  • Ledjna prskalica 20l SX-LK20V-A ISKRA ERO
Unesite Vaš E-mail:
prodato
Proizvod je rasprodat.
Aktuelne proizvode iz ove kategorije možete pogledati klikom na dugme ispod:
Vidi proizvode
   IskraERO
Proizvođač: IskraERO
Šifra proizvoda: 20l SX-LK20V-A
Opis i namena proizvoda
spacer Karakteristike proizvoda
  • Brend ISKRA ERO
  • Tip Ledjna prskalica
  • Zapremina 20 l
  • Radni pritisak 2-4 Bar
  • Dodatne funkcije Neprekidno prskanje
  • Masa 3.3 kg
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Ključ nasadni za točkove 32mm Unior
Ključ nasadni za točkove 32mm Uniormaterijal: premium hrom-vanadijum čelikkovan, u potpunosti poboljšan i ojačanhromiran (ISO 1456:2009)izr ...
cena: 6.727,00 din
 detaljnije
Ključ viljuškasti 13x17 YATO
Ključ viljuškasti 13x17 YATO
cena: 272,00 din
 detaljnije
Einhell akumulatorski čistač prozora BRILLIANTO Solo
akcija
Fieldmann akumulatorski pištolj za lepljenje FDTP 2204-A
Fieldmann akumulatorski pištolj za lepljenje FDTP 2204-A - proizvod na akciji cena: 3.574,00 din
2.990,00 din
akcija
Pneumatska šlajferica 150mm 125mm 1937 Beta
Pneumatska šlajferica 150mm 125mm 1937 Beta - proizvod na akciji cena: 72.000,00 din
54.000,00 din
Knipex stolarska klešta 250mm 50 01 250
Knipex stolarska klešta 250mm 50 01 250 - proizvod na akciji cena: 3.818,00 din
Krunasta testera Bi-metal 20mm Makita
Krunasta testera Bi-metal 20mm Makita - proizvod na akciji cena: 650,00 din
WERA 003536 odvijač sa bitovima, Zyklop Speed, 3/8
WERA 003536 odvijač sa bitovima, Zyklop Speed, 3/8 - proizvod na akciji cena: 71.724,00 din
Set kombinovanih ključeva 6-32mm 15kom Beta
Set kombinovanih ključeva 6-32mm 15kom Beta - proizvod na akciji cena: 26.565,00 din
Elektro-pneumatski čekić za štemovanje SDS-max GSH 500 Bosch
Hogert HT4M322 laser metar – 40 m, ±3 mm tačnost, merenje rastojanja, površine i zapremine
Hogert HT4M322 laser metar – 40 m, ±3 mm tačnost, merenje rastojanja, površine i zapremine - proizvod na akciji cena: 7.443,00 din
Kapro merna traka 660N 30m
Kapro merna traka 660N 30m - proizvod na akciji cena: 3.336,00 din
DeWalt DCK2020P2T akumulatorski set alata DCD791 + DCG405, 18V 2x5,0 Ah + TSTAK kofer
DeWalt DCK2020P2T akumulatorski set alata DCD791 + DCG405, 18V 2x5,0 Ah + TSTAK kofer - proizvod na akciji cena: 75.838,00 din
Klešta sečice kose 1000V 74 06 180mm KNIPEX
Klešta sečice kose 1000V 74 06 180mm KNIPEX - proizvod na akciji cena: 7.028,00 din
Knipex klešta za spoljašnje sigurnosne prstenove kriva 300mm 46 21 A41
Knipex klešta za spoljašnje sigurnosne prstenove kriva 300mm 46 21 A41 - proizvod na akciji cena: 5.717,00 din
Makaze za lozu krive 180mm LEVIOR
Makaze za lozu krive 180mm LEVIOR - proizvod na akciji cena: 706,00 din
Viljuškasto-okasti ključ sa čegrtaljkom 15mm KS TOOLS
Viljuškasto-okasti ključ sa čegrtaljkom 15mm KS TOOLS - proizvod na akciji cena: 2.244,00 din
Makita list za drvo MAKBlade Plus 305/30/32z
Makita list za drvo MAKBlade Plus 305/30/32z - proizvod na akciji cena: 8.754,00 din
Knipex kombinovane univerzalne makaze 190mm 95 05 190
Knipex kombinovane univerzalne makaze 190mm 95 05 190 - proizvod na akciji cena: 3.354,00 din
Navlaka za automehaničare 1200x500 KS TOOLS
Navlaka za automehaničare 1200x500 KS TOOLS - proizvod na akciji cena: 6.720,00 din
Diht stacionarni DW733 DeWalt
Diht stacionarni DW733 DeWalt - proizvod na akciji cena: 146.839,00 din
Hikoki WH18DF Akumulatorski udarni zavrtač 1/2" 18V Hitachi
Hikoki WH18DF Akumulatorski udarni zavrtač 1/2" 18V Hitachi - proizvod na akciji cena: 19.788,00 din
ZEN baterija 40V 2.0Ah Villager
ZEN baterija 40V 2.0Ah Villager - proizvod na akciji cena: 8.399,00 din