  • Kotur kaljene žice za vezivanje armature za DTR180ZK Makita
Unesite Vaš E-mail:
cena: 568,00 din
(PDV uključen)
  • Vreme isporuke: 2 - 7 dana
  • Cena isporuke:po cenovniku
  • Roba se isporučuje na teritoriji Republike Srbije
  • Način dostave: Kurirska služba
  • Deklaracija
Kol:
   Makita
Proizvođač: Makita
Šifra proizvoda: 199137-9 KOTUR
Opis i namena proizvoda
  • Kaljena žica za vezivanje armature za DTR180ZK Makita je vitalni dodatak za građevinske profesionalce. S prečnikom od 0,8 mm, ova žica je idealna za čvrsto vezivanje armature.
  • Takođe, prečnik od 0,8 mm omogućava precizno i čvrsto vezivanje armature, što je od suštinskog značaja za strukturalnu stabilnost građevinskih konstrukcija.
  • Dostupnost do 120 vezova po koturu dodatno povećava produktivnost i olakšava rad na gradilištu.
Komentariši proizvod
3.0 od 5 zvezdica
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
100 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Aku. usisivač za suvo i mokro usisavanje, 18V ONE+™ – RYOBI R18WDV-0
RYOBI R18WDV-0 akumulatorski usisivač 18V ONE+™ dizajniran je za praktično suvo i mokro usisavanje u radionici, garaži ili dvorištu. S ...
cena: 20.419,00 din
 detaljnije
Ureznik mašinski desni navoj MF DIN 374  HSSE-Co  MF 16 x 1.5 RUKO
 detaljnije
Akumulatorski mešač za farbu i malter TE-MX 18 Li - Solo Power X-Change Einhell
akcija
Knipex 00 19 50 LE Torbica za komponente, prazna, 190mm
Knipex 00 19 50 LE Torbica za komponente, prazna, 190mm - proizvod na akciji cena: 4.696,00 din
3.996,00 din
akcija
Makita jednoručna glodalica RT0702CX2
Makita jednoručna glodalica RT0702CX2 - proizvod na akciji cena: 40.690,00 din
32.490,00 din
Gardena vrtne rukavice L
Gardena vrtne rukavice L - proizvod na akciji cena: 1.349,00 din
Makita multi alat višenamenski alat 18V DTM52Z
Makita multi alat višenamenski alat 18V DTM52Z - proizvod na akciji cena: 31.290,00 din
Hikoki kombimovana čekić bušilica DH28PMY2-WSZ Hitachi
Hikoki kombimovana čekić bušilica DH28PMY2-WSZ Hitachi - proizvod na akciji cena: 28.188,00 din
Elektronska ekscentar brusilica 310W BO6030 MAKITA
Elektronska ekscentar brusilica 310W BO6030 MAKITA - proizvod na akciji cena: 28.790,00 din
Starter prenosni za laka i komercijalna vozila 12/24V 1498/24 BETA
Proxxon Stalak za bušilicu MB 200
Proxxon Stalak za bušilicu MB 200 - proizvod na akciji cena: 15.588,00 din
Zeger klešta prava unutrašnja 44 11 J2 180mm KNIPEX
Zeger klešta prava unutrašnja 44 11 J2 180mm KNIPEX - proizvod na akciji cena: 2.415,00 din
Akumulatorska i ručna prskalica 1620 Li AGM
Akumulatorska i ručna prskalica 1620 Li AGM - proizvod na akciji cena: 6.804,00 din
Nož za Bušač QuikDrill 200mm Fiskars
Nož za Bušač QuikDrill 200mm Fiskars - proizvod na akciji cena: 2.226,00 din
Makita DRT52Z akumulatorska glodalica
Makita DRT52Z akumulatorska glodalica - proizvod na akciji cena: 20.990,00 din
Produžetak 1/2"-127mm YATO
Produžetak 1/2"-127mm YATO - proizvod na akciji cena: 333,00 din
Akumulatorska ubodna testera 18V GARDENmaster
Akumulatorska ubodna testera 18V GARDENmaster - proizvod na akciji cena: 8.999,00 din
Univerzalna ručna muljača za grožđe i voće sa aluminijumskim valjcima Microeno Enoitalia
Laserski nivelator 873 Prolaser Vector + stativ 886-58 Kapro
DeWalt list za rezanje metala 355mm 90 zuba DT1927
DeWalt list za rezanje metala 355mm 90 zuba DT1927 - proizvod na akciji cena: 32.539,00 din
Dijamantska ploča za sečenje cigli, keramike TURBO 115mm/22.22 IRWIN
Dijamantska ploča za sečenje cigli, keramike TURBO 115mm/22.22 IRWIN - proizvod na akciji cena: 2.344,00 din