  • Ključ viljuškasti jednostrani, izolovan 110/2VDEDP 6mm UNIOR
Unesite Vaš E-mail:
cena: 1.521,00 din
(PDV uključen)
  • Vreme isporuke: 2 - 7 dana
  • Cena isporuke:po cenovniku
  • Masa za isporuku: 0,030 kg
  • Roba se isporučuje na teritoriji Republike Srbije
  • Način dostave: Kurirska služba
  • Deklaracija
Kol:
   Unior
Proizvođač: Unior
Šifra proizvoda: 618370
Opis i namena proizvoda
  • materijal: hrom-vanadijum
  • glava: hromirana (EN12540)
  • izrađen prema standardu EN60900
  • Prednosti:
  • obložen duplim izolacionim slojem sa dve boje, koje omogućuju dodatnu sigurnost
  • kontrolisano električnim testom
  • Važno!
  • ukoliko je vidljiv drugi sloj, zamenite svoj VDE alat novim.
spacer Karakteristike proizvoda
  • L  72
  • B 16
  • A 6.9
  • Težina 19 gr
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Ključ kukasti 255/2 80 - 90 UNIOR
cena: 2.057,00 din
 detaljnije
Stega za stubnu bušilicu 65mm Womax
 detaljnije
Odvijač ravni 3.5x75mm FESTA
Odvijač ravni 3.5x75mm FESTA
Odvijač ravni 3.5x75mm FESTAOdvijač ravni 3.5x75mm FESTA je pouzdan alat namenjen za precizne radove sa urezima za ravne šrafove. Izrađen od visok ...
akcija
Akumulatorski ugaona bušilica DDA350Z Makita
Akumulatorski ugaona bušilica DDA350Z Makita - proizvod na akciji cena: 22.490,00 din
17.990,00 din
akcija
Akumulatorska heftalica DST221Z Makita
Akumulatorska heftalica DST221Z Makita - proizvod na akciji cena: 34.990,00 din
27.990,00 din
RUBI 18983 Slab Trans Mini sistem za nošenje pločica, Max. 55kg
Klešta kombinovana 03 02 180mm KNIPEX
Klešta kombinovana 03 02 180mm KNIPEX - proizvod na akciji cena: 3.189,00 din
Klešta špicasta prava 160 mm 25 05 160 KNIPEX
Klešta špicasta prava 160 mm 25 05 160 KNIPEX - proizvod na akciji cena: 4.169,00 din
Villager punjač za baterije 40V 5A ZEN
Villager punjač za baterije 40V 5A ZEN - proizvod na akciji cena: 6.299,00 din
TCT MAKBlade list testere za drvo 305mm x 30mm x 80z B-32851 Makita
TCT MAKBlade list testere za drvo 305mm x 30mm x 80z B-32851 Makita - proizvod na akciji cena: 11.388,00 din
Baterija ProCORE 18V 4.0 Ah Professional Bosch
Baterija ProCORE 18V 4.0 Ah Professional Bosch - proizvod na akciji cena: 13.798,00 din
DeWalt DCF897N Aku udarni odvrtač 18V 3/4" Solo
DeWalt DCF897N Aku udarni odvrtač 18V 3/4" Solo - proizvod na akciji cena: 44.376,00 din
Sečice podesive 180 mm 73 72 180 KNIPEX
Sečice podesive 180 mm 73 72 180 KNIPEX - proizvod na akciji cena: 11.331,00 din
Wera Kraftform Kompakt SH 1 set ručnog alata za vodoinstalatere 25 kom
Knipex 00 19 72 XS LE Torbica za remen XS za Knipex Cobra® XS i klešta-ključ XS prazna 110 mm
Knipex 00 19 72 XS LE Torbica za remen XS za Knipex Cobra® XS i klešta-ključ XS prazna 110 mm - proizvod na akciji cena: 1.610,00 din
Hogert HT1R444 set ručnog alata 222 kom
Hogert HT1R444 set ručnog alata 222 kom - proizvod na akciji cena: 33.170,00 din
Proxxon Set nasadnih ključeva 1/4“ (50-delni)
Proxxon Set nasadnih ključeva 1/4“ (50-delni) - proizvod na akciji cena: 11.988,00 din
Makita list testere za drvo MAKBlade Plus 260X30x60z B-32801
Makita list testere za drvo MAKBlade Plus 260X30x60z B-32801 - proizvod na akciji cena: 7.396,00 din
Hikoki akumulatorska bušilica-zavrtač 18V (2X2.0Ah) DV18DA-WCZ
Hikoki akumulatorska bušilica-zavrtač 18V (2X2.0Ah) DV18DA-WCZ - proizvod na akciji cena: 22.992,00 din
Nastavci za zamrzavanje cevi Frigo2 1 i 1/2" do 2" Rems
Nastavci za zamrzavanje cevi Frigo2 1 i 1/2" do 2" Rems - proizvod na akciji cena: 39.154,00 din
Perač pod pritiskom VHW 100 Villager
Perač pod pritiskom VHW 100 Villager - proizvod na akciji cena: 22.049,00 din
Čeona brusilica-ravna 400W GD0601 MAKITA
Čeona brusilica-ravna  400W GD0601 MAKITA - proizvod na akciji cena: 13.290,00 din