  • Ključ podešavajući izolovani 250/1VDEDP 250mm Unior
stara cena: 5.566
cena: 2.490,00 din
(PDV uključen)
  popust: 55%
  ušteda: 3.076 din
  Akcija traje od: 13.05.2026. do: 11.06.2026.
gray
  • Vreme isporuke: 2 - 7 dana
  • Cena isporuke:po cenovniku
  • Masa za isporuku: 0,600 kg
  • Roba se isporučuje na teritoriji Republike Srbije
  • Način dostave: Kurirska služba
  • Deklaracija
Kol:
   Unior
Proizvođač: Unior
Šifra proizvoda: 616850
Opis i namena proizvoda
  • materijal: hrom-vanadijum
  • hromiran (EN12540)
  • izrađen prema standardu EN60900
  • obložen duplim izolacionim slojem sa dve boje, koje omogućuju dodatnu sigurnost
  • kontrolisano električnim testom
  • sa mernom skalom
  • Važno!
  • ukoliko je vidljiv drugi sloj, zamenite svoj VDE alat novim
  • Pažnja!
  • Pre upotrebe podesite alat! Podešavanje u toku upotrebe može biti opasno po život
spacer Karakteristike proizvoda
  • Dužina 250 mm
  • Dimenzije LxA 265x35mm
  • Prečnik 32 mm
  • Težina 579 gr
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Višenamenska testera FME380K FatMax Stanley
cena: 24.562,00 din
 detaljnije
Otirač "etno vez" print - MULTY HOME EU5000357
 detaljnije
Ribež za voće i repu ručna STREND PRO
akcija
Villager akumulatorska prskalica BS 7
Villager akumulatorska prskalica BS 7 - proizvod na akciji cena: 3.717,00 din
3.345,00 din
akcija
Proxxon LHW/A akumulatorska ugaona brusilica sa dugim vratom – bez baterije i punjača
13.716,00 din
Proxxon precizni V-blokovi (par) od kaljenog čelika – 50 × 30 × 30 mm
Proxxon precizni V-blokovi (par) od kaljenog čelika – 50 × 30 × 30 mm - proizvod na akciji cena: 6.995,00 din
Akumulatorska heftalica DST221Z Makita
Akumulatorska heftalica DST221Z Makita - proizvod na akciji cena: 34.990,00 din
Bosch AdvancedMulti 18 Solo, 0603104000 Akumulatorski multifunkcionalni alat, bez baterija
Fen za vreli vazduh u koferu sa priborom KX2001K Black & Decker
Ručni cirkular HS7611 Makita
Ručni cirkular HS7611 Makita - proizvod na akciji cena: 24.990,00 din
Vertikalni kompresor VAT 50 L Pylon Villager
Vertikalni kompresor VAT 50 L Pylon Villager - proizvod na akciji cena: 27.299,00 din
Punjač akumulatora Hogert HT8G613 12V
Punjač akumulatora Hogert HT8G613 12V - proizvod na akciji cena: 15.723,00 din
Kutija za alat 5-delna C20L Beta
Kutija za alat 5-delna C20L Beta - proizvod na akciji cena: 10.867,00 din
FIELDMANN FZP 70505-0 teleskopska lančana testera 20V Fast Power
FIELDMANN FZP 70505-0 teleskopska lančana testera 20V  Fast Power - proizvod na akciji cena: 9.746,00 din
Usisivač za pepeo od peleta 800W 800-18 AVC AGM
Usisivač za pepeo od peleta 800W 800-18 AVC AGM - proizvod na akciji cena: 5.775,00 din
Knipex 82 01 200 TwinGrip klešta sa prednjim zahvatom 200 mm
Knipex 82 01 200 TwinGrip klešta sa prednjim zahvatom 200 mm - proizvod na akciji cena: 4.056,00 din
Knipex klešta ključ 125mm 86 03 125
Knipex klešta ključ 125mm 86 03 125 - proizvod na akciji cena: 8.019,00 din
Akumulatorska udarna bušilica-odvijač DHP482RFE Makita
Akumulatorska udarna bušilica-odvijač DHP482RFE Makita - proizvod na akciji cena: 42.990,00 din
Ubodna testera PST 900 PEL BOSCH
Ubodna testera PST 900 PEL  BOSCH - proizvod na akciji cena: 16.244,00 din
Kofer za alat Masterloader 65,3L Keter
Kofer za alat Masterloader 65,3L Keter - proizvod na akciji cena: 14.271,00 din
Bosch GSR 185-Li Akumulatorska bušilica - odvrtač 18V, 2x2,0 Ah + kofer 06019K3000
Bosch GSR 185-Li Akumulatorska bušilica - odvrtač 18V, 2x2,0 Ah + kofer 06019K3000 - proizvod na akciji cena: 26.419,00 din
Knipex makaze za kablove StepCut 1000V VDE 160mm 95 16 160
Knipex makaze za kablove StepCut 1000V VDE 160mm 95 16 160 - proizvod na akciji cena: 8.813,00 din