvod na akciji cena: 1.356,00 din
List cirkulara višenamenski 255mm Evolution
List cirkulara višenamenski 255mm Evolution - proizvod na akciji cena: 7.177,00 din