  • Kofer za alat aluminijumski PRM10107/60 VARO
Unesite Vaš E-mail:
prodato
Proizvod je rasprodat.
Aktuelne proizvode iz ove kategorije možete pogledati klikom na dugme ispod:
Vidi proizvode
   Varo
Proizvođač: Varo
Šifra proizvoda: PRM10107/60
Opis i namena proizvoda
spacer Karakteristike proizvoda
  • Dužina 265mm
  • Širina 424mm
  • Visina 173mm
  • Materijal aluminijum
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
LED panel 18W kvadratni ugradni 2700k 1700lm 30kh
LED panel od 18 W predstavlja moderno, štedljivo i efikasno rešenje za osvetljenje u domovima, poslovnim prostorima ili ugrađenim siste ...
cena: 1.146,00 din
 detaljnije
Dijamantska kruna za brusilicu 40mm ProCUT
Dijamantska kruna za brusilicu 40mm ProCUTProfesionalna dijamantska kruna za suvo bušenje ø25mm, za brusilice sa M14 navojemVr ...
cena: 5.112,00 din
 detaljnije
Električna lančana testera CS1500 Oregon
Električna lančana testera CS1500 OregonOregon® CS1500 testera velike snage jačine 2.400 W i predstavlja jedinu testeru na tržištu koja ...
akcija
Makita RT0702C jednoručna glodalica
Makita RT0702C jednoručna glodalica - proizvod na akciji cena: 22.490,00 din
17.990,00 din
akcija
Burgija za metal PRO HSS DIN-338 19,00mm (prihvat 13,00mm) Irwin
Burgija za metal PRO HSS DIN-338 19,00mm (prihvat 13,00mm) Irwin - proizvod na akciji cena: 1.570,00 din
696,00 din
Akumulatorski pištolj za popunjavanje DCG180ZB Makita
Akumulatorski pištolj za popunjavanje DCG180ZB Makita - proizvod na akciji cena: 32.990,00 din
Dijamantska ploča za sečenje cigli, keramike TURBO 125mm/22.22 IRWIN
Dijamantska ploča za sečenje cigli, keramike TURBO 125mm/22.22 IRWIN - proizvod na akciji cena: 1.489,00 din
FIELDMANN FDBK 201301-E Elektro pneumatski čekić-štemarica
FIELDMANN FDBK 201301-E Elektro pneumatski čekić-štemarica - proizvod na akciji cena: 13.534,00 din
Knipex nož za skidanje izolacije 16 20 165 SB
Knipex nož za skidanje izolacije 16 20 165 SB - proizvod na akciji cena: 3.787,00 din
Vodoinstalaterska magnetna libela 108 - 70cm Kapro
Vodoinstalaterska magnetna libela 108 - 70cm Kapro - proizvod na akciji cena: 3.744,00 din
Električna bušilica 13mm D21441 DEWALT
Električna bušilica 13mm D21441 DEWALT - proizvod na akciji cena: 45.253,00 din
Klešta kombinovana 03 02 200mm KNIPEX
Klešta kombinovana 03 02 200mm KNIPEX - proizvod na akciji cena: 3.715,00 din
Držač bitova magnetni brzostežući 1/4" 60mm TOPEX
Držač bitova magnetni brzostežući 1/4" 60mm TOPEX - proizvod na akciji cena: 806,00 din
DeWalt akumulatorska ugaona brusilica 18V leptir DCG406N
DeWalt akumulatorska ugaona brusilica 18V leptir DCG406N - proizvod na akciji cena: 31.218,00 din
REMS 845051 Rezni disk V
REMS 845051 Rezni disk V - proizvod na akciji cena: 17.523,00 din
Dizalica lančana - flašencug 0.5t 8143 Beta
Dizalica lančana - flašencug 0.5t 8143 Beta - proizvod na akciji cena: 31.725,00 din
REMS 113320 RAS Cu 3 – 42 Rezač cevi
REMS 113320 RAS Cu 3 – 42 Rezač cevi - proizvod na akciji cena: 11.311,00 din
Makita GA4530R električna ugaona brusilica 720 W
Makita GA4530R električna ugaona brusilica 720 W - proizvod na akciji cena: 10.790,00 din
Black&Decker udarna bušilica 850W BEH850
Black&Decker udarna bušilica 850W BEH850 - proizvod na akciji cena: 14.273,00 din
Digitalni IC bezkontaktni termometar -50°C do +1000°C Beta
Digitalni IC bezkontaktni termometar -50°C do +1000°C Beta - proizvod na akciji cena: 42.000,00 din
Knipex klešta za skidanje izolacije 160mm 11 01 160
Knipex klešta za skidanje izolacije 160mm 11 01 160 - proizvod na akciji cena: 3.344,00 din
Lemilica pištolj 150W 1812/150 Beta
Lemilica pištolj 150W 1812/150 Beta - proizvod na akciji cena: 13.350,00 din