  • Ključevi nasadni, prihvat 3/8", u metalnoj kutiji 239A12P24 6-22/24 UNIOR
Unesite Vaš E-mail:
cena: 26.375,00 din
(PDV uključen)
  • Vreme isporuke: 2 - 7 dana
  • Cena isporuke:po cenovniku
  • Roba se isporučuje na teritoriji Republike Srbije
  • Način dostave: Kurirska služba
  • Deklaracija
Kol:
   Unior
Proizvođač: Unior
Šifra proizvoda: 617117
Opis i namena proizvoda
  • Broj komada u garnituri: 24
  • dimenzije kutije: 321x198x54 mm
spacer Karakteristike proizvoda
  • 238/1 12p (6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22),
  • 238.3/1 (3/8"),
  • 238.4/1 (3/8" x 250, 3/8" x 125),
  • 238.6/1 (3/8"),
  • 238.1/1ABI (3/8"),
  • 238.2/1BI (3/8"),
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Pneumatska račna 1/2" DRS 95 Metabo
cena: 14.952,00 din
 detaljnije
Set nasadnih ključeva 1/2" sa račnom FIELDMANN FDN 1060
 detaljnije
Wiha 45530 Set alata u koferu Basic set L električarski, 18-delni - proizvod na akciji
Wiha 45530 Set alata u koferu Basic set L električarski, 18-delni
akcija
Set turpija za metal 200mm 5/1 1719BMA8/S5 Beta
Set turpija za metal 200mm 5/1 1719BMA8/S5 Beta - proizvod na akciji cena: 13.275,00 din
9.960,00 din
akcija
Potapajuća pumpa za prljavu vodu RD-WP47 400W Raider
Potapajuća pumpa za prljavu vodu RD-WP47 400W Raider - proizvod na akciji cena: 6.804,00 din
Rubi Rubimix-9 power Max mešač za boje i cement + kofer 2100W
Rubi Rubimix-9 power Max mešač za boje i cement + kofer 2100W - proizvod na akciji cena: 31.590,00 din
Kapro laserski nivelator sa stativom K873GS zeleni
Kapro laserski nivelator sa stativom K873GS zeleni - proizvod na akciji cena: 30.996,00 din
DeWalt DCF897N Aku udarni odvrtač 18V 3/4" Solo
DeWalt DCF897N Aku udarni odvrtač 18V 3/4" Solo - proizvod na akciji cena: 44.376,00 din
Električni trimer za travu ET 300 AGM
Električni trimer za travu ET 300 AGM - proizvod na akciji cena: 3.674,00 din
Fiskars ašov 1066716 116cm
Fiskars ašov 1066716 116cm - proizvod na akciji cena: 2.834,00 din
Perač pod visokim pritiskom GHP 5-55 Professional Bosch
Perač pod visokim pritiskom GHP 5-55 Professional Bosch - proizvod na akciji cena: 83.747,00 din
Testera za grane 300 Pilana
Testera za  grane 300 Pilana - proizvod na akciji cena: 733,00 din
Nož univerzalni sa futrolom BETA
Nož univerzalni sa futrolom BETA - proizvod na akciji cena: 5.250,00 din
Makita list cirkulara za metal 185x30x48Z
Makita list cirkulara za metal 185x30x48Z - proizvod na akciji cena: 10.949,00 din
Laserski daljinomer Bosch GLM 50-22 Professional (0601072S00)
Akumulatorski elektro-pneumatski čekić Bosch GBH 187-LI Solo
Set 2 baterije GBA 12V 2,0 Ah + punjač GAL 12V-40 Bosch
Set 2 baterije GBA 12V 2,0 Ah + punjač GAL 12V-40 Bosch - proizvod na akciji cena: 13.478,00 din
Proxxon Tračna Brusilica sa zakretanjem glave do 60° VP/E
Proxxon Tračna Brusilica sa zakretanjem glave do 60° VP/E - proizvod na akciji cena: 18.468,00 din
DeWalt DCN681D2 akumulatorski pištolj za klamerice 18V XR, 2x2.0 Ah baterije, punjač i kofer
DeWalt DCN681D2 akumulatorski pištolj za klamerice 18V XR, 2x2.0 Ah baterije, punjač i kofer - proizvod na akciji cena: 106.781,00 din
Akumulatorska testera za grane BVS 1 PRIME
Akumulatorska testera za grane BVS 1 PRIME - proizvod na akciji cena: 10.836,00 din
Libela 246 HANDY 10 cm Kapro
Libela 246 HANDY 10 cm Kapro - proizvod na akciji cena: 660,00 din
Makaze za kablove 1000V 280 mm 95 36 280 KNIPEX
Makaze za kablove 1000V 280 mm 95 36 280 KNIPEX - proizvod na akciji cena: 56.203,00 din
Knipex klešta kombinovana 180mm ojačana 02 02 180
Knipex klešta kombinovana 180mm ojačana 02 02 180 - proizvod na akciji cena: 4.025,00 din