  • Ključ podešavajući izolovani 250/1VDEDP 300mm Unior
Unesite Vaš E-mail:
cena: 6.977,00 din
(PDV uključen)
  • Vreme isporuke: 2 - 7 dana
  • Cena isporuke:po cenovniku
  • Masa za isporuku: 0,900 kg
  • Roba se isporučuje na teritoriji Republike Srbije
  • Način dostave: Kurirska služba
  • Deklaracija
Kol:
   Unior
Proizvođač: Unior
Šifra proizvoda: 616851
Opis i namena proizvoda
  • materijal: hrom-vanadijum
  • hromiran (EN12540)
  • izrađen prema standardu EN60900
  • obložen duplim izolacionim slojem sa dve boje, koje omogućuju dodatnu sigurnost
  • kontrolisano električnim testom
  • sa mernom skalom
  • Važno!
  • ukoliko je vidljiv drugi sloj, zamenite svoj VDE alat novim
  • Pažnja!
  • Pre upotrebe podesite alat! Podešavanje u toku upotrebe može biti opasno po život
spacer Karakteristike proizvoda
  • Dužina 300 mm
  • Dimenzije LxA 310x36mm
  • Prečnik 38 mm
  • Težina 871 gr
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Odvijač sa 8 nastavaka i kaišem Modeco
cena: 2.443,00 din
 detaljnije
Brusna traka 75x533mm 6 kom Womax
Brusna traka 75x533mm 6 kom WomaxBrusnu traku Womax možete poručiti povoljno i jednostavno. Čak šest komada brusnih traka u jednom kompletu biće ...
 detaljnije
Bitovi set 15 kom RIBE 1M6-M14 390175 2888OM
akcija
Robot kosačica Villager QUIX
Robot kosačica Villager QUIX - proizvod na akciji cena: 105.000,00 din
69.999,00 din
akcija
Libela 779 SPIRIT 20cm Kapro
Libela 779 SPIRIT 20cm Kapro - proizvod na akciji cena: 972,00 din
901,00 din
Ugaona brusilica 2600W AG2600 GARDENmaster
Ugaona brusilica 2600W AG2600 GARDENmaster - proizvod na akciji cena: 10.990,00 din
Knipex klešta za krimpovanje hilzni (kablovskih završetaka) 1000V VDE 180mm 97 78 180
Knipex klešta za krimpovanje hilzni (kablovskih završetaka) 1000V VDE 180mm 97 78 180 - proizvod na akciji cena: 6.894,00 din
Makaze električarske 145mm BETA
Makaze električarske 145mm BETA - proizvod na akciji cena: 2.473,00 din
Akumulatorska bušilica - odvijač DF333DZ Makita
Akumulatorska bušilica - odvijač DF333DZ Makita - proizvod na akciji cena: 8.190,00 din
Scheppach aku udarna čekić bušilica SDS PLUS IXES C-RHD130-X
Odvijač šrafciger 98 03 13 NASADNI 1000V KNIPEX
Odvijač šrafciger 98 03 13 NASADNI 1000V KNIPEX - proizvod na akciji cena: 4.314,00 din
Mač za testeru 3/8 1.6mm 40cm PRO-LITE OREGON
Mač za testeru 3/8 1.6mm 40cm PRO-LITE OREGON - proizvod na akciji cena: 3.900,00 din
Bosch PSS 200 AC Vibraciona brusilica - šlajferica
Bosch PSS 200 AC Vibraciona brusilica - šlajferica - proizvod na akciji cena: 8.308,00 din
Spojnica pneumatska 1/4" sa navojem muška/muška Womax
Spojnica pneumatska 1/4" sa navojem muška/muška Womax - proizvod na akciji cena: 169,00 din
Black&Decker BES603 Ubodna testera 400W
Black&Decker BES603 Ubodna testera 400W - proizvod na akciji cena: 6.440,00 din
Knipex stolarska klešta 250mm 50 01 250
Knipex stolarska klešta 250mm 50 01 250 - proizvod na akciji cena: 3.818,00 din
List cirkulara testera za drvo PRO 315x40x30 IRWIN
List cirkulara testera za drvo PRO 315x40x30 IRWIN - proizvod na akciji cena: 3.876,00 din
Burgija za beton SDSplus 22/260/200 D kvaliteta Makita
Burgija za beton SDSplus 22/260/200 D kvaliteta Makita - proizvod na akciji cena: 1.260,00 din
Odvijač šrafciger 98 24 00 PH0x60mm 1000V KNIPEX
Odvijač šrafciger 98 24 00 PH0x60mm 1000V KNIPEX - proizvod na akciji cena: 1.352,00 din
Bosch UniversalLeafBlower Akumulatorski duvač lišća 18V-130, Solo 06008A0601
Bosch UniversalLeafBlower Akumulatorski duvač lišća 18V-130, Solo 06008A0601 - proizvod na akciji cena: 11.538,00 din