  • Krimp klešta za koaksijalne priključke 6PK-230PA
Unesite Vaš E-mail:
cena: 4.668,00 din
(PDV uključen)
  • Vreme isporuke: 2 - 7 dana
  • Cena isporuke:po cenovniku
  • Roba se isporučuje na teritoriji Republike Srbije
  • Način dostave: Kurirska služba
  • Deklaracija
Kol:
Šifra proizvoda: 6PK-230PA
Opis i namena proizvoda
  • Profesionalna krimp klešta za koaksijalne priključke
  • Napravljena od kvalitetnog čelika, sa ergonomskim drškama za udobno i sigurno korištenje
  • Sa zupčanikom, automatsko blokiranje kod nepravilnog krimpovanja
spacer Karakteristike proizvoda
  • Funkcije Krimpovanje (6 momenata sile)
  • Za utikače Koaksijalni priključci: 5 dimenzija 1.72 / 2.5 / 5.4 / 6.48 / 8.15 mm2
  • Za kabel RG 55 / 58 / 59 / 5 / 6
  • Materijal Metal
  • Dimenzije 230 mm
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Hamer burgija M4 SDS-max 30/400/540mm BOSCH
cena: 8.060,00 din
 detaljnije
Ključevi nasadni imbus dugi, prihvat 1/2” 192/2HXL 5 x 64 UNIOR
 detaljnije
Zaštitne naočare sa otvorima za vazduh Beorol
akcija
Einhell dijamantna rezna ploča 250x25 4 (brzina 80 m/s)
Einhell dijamantna rezna ploča 250x25 4 (brzina 80 m/s) - proizvod na akciji cena: 1.405,00 din
1.000,00 din
akcija
Makaze voćarske 180mm WINLAND
Makaze voćarske 180mm WINLAND - proizvod na akciji cena: 1.366,00 din